Дiни әдебиеттi және дiни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, дiни мақсаттағы заттарды тарату үшiн арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекiту, ғибадат үйлерiнен (ғимараттарынан) тыс жерлерде дiни жораларды өткiзуге арналған үй-жайлардың орналастырылуын келiсу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 27 қыркүйектегі N 232 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 08 қазанда N 2695 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 04 маусымдағы N 147 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 04.06.2014 N 147 (алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2 тармағына, «Діни қызмет және діни бірлестіктер туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 11 қазандағы Заңының 5-бабының 4) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Дiни әдебиеттi және дiни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, дiни мақсаттағы заттарды тарату үшiн арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуы осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес бекiтілсін.
2. Ғибадат үйлерiнен (ғимараттарынан) тыс жерлерде дiни жораларды өткiзуге арналған үй-жайлардың орналастырылуы осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес келісілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Е.Б. Көшербаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Б. Сапарбаев
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2012 жылғы 27 қыркүйектегі № 232
қаулысына 1 қосымша
Дiни әдебиеттi және дiни мазмұндағы өзге де ақпараттық
материалдарды, дiни мақсаттағы заттарды тарату үшiн
арнайы тұрақты үй-жайлардың орналасуы

Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения и согласовании расположения помещений для проведения религиозных обрядов за пределами культовых зданий (сооружений)
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 27 сентября 2012 года № 232. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 08 октября 2012 года N 2695. Утратило силу постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 04 июня 2014 года № 147
Сноска. Утратило силу постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 04.06.2014 № 147 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 11 октября 2011 года «О религиозной деятельности и религиозных объединениях», Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить расположение специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначении согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Согласовать расположение помещений для проведения религиозных обрядов за пределами культовых зданий (сооружений) согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Кошербаева Е.Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Б. Сапарбаев
Приложение 1 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 27 сентября 2012 года № 232
Расположение специальных стационарных помещений
для распространения религиозной литературы и иных
информационных материалов религиозного содержания,
предметов религиозного назначения

Буров көшесі, № 69 - 7 үй
32.
«Микен» маркеті
(Жеке кәсіпкер «Жабокрицкая Людмила Васильевна»)
Қазақстан көшесі, № 64 үй
33.
«Орталық» сауда үйі
(Жеке кәсіпкер «Дитц Андрей Юльевич»)
Қазақстан көшесі, № 72 үй, № 105 бутик
34.
«Книжный мир» дүкені
(Жеке кәсіпкер «Дитц Андрей Юльевич»)
Тәуелсіздік даңғылы, № 27 үй
35.
«Чайка» дүкені
(Жеке кәсіпкер «Дитц Андрей Юльевич»)
Славский атындағы жағалау, № 14 үй, № 10 бутик
36.
«Элегант» сауда үйі
(Жеке кәсіпкер «Дитц Андрей Юльевич»)
Тәуелсіздік даңғылы, № 66 үй, № 8 бутик
37.
«Универсам» дүкені
(Жеке кәсіпкер «Дитц Андрей Юльевич»)
Тәуелсіздік даңғылы, № 91 үй
38.
«Орталық» сауда үйі
(Жеке кәсіпкер «Осокина Светлана Анатольевна»)
Қазақстан көшесі, № 72 үй, № 6 бутик
39.
«Орталық» сауда үйі
(Жеке кәсіпкер «Родионова Вера Ивановна»)
Қазақстан көшесі, № 72 үй, № 180 бутик
40.
«Универсам» дүкені
(Жеке кәсіпкер «Шик Александр Робертович»)
Тәуелсіздік даңғылы, № 91 үй
41.
«Березка» дүкені
(Жеке кәсіпкер «Шутько Ирина Леонидовна»)
Қазақстан көшесі, № 78 үй
42.
«Қайнар» базары
(Жеке кәсіпкер «Емельянова Наталья Николаевна»)
Қабанбай батыр көшесі, № 148 үй
43.
«Қайнар» базары
(Жеке кәсіпкер «Смольников Евгений Геннадьевич»)
Қабанбай батыр көшесі, № 148 үй
44.
«Заңғар» сауда үйі
(Жеке кәсіпкер «Верховенко Светлана Викторовна»)
Қабанбай батыр көшесі, № 144 үй, № 57 бутик
45.
