"Курчатов қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 37/308-IV шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2012 жылғы 16 шілдедегі N 6/44-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылдың 25 шілдесінде N 2609 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихаты аппаратының 2012 жылғы 26 желтоқсандағы N 370 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихаты аппаратының 2012.12.26 N 370 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2011 жылғы 08 желтоқсандағы № 34/397-IV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 03 шілдедегі № 4/49-V (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне 2577 нөмірімен 2012 жылғы 09 шілдеде тіркелген) шешіміне сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «Курчатов қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 37/308-IV шешімге (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне 5-3-114 нөмірімен тіркелген, облыстық «7 дней» газетінің 2012 жылғы 05 қаңтардағы № 1 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақтағы: 1) - 6)-тармақшалар мынадай мазмұнда жазылсын:
«1) кірістер – 1 247 698,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдерден – 546 369,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдерден – 3 421,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдерден – 6 241,0 мың теңге;
трансферттер түсімдерінен – 691 667,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 246 274,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді жабу – 0,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 5 790,5 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 6 000,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түскен түсімдер – 209,5 мың теңге;
5) бюджет (профицит) тапшылығы – - 4 366,9 мың теңге;
6) тапшылықты қаржыландыру – 4 366,9 мың теңге»;
2) 5-тармақ мынадай мазмұнда жазылсын:
«Қаланың жергілікті атқарушы органының 2012 жылға арналған резерві 3 399,4 мың теңге сомасында бекітілсін»;

О внесении изменений в решение от 21 декабря 2011 года N 37/308-IV "О бюджете города Курчатов на 2012-2014 годы"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 июля 2012 года N 6/44-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 июля 2012 года за N 2609. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2012 года N 370)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.12.2012 N 370).
В соответствии cо статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 03 июля 2012 года № 4/49-V «О внесении изменений и дополнения в решение от 08 декабря 2011 года № 34/397-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2577 от 09 июля 2012 года) Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 21 декабря 2011 года № 37/308-IV «О бюджете города Курчатов на 2012-2014 годы», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-3-114, опубликовано в областной газете «7 дней» от 05 января 2012 года № 1) следующие изменения:
1) в пункте 1 подпункты 1) – 6) изложить в следующей редакции:
«1) доходы – 1 247 698,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 546 369,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 421,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 241,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 691 667,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1 246 274,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5 790,5 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 6 000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 209,5 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 366,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита - 4 366,9 тысяч тенге»;
2) пункт 5 изложить в следующей редакции:
«Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2012 год в сумме 3 399,4 тысяч тенге»;

3) 7-тармақ мынадай мазмұнда жазылсын:
«2012 жылға арналған қалалық бюджетте жеке санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсетуге 29 039,0 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылсын, соның ішінде:
23 905,0 мың теңге – кейбір санаттағы азаматтарға материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысушыларға, ҰОС мүгедектеріне, ҰОС қатысушыларға және ҰОС мүгедектеріне теңестірілген тұлғаларға, құрбан болған әскерилер отбасына);
4 324,0 мың теңге – аз қамтылған отбасы балаларын жоғары оқу орындарында оқыту үшін (оқу бағасы, шәкіртақылар, жатақханада тұруы);
420,0 мың теңге – «Алтын алқа», «Күміс алқа» белгілерімен марапатталған немесе бұрын «Батыр–ана» атағын алған және 1,2 дәрежелі «Ана даңқы» орденімен марапатталған көп балалы аналарға біржолғы материалдық көмек көрсетуге;
390,0 мың теңге – 4 немесе одан да көп бірге тұратын кәмелетке толмаған балалары бар көп балалы аналарға бір жолғы материалдық көмек көрсетуге».
4) 10-тармақ мынадай мазмұнда жазылсын:
«2012 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін мынадай көлемдегі ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылсын:
835,0 мың теңге – эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге;
17 777,0 мың теңге – мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын іске асыруға;
4 097,0 мың теңге – негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
600,0 мың теңге - үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге;
3506,0 мың теңге – жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне;
4893,0 мың теңге – мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға;
331,0 мың теңге – «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға;
3 778,0 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде жалақыны біртіндеп субсидиялауға;
10 048,0 мың теңге – жұмыспен қамту орталықтарын құруға;
1 858,0 мың теңге - Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде жастар тәжірибесіне;
44 026,0 мың теңге – моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге».
5) 1-қосымша осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                                  В. Демышев
Курчатов қалалық
мәслихатының хатшысы                            Г. Қарымбаева

