"Курчатов қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 37/308-IV шешімге өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2012 жылғы 06 ақпандағы N 2/11-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Курчатов қаласындағы Әділет басқармасында 2012 жылғы 10 ақпанда N 5-3-116 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихаты аппаратының 2012 жылғы 26 желтоқсандағы N 370 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихаты аппаратының 2012.12.26 N 370 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2011 жылғы 08 желтоқсандағы № 34/397-IV шешімге өзгерістер енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 2/10-V (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне 2567 нөмірімен 2012 жылғы 27 қаңтарда тіркелген) шешіміне сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «Курчатов қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 37/308-IV шешімге (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне 5-3-114 нөмірімен тіркелген, облыстық «7 дней» газетінің 2012 жылғы 05 қаңтардағы № 1 санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1-тармақтағы: 1)-6)-тармақшалар мынадай мазмұнда жазылсын:
«1) кірістер – 1 208 181,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдерден – 546 369,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдерден – 3 421,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдерден – 6 241,0 мың теңге;
трансферттер түсімдерінен – 652 150,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 204 383,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді жабу – 0,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 6 000,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 6 000,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет (профицит) тапшылығы – - 2 202,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – - 2 202,0 мың теңге»;

О внесении изменений и дополнения в решение от 21 декабря 2011 года № 37/308-IV "О бюджете города Курчатов на 2012-2014 годы"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 06 февраля 2012 года N 2/11-V. Зарегистрировано Управлением юстиции города Курчатова Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 10 февраля 2012 года за N 5-3-116. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2012 года N 370)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.12.2012 N 370).
В соответствии cо статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 25 января 2012 года № 2/10-V «О внесении изменений в решение от 08 декабря 2011 года № 34/397-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2567 от 27 января 2012 года) Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 21 декабря 2011 года № 37/308-IV «О бюджете города Курчатов на 2012-2014 годы», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-3-114, опубликовано в областной газете «7 дней» от 05 января 2012 года № 1) следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1 подпункты 1) – 6) изложить в следующей редакции:
«1) доходы – 1 208 181,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 546 369,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 421,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 241,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 652 150,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1 204 383,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 6 000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 6 000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 202,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита - 2 202,0 тысяч тенге»;

2) 5-тармақ мынадай мазмұнда жазылсын:
«Қаланың жергілікті атқарушы органының 2012 жылға арналған резерві 3651,0 мың теңге сомасында бекітілсін»;
3) мынадай мазмұндағы 9-1 тармақпен толықтырылсын:
«9-1. 2012 жылға арналған қалалық бюджетте Курчатов қаласындағы жылу желілерін қайта қалпына келтірумен бірге, қатты отынға арналған № 1 қазандықты қайта қалпына келтіру жобалық–сметалық құжаттамасын әзірлеуге сомасы 30 000,0 мың теңге облыстық бюджеттен берілетін дамуға арналған нысаналы трансферттер қарастырылсын»;
4) 1-қосымша осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                                    С. Рыспеков
Курчатов қалалық
мәслихатының хатшысы                              Г. Қарымбаева
Курчатов қалалық мәслихатының
2 сессиясының

2) пункт 5 изложить в следующей редакции:
«Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2012 год в сумме 3651,0 тысяч тенге»;
3) дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
«9-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2012 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 30 000,0 тысяч тенге на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию котельной № 1 на твердом топливе с реконструкцией тепловых сетей в городе Курчатов»;
4) приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                                 С. Рыспеков
Секретарь Курчатовского
городского маслихата                              Г. Карымбаева
Приложение
к решению 2 сессии
Курчатовского городского маслихата

1 529,0
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
398,0
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
120,0
07
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
31,0
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
305,0
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
6,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толықтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерді қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
30,0
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
33,0
2
Салықтық емес түсімдер
3 421,0
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
2 804,0
5
Мемлекеттік меншіктегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
2 804,0
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
2 804,0
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
617,0
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
617,0
07
Жергілікті бюджеттен бұрын алынған пайдаланылмаған қаражаттарды қайтару
67,0
09
Жергілікті бюджетке басқа да салықтық емес түсімдер
550,0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
6 241,0
03
Жерді және материалдық емес активтер сату
6 241,0
1
Жерді сату
6 200,0
01
Жер учаскелерін сатудан түскен түсімдер
6 200,0
2
Материалды емес активтерді сату
41,0
02
Жер учаскелерін жалдау құқығын сатқаны үшін төлем
41,0
4
Трансферттердің түсімдері
652 150,0
02
Мемлекеттік басқарудың жоғарғы тұрған органдарынан түсетін трансферттер
652 150,0
2
Облыстық бюджеттен түсетін трансферттер
652 150,0
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер

1 529,0
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
398,0
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
120,0
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
31,0
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
305,0
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
6,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
30,0
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
33,0
2
Неналоговые поступления
3 421,0
01
Доходы от государственной собственности
2 804,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
2 804,0
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
2 804,0
06
Прочие неналоговые поступления
617,0
1
Прочие неналоговые поступления
617,0
07
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
67,0
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
550,0
3
Поступления от продажи основного капитала
6 241,0
03
Продажа земли и нематериальных активов
6 241,0
1
Продажа земли
6 200,0
01
Поступления от продажи земельных участков
6 200,0
2
Продажа нематериальных активов
41,0
02
Плата за продажу права аренды земельных участков
41,0
4
Поступления трансфертов
652 150,0
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
652 150,0
2
Трансферты из областного бюджета
652 150,0
01
Целевые текущие трансферты