«Дос-Нар» дүкені
(Жеке кәсіпкер «Хабарова Анна Ивановна»)
Виноградов көшесі, № 17а үй, «Газеты» бутигі
46.
«Дос-Нар» базары
(Жеке кәсіпкер «Кешубаева Бакыт Омирхановна»)
Виноградов көшесі, № 17а үй, № 11 бутик
47.
«Торговый центр» дүкені
(Жеке кәсіпкер «Шашкина Людмила Альбертовна»)
Гагарин бульвары, № 20 үй, № 7 бутик
48.
«Шарм» дүкені
(Жеке кәсіпкер «Садовникова Галина Юрьевна»)
Киров көшесі, № 56 үй
49.
«Айка» әмбебап дүкені
(Жеке кәсіпкер «Миллер Анастасия Сергеевна»)
Славский атындағы жағалау, № 16 үй, «1000 мелочей» бутигі
50.
«Экспресс» базары
(Жеке кәсіпкер «Миллер Анастасия Сергеевна»)
Вострецов көшесі, № 6 үй, «1000 мелочей» бутигі
51.
«Лиза» дүкені
(Жеке кәсіпкер «Екимов Иван Сергеевич»)
Космический көшесі, № 6 үй
Семей қаласы
52.
«Талғау» сауда үйі
(Жеке кәсіпкер «Сабитов Асет Бектемирович»)

улица Бурова, дом № 69 - 7
32.
Маркет «Микен»
(Индивидуальный предприниматель «Жабокрицкая Людмила Васильевна»)
улица Казахстан, дом № 64
33.
Торговый дом «Центральный» (Индивидуальный предприниматель «Дитц Андрей Юльевич»)
улица Казахстан, дом № 72, бутик № 105
34.
Магазин «Книжный мир» (Индивидуальный предприниматель «Дитц Андрей Юльевич»)
проспект Тәуелсіздік (Независимости), дом № 27
35.
Магазин «Чайка»
(Индивидуальный предприниматель «Дитц Андрей Юльевич»)
Набережная имени Славского, дом № 14, бутик № 10
36.
Торговый дом «Элегант» (Индивидуальный предприниматель «Дитц Андрей Юльевич»)
проспект Тәуелсіздік (Независимости), дом № 66, бутик № 8
37.
Магазин «Универсам» (Индивидуальный предприниматель «Дитц Андрей Юльевич»)
проспект Тәуелсіздік (Независимости), дом № 91
38.
Торговый дом «Центральный» (Индивидуальный предприниматель «Осокина Светлана Анатольевна»)
улица Казахстан, дом № 72, бутик № 6
39.
Торговый дом «Центральный» (Индивидуальный предприниматель «Родионова Вера Ивановна»)
улица Казахстан, дом № 72, бутик № 180
40.
Магазин «Универсам» (Индивидуальный предприниматель «Шик Александр Робертович»)
проспект Тәуелсіздік (Независимости), дом № 91
41.
Магазин «Березка» (Индивидуальный предприниматель «Шутько Ирина Леонидовна»)
улица Казахстан, дом № 78
42.
Рынок «Кайнар»
(Индивидуальный предприниматель «Емельянова Наталья Николаевна»)
улица Кабанбай батыра, дом № 148
43.
Рынок «Кайнар»
(Индивидуальный предприниматель «Смольников Евгений Геннадьевич»)
улица Кабанбай батыра, дом № 148
44.
Торговый дом «Зангар» (Индивидуальный предприниматель «Верховенко Светлана Викторовна»)
улица Кабанбай батыра, дом № 144, бутик № 57
45.
Рынок «Дос-Нар»
(Индивидуальный предприниматель «Хабарова Анна Ивановна»)
улица Виноградова, дом № 17а, бутик «Газеты»
46.
Рынок «Дос-Нар»
(Индивидуальный предприниматель «Кешубаева Бакыт Омирхановна»)
улица Виноградова, дом № 17а, бутик № 11
47.
Магазин «Торговый центр» (Индивидуальный предприниматель «Шашкина Людмила Альбертовна»)
бульвар Гагарина, дом № 20, бутик № 7
48.
Магазин «Шарм»
(Индивидуальный предприниматель «Садовникова Галина Юрьевна»)
улица Кирова, дом № 56
49.
