"2012-2014 жылдарға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 39/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2012 жылғы 03 ақпандағы N 2/3-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық әділет басқармасында 2012 жылғы 13 ақпанда № 5-1-179 тіркелді. Қаржылық жылдың аяқталуына байланысты күші жойылды (Өскемен қалалық мәслихатының 2013 жылғы 03 қаңтардағы № 04-10/1 хаты)
Ескерту. Қаржылық жылдың аяқталуына байланысты күші жойылды (Өскемен қалалық мәслихатының 2013.01.03 № 04-10/1 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыcтық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/397-ІV шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 2/10-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2567 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың «2012-2014 жылдарға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы» 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 39/4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-1-177 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 31 қаңтарда № 5 «Өскемен» және № 5 «Усть-Каменогорск» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған қала бюджеті 12 және 3қосымшаларға сәйкес тиісінше, соның ішінде 2012 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 103 593 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 879 566 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 46 899 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 108 600 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6 068 528 мың теңге;
2) шығындар – 19 370 364,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 300 000 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 300 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 39 768 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 39 768 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 2 606 539,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 2 606 539,1 мың теңге.»;

О внесении изменений в решение от 21 декабря 2011 года № 39/4 "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2012-2014 годы"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 03 февраля 2012 года N 2/3-V. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 13 февраля 2012 года за N 5-1-179. Утратило силу в связи с истечением финансового года (письмо Усть-Каменогорского городского маслихата от 03 января 2013 года № 04-10/1)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением финансового года (письмо Усть-Каменогорского городского маслихата от 03.01.2013 № 04-10/1).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики от 23 января 2001 года Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 25 января 2012 года № 2/10-V «О внесении изменений в решение от 8 декабря 2011 года № 34/397-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2567) Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата «О бюджете города Усть-Каменогорска на 2012-2014 годы» от 21 декабря 2011 года № 39/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-177, опубликовано 31 января 2012 года в газетах «Өскемен» № 5 и «Усть-Каменогорск» № 5) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет города на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 103 593 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 879 566 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 46 899 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 108 600 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 068 528 тысяч тенге;
2) затраты – 19 370 364,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 300 000 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 300 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 39 768 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 39 768 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 2 606 539,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 2 606 539,1 тысяч тенге.»;

2) 4 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«4. Кірістерді 2012 жылғы қалалық бюджеттің есебіне қосу Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/397-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 2/10-V шешіміне сәйкес кірістерді бөлу нормативтері бойынша жүргізіледі:
1) төлем көзінен салынатын, кірістерден ұсталатын жеке табыс салығы – 23,6 %;
2) төлем көзінен салынатын, шетел азаматтарының кірістерінен ұсталатын жеке табыс салығы – 23,6 %;

2) пункт 4 изложить в следующей редакции:
«4. Зачисление доходов в городской бюджет 2012 года производить по нормативам распределения доходов, в соответствии с решением Восточно-Казахстанского областного маслихата 25 января 2012 года № 2/10-V «О внесении изменений в решение от 8 декабря 2011 года № 34/397-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы»:
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 23,6 %;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты – 23,6 %;

003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
18 404
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
23 261
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
21 664
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 597
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
68 113
001
Аудандық бюджетті орындау және коммуналдық меншікті (облыстық маңызы бар қала) саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 575
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
4 287
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты және біржолғы талондарды іске асырудан сомаларды жинаудың толықтығын қамтамасыз етуді ұйымдастыру
27 180
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
148
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
213
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
710
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
39 045
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 145
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
900
02
Қорғаныс
29 552
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
29 552
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
29 552
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
58 418,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
58 418,8
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
58 418,8
04
Бiлiм беру
7 677 768
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7 677 768
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 570
003
Жалпы білім беру
5 443 029
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
42 762
006
Балаларға қосымша білім беру
505 211
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
1 408 470
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері

003
Капитальные расходы государственного органа
18 404
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
23 261
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
21 664
022
Капитальные расходы государственного органа
1 597
452
Отдел финансов района (города областного значения)
68 113
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
35 575
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
4 287
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
27 180
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
148
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
213
018
Капитальные расходы государственного органа
710
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
39 045
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
38 145
004
Капитальные расходы государственного органа
900
02
Оборона
29 552
122
Аппарат акима района (города областного значения)
29 552
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
29 552
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
58 418,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
58 418,8
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
58 418,8
04
Образование
7 677 768
464
Отдел образования района (города областного значения)
7 677 768
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
24 570
003
Общеобразовательное обучение
5 443 029
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
42 762
006
Дополнительное образование для детей
505 211
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
1 408 470
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета

81 824
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
10 714
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
27 808
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
7 175
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
126 205
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
948 589
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
930 589
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82 386
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
250 121
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
623
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
10 000
006
Тұрғын үй көмегі
39 346
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
180 651
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
30 122
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 140
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
63 763
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
155 617
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
6 200
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
38 159
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
700
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
70 761
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
18 000
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
18 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
7 849 841,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

81 824
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
10 714
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
27 808
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
7 175
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
126 205
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
948 589
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
930 589
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
82 386
002
Программа занятости
250 121
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
623
005
Государственная адресная социальная помощь
10 000
006
Оказание жилищной помощи
39 346
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
180 651
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
30 122
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 140
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
63 763
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
155 617
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
6 200
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
38 159
021
Капитальные расходы государственного органа
700
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
70 761
464
Отдел образования района (города областного значения)
18 000
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
18 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
7 849 841,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

2 500
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
53 955
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 403
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
1 552
14
Борышқа қызмет көрсету
150
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
150
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
150
15
Трансферттер
2 160
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
2 160
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 160
III. ТАЗА БЮДЖЕТТІК НЕСИЕЛЕНДІРУ
300 000
Бюджеттiк кредиттер
300 000
13
Басқалар
300 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
300 000
039
Кондоминиум объектілерінің жалпы мүлкін жөндеу жүргізуге арналған бюджеттік кредиттер
300 000
IV. ҚАРЖЫЛЫҚ АКТИВТЕРМЕН ОПЕРАЦИЯЛАР БОЙЫНША САЛЬДО
39 768
Қаржы активтерін сатып алу
39 768
13
Басқалар
39 768
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
36 768
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
36 768
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
3 000
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
3 000
V. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫ (ПРОФИЦИТ)
-2 606 539,1
VI. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫН ҚАРЖЫЛАНДЫРУ (ПРОФИЦИТТІ ПАЙДАЛАНУ)
2 606 539,1

2 500
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
53 955
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
52 403
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
1 552
14
Обслуживание долга
150
452
Отдел финансов района (города областного значения)
150
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
150
15
Трансферты
2 160
452
Отдел финансов района (города областного значения)
2 160
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
2 160
III. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ
300 000
Бюджетные кредиты
300 000
13
Прочие
300 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
300 000
039
Бюджетные кредиты на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиум
300 000
IV. САЛЬДО ПО ОПЕРАЦИЯМ С ФИНАНСОВЫМИ АКТИВАМИ
39 768
Приобретение финансовых активов
39 768
13
Прочие
39 768
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
36 768
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
36 768
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
3 000
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
3 000
V. ДЕФИЦИТ (ПРОФИЦИТ) БЮДЖЕТА
-2 606 539,1
VI. ФИНАНСИРОВАНИЕ ДЕФИЦИТА (ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ПРОФИЦИТА) БЮДЖЕТА
2 606 539,1