2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 45/296-IV Семей қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімге өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2012 жылғы 06 ақпандағы N 2/13-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қаласындағы Әділет басқармасында 2012 жылғы 16 ақпанда N 5-2-155 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихат аппаратының 2013 жылғы 04 қаңтардағы N 01-26/02 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихат аппаратының 2013.01.04 N 01-26/02 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) және 5) тармақшаларына109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 25 қаңтардағы 2/10-V «2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/397-IV «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2012 жылғы 27 қаңтардағы № 2567 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 45/296-IV «Семей қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2011 жылғы 29 желтоқсандағы № 5-2-151 болып тіркелген, 2011 жылғы 3 қаңтардағы № 1 «Семей таңы» және «Вести Семей» газеттерінде жарияланған) шешімге келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1-тармағында:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«кірістер – 19 952 650,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 9 728 689,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 60 026,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 355 370,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 9 808 565,0 мың теңге»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар – 20 374 897,8 мың теңге»;
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«таза бюджеттік кредит беру – 210 726,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 212 135,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 409,0 мың теңге»;
4) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге»;
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығы (профициті) – (-) 632 973,8 мың теңге»;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 632 973,8 мың теңге:

О внесении изменений и дополнения в решение от 21 декабря 2011 года N 45/296-IV "О бюджете города Семей на 2012-2014 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 06 февраля 2012 года N 2/13-V. Зарегистрировано Управлением юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 16 февраля 2012 года за N 5-2-155. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 04 января 2013 года N 01-26/02)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 04.01.2013 N 01-26/02).
В соответствии с подпунктами 4) и 5) пункта 2 статьи 106 и статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 25 января 2012 года № 2/10-V «О внесении изменений в решение от 8 декабря 2011 года № 34/397-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 января 2012 года № 2567) маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 21 декабря 2011 года № 45/296-IV «О бюджете города Семей на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2011 года № 5-2-151, опубликовано в газетах «Семей таңы» и «Вести Семей» от 3 января 2012 года № 1), следующие изменения и дополнение:
1) пункт 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«доходы – 19 952 650,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 728 689,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 60 026,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 355 370,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 808 565,0 тысяч тенге»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты – 20 374 897,8 тысяч тенге»;
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
«чистое бюджетное кредитование – 210 726,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 212 135,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 409,0 тысяч тенге»;
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
«сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге»;
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
«дефицит (профицит) бюджета – (-)632 973,8 тысяч тенге»;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –  632 973,8 тысяч тенге:

қарыздардың түсімі – 712 135,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 228 409,0 мың теңге;
бюджеттік қаражаттардың пайдаланылатын қалдықтары – 149 247,8 мың теңге»;
2) 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
«Ауданның (облыстық маңызы бар қаланының) жергілікті атқарушы органының резерві – 110 890,0 мың теңге»;
3) 10-1-тармақта:
үшінші абзацаен толықтырылып, келесі редакцияда жазылсын:
«қалада хоккей модулінің құрылысына – 165 000,0 мың теңге»;

поступление займов – 712 135,0 тысяч тенге;
погашение займов – 228 409,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 149 247,8 тысяч тенге»;
2) пункт 2 изложить в следующей редакции:
«Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) – 110 890,0 тысяч тенге»;
3) в пункте 10-1:
дополнить абзацем третьим в следующей редакции:
«на строительство хоккейного модуля в городе – 165 000,0 тысяч тенге»;