Универсам «Айка» (Индивидуальный предприниматель «Миллер Анастасия Сергеевна»)
Набережная имени Славского, дом № 16, бутик «1000 мелочей»
50.
Рынок «Экспресс» (Индивидуальный предприниматель «Миллер Анастасия Сергеевна»)
улица Вострецова, дом № 6, бутик «1000 мелочей»
51.
Магазин «Лиза»
(Индивидуальный предприниматель «Екимов Иван Сергеевич»)
улица Космическая, дом № 6
город Семей
52.
Торговый дом «Талғау»
(Индивидуальный предприниматель «Сабитов Асет Бектемирович»)

Аймауытов көшесі, № 83 үй, № 14 бутик
53.
«Талғау» сауда үйі
(Жеке кәсіпкер «Сарсембаева Айман Нурахметовна»)
Аймауытов көшесі, № 83 үй, «Muslima» бутигі
54.
«Книгиня» дүкені
Уранхаев көшесі, № 65 үй
55.
«Тамаша» сауда үйі
(«Меломан Home Video» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
Уәлиханов көшесі, № 149 үй
56.
«Шәкәрім» кітап үйі» дүкені
Шәкәрім даңғылы, № 20 үй
57.
«Шақыру» дүкені
(Жеке кәсіпкер «Дрожанникова Галина Андреевна»)
Шәкәрім даңғылы, № 35 - 81 үй
58.
«Жаңа Көктем» сауда үйі
(Жеке кәсіпкер «Рахманбердинова Перизат Кабиттеновна»)
Глинка көшесі, № 61а үй
59.
«Посохин» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Кәрменов көшесі, № 14 үй, «OSE» бутигі
60.
«Арғымақ» сауда үйі
(Жеке кәсіпкер «Солтанбекова Жамила Каировна»)
Засядко көшесі, № 86 үй, № 319 бутик
Риддер қаласы
61.
«Книжная лавка» дүкені
Гоголь көшесі, № 43/1 үй
62.
«Арбат» дүкені
(Жеке кәсіпкер «Терехова Аля Гавриловна»)
3-шағын аудан, № 7/1 үй
63.
«Астана» дүкені
(Жеке кәсіпкер «Тарасова Надежда Федотовна»
Тәуелсіздік даңғылы, № 46/1 үй
64.
«Элита» дүкені
(Жеке кәсіпкер «Олейникова Анна Ивановна»
Гоголь көшесі, № 39 үй
65.
«Continental» сауда үйі
(Жеке кәсіпкер «Батарчук Галина Алексеевна»)
Тәуелсіздік даңғылы, № 15/1 үй
66.
«Гемма» дүкені
(Жеке кәсіпкер «Петрова Валентина Михайловна»)
Семенова көшесі, № 14 үй
67.
Жеке кәсіпкер «Рябушева Нина Шаявна»
Гагарин көшесі, № 6 үй
Курчатов қаласы
68.
«Незнайка» дүкені
(Жеке кәсіпкер «Скопченко Нина Михайловна»)
Рожанович көшесі, № 5/50 үй
69.
Жеке кәсіпкер «Никонова Людмила Петровна»
Абай көшесі, № 7/7 үй, № 14 бутик
Абай ауданы
70.
«Еңлік–Кебек» сауда үйі
(Жеке кәсіпкер «Кузембаев Шахан Рахимович»)
Қарауыл ауылы, Қ. Мұхаметханов көшесі, № 46 үй
Аягөз ауданы
71.
«Дулат Бабатайұлы» кітап үйі» дүкені
Аягөз қаласы, Ақтамберді көшесі, № 26 үй
72.
«Айқыз» сауда үйі
(Жеке кәсіпкер «Еркебуланова Сандугаш Муратбековна»)
Аягөз қаласы, Әуезов көшесі, № 30 үй
Катонқарағай ауданы
73.
«Әлем Маркет» дүкені
(Жеке кәсіпкер «Ибраева Гульмира Муктархановна»)
Үлкен Нарын ауылы, Абылай хан көшесі, № 100/1 үй
Үржар ауданы
74.
«Береке» сауда үйі
(Жеке кәсіпкер «Калиаскарова С.» (Калиаскарова Света)
Үржар ауылы, Абылай хан даңғылы, № 95 үй
75.
«Атамұра» кітап үйі» дүкені (Жеке кәсіпкер «Батырбаева Кулхасан»)
Үржар ауылы, Фурманов көшесі, № 62 үй
76.
«Ислам» дүкені
(Жеке кәсіпкер «Рахманов Галиб Абдуллаевич»)
Мақаншы ауылы, Қабанбай батыр көшесі, № 88 үй
Шемонаиха ауданы
77.
«Шәкәрім» дүкені

улица Аймаутова, дом № 83, бутик № 14
53.
Торговый дом «Талғау» (Индивидуальный предприниматель «Сарсембаева Айман Нурахметовна»)
улица Аймаутова, дом № 83, бутик «Muslima»
54.
Магазин «Книгиня»
улица Уранхаева, дом № 65
55.
Торговый дом «Тамаша» (Товарищество с ограниченной ответственностью «Меломан Home Video»)
улица Валиханова, дом № 149
56.
Магазин «Дом книги «Шакарим»
проспект Шакарима, дом № 20
57.
Магазин «Шақыру» (Индивидуальный предприниматель «Дрожанникова Галина Андреевна»)
проспект Шакарима, дом № 35 - 81
58.
Торговый дом «Жаңа Көктем»
(Индивидуальный предприниматель «Рахманбердинова Перизат Кабиттеновна»)
улица Глинки, дом № 61а
59.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Посохин»
улица Карменова, дом № 14, бутик «OSE»
60.
Торговый дом «Аргымак» (Индивидуальный предприниматель «Солтанбекова Жамила Каировна»)
улица Засядко, дом № 86,
бутик № 319
город Риддер
61.
Магазин «Книжная лавка»
улица Гоголя, дом № 43/1
62.
Магазин «Арбат»
(Индивидуальный предприниматель «Терехова Аля Гавриловна»)
3-микрорайон, дом №  7/1
63.
Магазин «Астана»
(Индивидуальный предприниматель «Тарасова Надежда Федотовна»)
проспект Тәуелсіздік (Независимости), дом № 46/1
64.
Магазин «Элита»
(Индивидуальный предприниматель «Олейникова Анна Ивановна»)
улица Гоголя, дом № 39
65.
Торговый дом «Continental» (Индивидуальный предприниматель «Батарчук Галина Алексеевна»)
проспект Тәуелсіздік (Независимости), дом № 15/1
66.
Магазин «Гемма»
(Индивидуальный предприниматель «Петрова Валентина Михайловна»)
улица Семеновой, дом № 14
67.
Индивидуальный предприниматель «Рябушева Нина Шаявна»
улица Гагарина, дом № 6
город Курчатов
68.
Магазин «Незнайка» (Индивидуальный предприниматель «Скопченко Нина Михайловна»)
улица Рожановича, дом № 5/50
69.
Индивидуальный предприниматель «Никонова Людмила Петровна»
улица Абая, дом № 7/7, бутик № 14
Абайский район
70.
Торговый дом «Енлик–Кебек» (Индивидуальный предприниматель «Кузембаев Шахан Рахимович»)
село Карауыл,
улица К. Мухаметханова, дом № 46
Аягозский район
71.
Магазин «Дулат Бабатайұлы» кітап үйі»
город Аягоз, улица Актамберды, дом № 26
72.
Торговый дом «Айқыз»
(Индивидуальный предприниматель «Еркебуланова Сандугаш Муратбековна»)
город Аягоз, улица Ауэзова, дом № 30
Катон-Карагайский район
73.
Магазин «Әлем Маркет» (Индивидуальный предприниматель «Ибраева Гульмира Муктархановна»)
село Улкен Нарын, улица Абылай хана, дом № 100/1
Урджарский район
74.
Торговый дом «Береке» (Индивидуальный предприниматель «Калиаскарова С.» (Калиаскарова Света)
село Урджар, проспект Абылай хана, дом № 95
75.
Магазин «Дом книги «Атамұра» (Индивидуальный предприниматель «Батырбаева Кулхасан»)
село Урджар, улица Фурманова, дом № 62
76.
Магазин «Ислам»
(Индивидуальный предприниматель «Рахманов Галиб Абдуллаевич»)
село Маканчи, улица Кабанбай батыра, дом № 88
Шемонаихинский район
77.
