"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 01-02/37-3 шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2012 жылғы 07 ақпандағы N 2/10-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Аягөз аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 15 ақпанда N 5-6-155 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Аягөз аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 қаңтардағы N 7-06/16 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Аягөз аудандық мәслихатының 2013.01.14 N 7-06/16 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 5) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 01-02/37-3 «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (2011 жылғы 30 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-6-148 тіркелген, «Аягөз жаңалықтары» газетінің 2012 жылғы 7 қаңтардағы № 3-4 (10086-10087), 2012 жылғы 11 қаңтардағы № 5-6 (10088-10089), 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 7 (10090), 2012 жылғы 21 қаңтардағы № 9 (10092), 2012 жылғы 28 қаңтардағы № 11 (10094), 2012 жылғы 4 ақпандағы № 14 (10097) жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4929736,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1430381,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9498,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6773,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3483084,0 мың теңге;
2) шығындар – 5050586,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 8446,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 10022,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1576,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 19965,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 19965,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -149261,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 149261,9 мың теңге.»;

О внесении изменений и дополнений в решение от 22 декабря 2011 года № 01-02/37-3 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 07 февраля 2012 года N 2/10-V. Зарегистрировано Управлением юстиции Аягозского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 15 февраля 2012 года за N 5-6-155. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Аягозского районного маслихата от 14 января 2013 года № 7/06-16)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Аягозского районного маслихата от 14.01.2013 № 7/06-16).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аягозского районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 22 декабря 2011 года № 01-02/37-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2011 года за № 5-6-148, опубликовано в газете «Аягөз жаңалықтары» от 7 января 2012 года № 3-4 (10086-10087), от 11 января 2012 года № 5-6 (10088-10089), от 13 января 2012 года № 7 (10090), от 21 января 2012 года № 9 (10092), от 28 января 2012 года № 11 (10094), от 4 февраля 2012 года № 14 (10097)) следующие изменения и дополнения:
1) 1 пункт изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 4929736,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1430381,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9498,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6773,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3483084,0 тысяч тенге;
2) затраты – 5050586,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8446,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10022,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1576,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 19965,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 19965,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства- 0 тысяч тенге
5) дефицит (профицит) бюджета – - 149261,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -149261,9 тысяч тенге.»;

2) 1 қосымшада:
«Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» 10 функционалдық тобы:
012 «Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу» бағдарламасымен толықтырылсын;
«Басқалар» 13 функционалдық тобы:
040 «Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру», 065 «Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту» бағдарламаларымен толықтырылсын;
3) аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 01-02/37-3 шешімімен бекітілген 123 қосымшалар осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2) в приложении 1:
функциональную группу 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения»:
дополнить программой 012 «Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных»;
функциональную группу 13 «Прочие»:
дополнить программами 040 «Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов», 065 «Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц»;
3) приложения 123, утвержденные решением сессии районного маслихата № 01-02/37-3 от 22 декабря 2011 года, изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.

535
5
Құмар ойын бизнеске салық
2195
02
Тіркелген салық
2195
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
6958
1
Мемлекеттік баж
6958
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
2643
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
2655
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
46
07
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін алынатын мемлекеттік баж
2
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
1354
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
19
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
27
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
212
21
Тракторшы-машинисттің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
2
Салықтық емес түсiмдер
9498
01
Мемлекет меншігінен түсетін кірістер

535
5
Налог на игорный бизнес
2195
02
Фиксированный налог
2195
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
6958
1
Государственная пошлина
6958
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
2643
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
2655
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
46
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
2
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
1354
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
19
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
27
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
212
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста-машиниста
2
Неналоговые поступления
9498
01
Доходы от государственной собственности

2375
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
2707815
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4920
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
4920
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2702895
004
Жалпы білім беру
2614074
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
33493
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1104
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
54224
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
269793,9
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
163815,9
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
163815,9
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
163815,9
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
105978
008
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1636
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелері үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
27099
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
104
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
25943
023
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
51196
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
513353
2
Әлеуметтiк көмек
483084
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
483084
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
55574
100
Қоғамдық жұмыстар
26952
101
Жұмыссыздарды кәсіптік даярлау және қайта даярлау
9925
102
Халықты жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар
1357
103
Республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен әлеуметтік жұмыс орындарын және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейту
2230
104
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсету
15110
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының Заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

2375
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
2707815
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4920
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
4920
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2702895
004
Общеобразовательное обучение
2614074
005
Дополнительное образование для детей и юношества
33493
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
1104
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
54224
9
Прочие услуги в области образования
269793,9
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
163815,9
037
Строительство и реконструкция объектов образования
163815,9
015
За счет средств местного бюджета
163815,9
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
105978
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
1636
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
27099
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
104
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
25943
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
51196
06
Социальная помощь и социальное
513353
2
Социальная помощь
483084
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
483084
002
Программа занятости
55574
100
Общественные работы
26952
101
Профессиональная подготовка и переподготовка безработных
9925
102
Дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения
1357
103
Расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
2230
104
Оказание мер государственной поддержки участникам программы занятости 2020
15110
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

