2012 жылы жастар тәжірибесін және әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және оларды қаржыландыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2012 жылғы 27 ақпандағы N 202 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қаласындағы Әділет басқармасында 2012 жылғы 26 наурызда N 5-2-158 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2012 жылғы 07 маусымдағы N 687 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2012.06.07 N 687 қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабы 1 тармағы 13) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабы 5-4)5-7) тармақшаларына, 18-118-2 баптарына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 27 тамыздағы № 972 қаулысымен бекітілген жастар тәжірибесін және әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру Қағидаларына, «Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 15 қыркүйектегі № 1065 қаулысына сәйкес, Семей қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес, қоса беріліп отырған жұмыс берушілердің тізбелері:
1) жастар тәжірибесін өткізуге арналған жұмыс орындарын ұйымдастыру үшін 12 қосымшаларға сәйкес;
2) әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру үшін 34 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. Жастар тәжірибесіне қатысушылардың еңбегіне ақы төлеу жергілікті және республикалық бюджет қаражаттары есебінен 2012 жылға бекітілген қаржыландыру жоспарына сәйкес жүргізіледі.
3. Нысаналы топтардан әлеуметтік жұмыс орындарына жұмысқа орналастырылғандардың еңбекақысына кеткен жұмыс берушілердің шығындары жергілікті және республикалық бюджет қаражаттары есебінен 2012 жылға бекітілген қаржыландыру жоспарына сәйкес ішінара өтеледі.
4. Қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары З. Р. Исабаеваға жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласының әкімі                                А. Кәрімов
Қала әкімдігінің

Об организации и финансировании молодежной практики и социальных рабочих мест на 2012 год
Постановление акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 27 февраля 2012 года N 202. Зарегистрировано Управлением юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 26 марта 2012 года за N 5-2-158. Утратило силу постановлением акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 07 июня 2012 года N 687
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 07.06.2012 N 687.
В соответствии с подпунктами 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктами 5-4)5-7) статьи 7, статьями 18-118-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правилами об организации и финансировании молодежной практики и социальных рабочих мест, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2011 года № 972 «О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 сентября 2011 года № 1065 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316 «Об утверждении Программы занятости 2020», акимат города Семей ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые перечни работодателей, где в соответствии с потребностью рынка труда будут организованы:
1) рабочие места для прохождения молодежной практики, согласно приложениям 12;
2) социальные рабочие места, согласно приложениям 34.
2. Оплата труда участников молодежной практики осуществляется из средств местного и республиканского бюджетов, согласно утвержденному плану финансирования на 2012 год.
3. Расходы работодателей на оплату труда из целевых групп, трудоустроенных на социальные рабочие места частично возмещаются из средств местного и республиканского бюджетов, согласно утвержденному плану финансирования на 2012 год.
4. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима города Исабаеву З. Р.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким города Семей                                  А. Каримов
Приложение 1
к постановлению акимата города

1111
Ескерту: әлеуметтік жұмыс орындары нысаналы топтардағы жұмыссыздарға арналған. Жұмыс берушінің төлейтін еңбекақы шығыны ай сайын республикалық бюджет қаражаты есебінен төмендегідей көлемде жүргізіледі:
- алғашқы алты айда – жалақының елу пайызынан асырмай;
- кейінгі үш айда - жалақының отыз пайызынан асырмай;
- соңғы үш айда - жалақының он бес пайызынан асырмай.
Жұмыс берушінің төлейтін еңбекақы шығыны ай сайын республикалық бюджет қаражаты есебінен жүргізіледі.
Тараптардың міндеті, жұмыстардың түрлері, көлемі және еңбек төлемінің шарттары Қазақстан Республикасының Еңбек кодексіне сәйкес бағдарламаға қатысушы мен жұмыс берушунің арасында жасалған еңбек шартта қарастырылады.
Қала әкiмi аппаратының
басшысы міндетін атқарушы                             Б. Мусин

1111
Примечание: социальные рабочие места предназначены для безработных из целевых групп. Компенсация затрат работодателя на оплату труда, производится ежемесячно из средств республиканского бюджета в следующем размере:
- первые шесть месяцев - не более пятидесяти процентов заработной платы;
- последующие три месяца - не более тридцати процентов заработной платы;
- последние три месяца - не более пятнадцати процентов заработной платы.
Обязанности сторон, виды, объемы работ и условия оплаты труда предусматриваются трудовым договором, заключенным между участником Программы и работодателем в соответствии с Трудовым кодексом Республики Казахстан.
И. о. руководителя аппарата
акима города                                           Б. Мусин