Магазин «Шакарим»

Шемонаиха қаласы, 3-шағын аудан, № 2 үй
78.
«Универмаг» дүкені
(Жеке кәсіпкер «Ларионова Наталья Александровна»)
Шемонаиха қаласы, Чапаев көшесі, № 47 үй
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2012 жылғы 27 қыркүйектегі № 232
қаулысына 2 қосымша
Ғибадат үйлерiнен (ғимараттарынан) тыс жерлерде дiни
жораларды өткiзуге арналған үй-жайлардың орналасуы
Ескерту. 2 қосымша жаңа редакцияда – ШҚО әкімдігінің 15.02.2013 № 29 (алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Үй-жайдың орналасу орыны
Өскемен қаласы
1.
«Жастар» саябағы, шағын шіркеу (часовня)
2.
Ушанов зираты, Серафимо-Дивеевскийдің Божией Матери «Умиление» иконы құрметіндегі шағын шіркеу (часовня)
3.
Меновное ауылдық округі, Ново-Троицк ауылы, Центральная көшесі, № 38 үй, шіркеу ғимараты
Семей қаласы
4.
Привокзальная көшесі, № 1 үй, «Семей станциясы», «Намазхана» бөлмесі
5.
Аймауытов көшесі, № 83 үй, «Талғау» сауда үйі, жертөле жайындағы «Намазхана» бөлмесі
6.

город Шемонаиха, 3-микрорайон, дом № 2
78.
Магазин «Универмаг» (Индивидуальный предприниматель «Ларионова Наталья Александровна»)
город Шемонаиха, улица Чапаева, дом № 47
Приложение 2 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 27 сентября 2012 года № 232
Расположение помещений для проведения религиозных обрядов
за пределами культовых зданий (сооружений)
Сноска. Приложение 2 - в редакции постановления ВКО акимата от 15.02.2013 № 29 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Местонахождение помещения
город Усть-Каменогорск
1.
парк «Жастар», часовня
2.
Ушановское кладбище, часовня во имя Серафимо-Дивеевской иконы Божией Матери «Умиление»
3.
Меновновский сельский округ, село Ново-Троицкое, улица Центральная, дом № 38, здание храма
город Семей
4.
улица Привокзальная, дом № 1, «Станция Семей», комната «Намазхана»
5.
улица Аймаутова, дом № 83, торговый дом «Талғау», комната в подвальном помещении «Намазхана»
6.

Шұғаев көшесі, № 27 үй, № 4 бөлме, намазхана
7.
Павлов көшесі, № 85 а үй, мешіт ғимараты
8.
Найманбаев көшесі, № 211 үй, «Жансая» сауда үйі, № 26 бөлме, намазхана
9.
Народная көшесі (Жамбыл көшесімен қиылысу ауданында), Святитель Николай құрметіндегі шағын шіркеу (часовня)
Риддер қаласы
10.
Тишинск кеніші ауданы, преподобный Севастиан Карагандинский құрметіндегі шағын шіркеу (часовня)
11.
7-шағын аудан, Островский көшесі, Святитель Николай құрметіндегі шағын шіркеу (часовня)
12.
«Климовка» демалыс базасы, «Разливанка» шатқалы, Смоленскийдің Божией Матери «Одигитрия» иконы құрметіндегі шағын шіркеу (часовня)
Абай ауданы
13.
Саржал ауылдық округі, Саржал ауылы, Жакин көшесі, мешіт ғимараты
Бесқарағай ауданы
14.
Глуховка ауылдық округі, «Семей орманы» резерваты, «Святой источник» шағын шіркеуі (часовня)
Бородулиха ауданы
15.
Подборный ауылдық округі, Камышенка ауылы, Мир көшесі, № 33 б үй, мешіт ғимараты
Глубокое ауданы
16.
Кожохово ауылдық округі, Прогресс ауылы, Школьный көшесі, № 7 үй, шағын шіркеу (часовня)
17.
Секисовка ауылдық округі, Календарка ауылы, Святитель Николай құрметіндегі шағын шіркеу (часовня)
Жарма ауданы
18.
Бірлік ауылдық округі, Бірлік ауылы, Әлжанов көшесі, № 27 үй, намазхана
19.
