"2012-2014 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 38/2-ІV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі N 3/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Риддер қалалық әділет басқармасында 2012 жылғы 19 сәуірде N 5-4-166 тіркелді. Шешімінің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Риддер қалалық мәслихатының 2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 1160/04-08 хаты)
Ескерту. Шешімінің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Риддер қалалық мәслихатының 2012.12.27 N 1160/04-08 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 2 тармақтың 4) тармақшасына109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты сессиясының 2012 жылғы 03 сәуірдегі № 3/16-V «2011 жылғы 08 желтоқсандағы № 34/397-IV «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 6 сәуірде № 2571 тіркелген) сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Риддер қалалық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 38/2-ІV «2012-2014 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы»  шешіміне(нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 29 желтоқсанда № 5-4-159 тіркелген, «Мой город Риддер» газетінде 2012 жылы 12 қаңтардағы № 2 жарияланды) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) шешімнің 1 тармағы келесі редакцияда жазылсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3745558 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2213230 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8069 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 11202 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1513057 мың теңге;
2) шығындар – 3810221,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -64663,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 64663,8 мың теңге.»;

О внесении изменений и дополнений в решение от 21 декабря 2011 года № 38/2-IV "О бюджете города Риддера на 2012-2014 годы"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 апреля 2012 года N 3/2-V. Зарегистрировано управлением юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 19 апреля 2012 года за N 5-4-166. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Риддерского городского маслихата от 27 декабря 2012 года № 1160/04-08)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Риддерского городского маслихата от 27.12.2012 № 1160/04-08).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 4 статьи 106, статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением сессии Восточно-Казахстанского областного маслихата от 03 апреля 2012 года № 3/16-V «О внесении изменений и дополнений в решение от 08 декабря 2011 года № 34/397-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 06 апреля 2012 года № 2571), Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата от 21 декабря 2011 года № 38/2-IV «О бюджете города Риддера на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-4-159 от 29 декабря 2011 года, опубликовано в газете «Мой город Риддер» от 12 января 2012 года № 2) следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
« 1. Утвердить бюджет города Риддера на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 3745558 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2213230 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8069 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11202 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1513057 тысяч тенге;
2) затраты – 3810221,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -64663,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 64663,8 тысяч тенге.»;

2) 5 тармақ келесі мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
«3) 2011 жылы жоғары тұрған бюджеттен берілген трансферттердің пайдаланылмағанына (толық пайдаланылмағанына) байланысты 5685,3 мың теңге сомасында.»;
3) 10 тармақта:
бірінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«10. № 6 қосымшаға сәйкес 2012 жылға арналған қалалық бюджетте азаматтардың жекеленген топтарына әлеуметтік көмек көрсетуге облыстық бюджеттен келіп түскен мақсатты ағымдағы нысаналы трансферттер 28673 мың теңге көлемінде ескерілсін, соның ішінде:»;
екінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«22167 мың теңге - азаматтардың кейбір санаттарына (Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және Ұлы Отан соғысы мүгедектеріне және Ұлы Отан соғысы мүгедектеріне теңестірілген тұлғаларға, қаза тапқан әскери қызметшілердің отбасыларына) материалдық көмек көрсетуге;»;
жетінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«1040 мың теңге - "Алтын алқа", "Күміс алқа" белгілерімен марапатталған немесе бұрын "Батыр ана" атағын алған және 1, 2 дәрежелі "Ана даңқы" орденімен марапатталған көп балалы аналарға бір реттік материалдық көмек көрсетуге;»;
4) 12 тармақта:
бірінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«12. 2012 жылға арналған қалалық бюджетте инвестициялық жобаларды іске асыруға облыстық бюджеттен берілген нысаналы даму трансферттері 129005 мың теңге көлемінде 8-қосымшаға сәйкес көзделсін, соның ішінде:»;
келесі мазмұндағы төртінші азат жолмен толықтырылсын:
«20000 мың теңге – медицина қызметкерлеріне тұрғын үй сатып алуға.»;
5) 14 тармақта:
бірінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«14. 2012 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 298536 мың теңге көлемінде 10 қосымшаға сәйкес көзделсін, соның ішінде:»;
үшінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«24938 мың теңге - жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне;»;
төртінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«27061 мың теңге - мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға;»;
жетінші азат жол алынып тасталсын;
келесі мазмұндағы сегізінші азат жолмен толықтырылсын:
«215422 мың теңге – моноқалаларды абаттандыру сұрақтарын шешу бойынша іс-шаралар өткізуге.»;
6) 15678101213 қосымшалар осы шешімнің 12345678 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Кезектен тыс сессия төрағасы               О. Беляев
Қалалық мәслихат хатшысы                   И. Панченко

