Абай ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 23 қаңтардағы N 149 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Абай ауданындағы Әділет басқармасында 2012 жылғы 07 ақпанда N 5-5-136 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 26 наурыздағы № 386 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданы әкімдігінің 2013.03.26 № 386 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуiрдегi "Қазақстан Республикасында мүгедектердi әлеуметтiк қорғау туралы" Заңының 31 бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5-2) тармақшасына сәйкес, жұмыспен қамту саясатын іске асыруды қамтамасыз ету мақсатында, Абай ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Абай ауданының кәсіпорындары мен ұйымдары мүгедектер үшiн жұмыс орындарының квотасы жұмыс орнының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде белгіленсін.
2. Абай ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 05 маусымдағы № 48 «2009-2011 жылдары мүгедектер үшiн жұмыс орнының квотасын белгілеу туралы қаулысының күші жойылды деп танылсын. (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде 2009 жылы 15 шілде де № 5–5–95 болып тіркелген, 2009 жылы 15-31 шілде де «Абай елі» аудандық газетінің № 14 (072) санында жарияланған).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай ауданы әкiмiнiң орынбасары Е. Лдибаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкiмi                                    Т. Мүсәпірбеков

О квоте рабочих мест для инвалидов по Абайскому району
Постановление акимата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 23 января 2012 года N 149. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 07 февраля 2012 года за N 5-5-136. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 26 марта 2013 года № 386
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 26.03.2013 № 386.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" в целях обеспечения реализации политики занятости населения акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест на предприятиях и в организациях Абайского района для трудоустройства инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Абайского района от 5 июня 2009 года № 48 «О квоте рабочих мест для инвалидов 2009-2011 года» (Зарегистрированный в государственном реестре нормативно-правовых актов за № 5-5-95, опубликовано в районной газете «Абай елі № 14 (072) от 15-31 июля 2009 года»).
3. Контроль за реализацией данного постановления возложить на заместителя акима Абайского района Е. Лдибаева.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                    Т. Мусапирбеков