Қапанбұлақ ауылдық округі, Қапанбұлақ ауылы, Қапанбұлақ станциясы ауданындағы мешіт ғимараты
Зырян ауданы
20.
Зырян қаласы, орталық саябақ, Сергей Радонежский құрметіндегі шағын шіркеу (часовня)
Катонқарағай ауданы
21.
Новополяковка ауылдық округі, Сенное ауылы, Достық көшесі, № 16 үй, мешіт ғимараты
Көкпекті ауданы
22.
Қарағандыкөл ауылы, Қарағандыкөл көшесі, № 1 үй, мешіт ғимараты
23.
Белое ауылдық округі, Жаңа-Жол ауылы, мешіт ғимараты
24.
Көкжайық ауылдық округі, Ақ-ой ауылы, мешіт ғимараты
Тарбағатай ауданы
25.
Құмкөл ауылдық округі, Қызыл жұлдыз елді мекені, мешіт ғимараты
26.
Ойшілік ауылдық округі, Тана мырза ауылы, мешіт ғимараты
27.
Қызылкесік ауылдық округі, Үштөбе ауылы, мешіт ғимараты
Үржар ауданы
28.
Салқынбел ауылдық округі, Сегізбай ауылы, Ленин көшесі, № 38 үй, намазхана
29.
Көктал ауылдық округі, Көктал ауылы, Бейбітшілік көшесі, № 18 үй, намазхана
30.
Бестерек ауылдық округі, Қазымбет ауылы, Рысқұлбеков көшесі, № 55 үй, намазхана
Шемонаиха ауданы
31
Шемонаиха қаласы, Чапаев көшесі, № 95 үй, шағын шіркеу (часовня)

улица Шугаева, дом № 27,  комната № 4, намазхана
7.
улица Павлова, дом № 85 а, здание мечети
8.
улица Найманбаева, дом № 211, торговый дом «Жансая», комната № 26, намазхана
9.
улица Народная (в районе перекрестка с улицей Джамбула), часовня во имя Святителя Николая
город Риддер
10.
Район Тишинского рудника, часовня во имя преподобного Севастиана Карагандинского
11.
7-микрорайон, улица Островского, часовня во имя Святителя Николая
12.
База отдыха «Климовка», урочище «Разливанка», часовня во имя Смоленской иконы Божией Матери «Одигитрия»
Абайский район
13.
Саржалский сельский округ, село Саржал, улица Жакина, здание мечети
Бескарагайский район
14.
Глуховский сельский округ, резерват «Семей орманы», часовня «Святой источник»
Бородулихинский район
15.
Подборный сельский округ, село Камышенка, улица Мира, дом № 33 б, здание мечети
Глубоковский район
16.
Кожоховский сельский округ, село Прогресс, улица Школьная, дом № 7, часовня
17.
Секисовский сельский округ, село Календарка, часовня во имя святителя Николая
Жарминский район
18.
Бирликский сельский округ, село Бирлик, улица Альжанова, дом № 27, намазхана
19.
Капанбулакский сельский округ, село Капанбулак, в районе станции Капанбулак, здание мечети
Зыряновский район
20.
город Зыряновск, центральный сквер, часовня во имя Сергея Радонежского
Катон-Карагайский район
21.
Новополяковский сельский округ, село Сенное, улица Достык, дом № 16, здание храма
Кокпектинский район
22.
село Карагандыколь, улица Карагандыколь, дом № 1, здание мечети
23.
Беленский сельский округ, село Жана-Жол, здание мечети
24.
Кокжайыкский сельский округ, село Ак-ой, здание мечети
Тарбагатайский район
25.
Кумкольский сельский округ, населенный пункт Кызыл жулдыз, здание мечети
26.
Ойшиликский сельский округ, село Тана мырза, здание мечети
27.
Кызылкесикский сельский округ, село Уштобе, здание мечети
Урджарский район
28.
Салкынбельский сельский округ, село Сегизбай, улица Ленина, дом № 38, намазхана
29.
Коктальский сельский округ, село Коктал, улица Бейбитшилик, дом № 18, намазхана
30.
Бестерекский сельский округ, село Казымбет, улица Рыскулбеков, дом № 55, намазхана
Шемонаихинский район
31.
город Шемонаиха, улица Чапаева, дом № 95, часовня