2) пункт 5 дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
«3) неиспользованием (недоиспользованием) в 2011 году целевых трансфертов, выделенных из вышестоящего бюджета в сумме 5685,3 тысяч тенге.»;
3) в пункте 10:
абзац первый изложить в следующей редакции:
«10. Предусмотреть в городском бюджете на 2012 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 28673 тысяч тенге на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан согласно приложению 6, в том числе:»;
абзац второй изложить в следующей редакции:
«22167 тысяч тенге - на оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам ВОВ, инвалидам ВОВ, лицам, приравненным к участникам ВОВ и инвалидам ВОВ, семьям погибших военнослужащих);»;
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
«1040 тысяч тенге - на оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, награжденным подвесками «Алтын алқа», «Күміс алқа» или получившим ранее звание «Мать-героиня» и награжденным орденом «Материнская слава» 1, 2 степени;»;
4) в пункте 12:
абзац первый изложить в следующей редакции:
«12. Предусмотреть в городском бюджете на 2012 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета на реализацию инвестиционных проектов в размере 129005 тысяч тенге, согласно приложению 8, в том числе:»;
дополнить абзацем четвертым следующего содержания:
«20000 тысяч тенге – на приобретение жилья для медицинских работников.»;
5) в пункте 14:
абзац первый изложить в следующей редакции:
«14. Предусмотреть в городском бюджете на 2012 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 298536 тысяч тенге, согласно приложению 10, в том числе:»;
абзац третий изложить в следующей редакции:
«24938 тысяч тенге – на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей - сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;»;
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
«27061 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;»;
абзац седьмой исключить;
дополнить абзацем восьмым следующего содержания:
«215422 тысяч тенге – на проведение мероприятий по решению вопросов обустройства моногородов.»;
6) приложения 15678101213 изложить в новой редакции согласно приложениям 12345678 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной сессии           О. Беляев
Секретарь городского маслихата             И. Панченко
Приложение 1 к решению III сессии
Риддерского городского маслихата

1039
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1246871
003
Жалпы білім беру
1136212
006
Балаларға қосымша білім беру
85338
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен “Назарбаев Зияткерлік мектептері” ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
883
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
24438
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
55719
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
55719
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5056
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
24075
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналардың қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
24938
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1650
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
206813
2
Әлеуметтік көмек
176630
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1526
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
1526
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
175104
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
49066
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
103
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4295
006
Тұрғын үй көмегі
13815
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
56242
010
Үйде тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5280
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
27878
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1321
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
5218
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
11886
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
30183
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

1039
464
Отдел образования района (города областного значения)
1246871
003
Общеобразовательное обучение
1136212
006
Дополнительное образование для детей
85338
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
883
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
24438
9
Прочие услуги в области образования
55719
464
Отдел образования района (города областного значения)
55719
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
5056
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
24075
015
Ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей - сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
24938
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
1650
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
206813
2
Социальная помощь
176630
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1526
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1526
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
175104
002
Программа занятости
49066
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности и соответствии с законодательством Республики Казахстан
103
005
Государственная адресная социальная помощь
4295
006
Оказание жилищной помощи
13815
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
56242
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5280
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
27878
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1321
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5218
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
11886
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
30183
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)