10596
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бiр түрден екiншiсiне ауыстыру жөнiндегi жұмыстар
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
165
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
76148
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
76148
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
76148
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
23257
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
23257
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
23257
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9292
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеуге
13800
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
165
12
Көлiк және коммуникация
352958
1
Автомобиль көлiгi
352958
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
237117
013
Аудандық маңызы бар қалаларда,кенттерде, ауылдарда (селолорда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
237117
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
237117
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
115841
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
115841
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
115841
13
Басқалар
65357
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
7362
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
7362
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7147
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
215
9
Басқалар
57995
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16490
001
Жергілікті деңгейде тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11320
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
330
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру

10596
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
007
Капитальные расходы государственных органов
165
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
76148
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
76148
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
76148
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
23257
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
23257
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
23257
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
9292
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
13800
015
Капитальные расходы государственных органов
165
12
Транспорт и коммуникации
352958
1
Автомобильный транспорт
352958
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
237117
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
237117
015
За счет средств местного бюджета
237117
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
115841
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
115841
015
За счет средств местного бюджета
115841
13
Прочие
65357
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
7362
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
7362
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
7147
004
Капитальные расходы государственных органов
215
9
Прочие
57995
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
16490
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
11320
013
Капитальные расходы государственных органов
330
040
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов на решение вопросов обустройства аульных(сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"

5283
97
Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
1220
3
Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер
14716
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
14716
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар
10417
01
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
1124
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алым
2799
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
187
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменiң немесе жасалып жатқан кеменiң ипотекасы үшін алынатын алым
42
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
974
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
4719
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
572
5
Құмар ойын бизнеске салық
2349
02
Тіркелген салық
2349
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
7445
1
Мемлекеттік баж
7445
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығы
2828
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
2841
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
49
07
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін алынатын мемлекеттік баж
2
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
1449
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
20
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
29
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж

5283
97
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды
1220
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
14716
15
Плата за пользование земельными участками
14716
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
10417
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
1124
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
2799
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
187
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
42
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
974
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
4719
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
572
5
Налог на игорный бизнес
2349
02
Фиксированный налог
2349
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
7445
1
Государственная пошлина
7445
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа,
2828
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением запи
2841
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
49
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
2
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
1449
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
20
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей,
29
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему

618
5
Құмар ойын бизнеске салық
2537
02
Тіркелген салық
2537
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
8040
1
Мемлекеттік баж
8040
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығы
3054
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік б
3068
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
53
07
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін алынатын мемлекеттік баж
2
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
1565
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
22
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
31
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
245
21
Тракторшы-машинисттің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
2
Салықтық емес түсiмдер
10974
01
Мемлекет меншігінен түсетін кірістер
4075
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
4075
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
4075
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
0
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар,
0
05
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
6899
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
6899
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
6899
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
7827
01
Мемлекеттiк мекемелерге бекiтiлген мемлекеттiк мүлiктi сату
0
1
Мемлекеттiк мекемелерге бекiтiлген мемлекеттiк мүлiктi сату
0
03
Азаматтарға пәтерлер сатудан түсетiн түсiмдер
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
7827
1
Жерді сату
7827
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
7827
2
Материалдық емес активтерді сату
0
02
Жер учаскелерін жалдау құқығын сатқаны үшін төлем
0
4
Трансферттердің түсімдері
3201946
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
3201946
1
Республикалық бюджеттен түсетін трансферттер
0
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер
02
Нысаналы даму трансферттері
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
3201946
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер
02
Нысаналы даму трансферттері
03
Субвенциялар
3201946
Функционалдық топ
Сома
(мың
теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Шығындар

618
5
Налог на игорный бизнес
2537
02
Фиксированный налог
2537
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
8040
1
Государственная пошлина
8040
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа,
3054
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением запи
3068
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
53
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
2
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
1565
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
22
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэ
31
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
245
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста - машиниста
2
Неналоговые поступления
10974
01
Доходы от государственной собственности
4075
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
4075
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
4075
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
0
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений
0
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
06
Прочие неналоговые поступления
6899
1
Прочие неналоговые поступления
6899
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
6899
3
Поступления от продажи основного капитала
7827
01
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
0
1
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
0
03
Поступления от продажи гражданам квартир
03
Продажа земли и нематериальных активов
7827
1
Продажа земли
7827
01
Поступления от продажи земельных участков
7827
2
Продажа нематериальных активов
0
02
Плата за продажу аренды земельных участков
0
4
Поступления трансфертов
3201946
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
3201946
1
Трансферты из республиканского бюджета
0
01
Целевые текущие трансферты
02
Целевые трансферты на развитие
2
Трансферты из областного бюджета
3201946
01
Целевые текущие трансферты
02
Целевые трансферты на развитие
03
Субвенции
3201946
Функциональная группа
Сумма
(тысяч
тенге)
Подфункция
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
ІІ. Затраты