3) пункт 7 изложить в следующей редакции:
«Предусмотреть в городском бюджете на 2012 год целевые текущие трансферты из областного бюджета на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан в сумме 29 039,0 тысяч тенге, в том числе:
23 905,0 тысяч тенге – на оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам ВОВ, инвалидам ВОВ, лицам, приравненным к участникам ВОВ и инвалидам ВОВ, семьям, погибших военнослужащих);
4 324,0 тысяч тенге – для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии);
420,0 тысяч тенге – на оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, награжденным подвесками «Алтын алқа», «Күміс алқа» или получившие ранее звание «Мать-героиня» и награжденные орденом «Материнская слава» 1, 2 степени;
390,0 тысяч тенге – на оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, имеющим 4 и более совместно проживающих несовершеннолетних детей».
4) пункт 10 изложить в следующей редакции:
«Предусмотреть в городском бюджете на 2012 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
835,0 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
17 777,0 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
4 097,0 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
600,0 тысяч тенге - на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
3506,0 тысяч тенге – на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
4893,0 тысяч тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
331,0 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы»;
3 778,0 тысяч тенге – на частичное субсидирование заработной платы в рамках программы занятости 2020;
10 048,0 тысяч тенге – на создание центров занятости;
1 858,0 тысяч тенге – на молодежную практику в рамках занятости 2020;
44 026,0 тысяч тенге - на решение вопросов обустройства моногородов».
5) приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                                 В. Демышев
Секретарь Курчатовского
городского маслихата                             Г. Карымбаева
Приложение к решению

1 410,0
5
Ойын бизнесіне салық
25,0
02
Тіркелген салық
25,0
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
2 452,0
1
Мемлекеттік баж салығы
2 452,0
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
1 529,0
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
398,0
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
120,0
07
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
31,0
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
305,0
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
6,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толықтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерді қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
30,0
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
33,0
2
Салықтық емес түсімдер
3 421,0
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
2 804,0
5
Мемлекеттік меншіктегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
2 804,0
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
2 804,0
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
617,0
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
617,0
07
Жергілікті бюджеттен бұрын алынған пайдаланылмаған қаражаттарды қайтару

1 410,0
5
Налог на игорный бизнес
25,0
02
Фиксированный налог
25,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
2 452,0
1
Государственная пошлина
2 452,0
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
1 529,0
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
398,0
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
120,0
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
31,0
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
305,0
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
6,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
30,0
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
33,0
2
Неналоговые поступления
3 421,0
01
Доходы от государственной собственности
2 804,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
2 804,0
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
2 804,0
06
Прочие неналоговые поступления
617,0
1
Прочие неналоговые поступления
617,0
07
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета

449,0
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
291 215,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
291 215,0
004
Жалпы білім беру
261 952,0
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
24 488,0
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
331,0
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
4 444,0
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
10 229,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
9 164,0
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
5 058,0
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
3 506,0
023
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
600,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1065,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1065,0
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
1065,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
83 265,0
2
Әлеуметтік көмек
68 829,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
68 829,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
19 766,0
100
Қоғамдық жұмыстар
11 400,0
101
Жұмыссыздарды кәсіптік даярлау және қайта даярлау
1 530,0
102
Халықты жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар
1 200,0
103
Республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен әлеуметтік жұмыс орындарын және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейту
1 858,0
104
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсету
3 778,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 549,0
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
1 549,0
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
2 200,0
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
2 200,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

449,0
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
291 215,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
291 215,0
004
Общеобразовательное обучение
261 952,0
005
Дополнительное образование для детей и юношества
24 488,0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
331,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
4 444,0
9
Прочие услуги в области образования
10 229,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
9 164,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
5 058,0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
3 506,0
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
600,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 065,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 065,0
015
За счет средств местного бюджета
1 065,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
83 265,0
2
Социальная помощь
68 829,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
68 829,0
002
Программа занятости
19 766,0
100
Общественные работы
11 400,0
101
Профессиональная подготовка и переподготовка безработных
1 530,0
102
Дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения
1 200,0
103
Расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
1 858,0
104
Оказание мер государственной поддержки участникам Программы занятости 2020
3 778,0
005
Государственная адресная социальная помощь
1 549,0
015
За счет средств местного бюджета
1 549,0
006
Оказание жилищной помощи
2 200,0
015
За счет средств местного бюджета
2 200,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов