Бесқарағай ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесіне тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды 2012 жылы тіркеуге алуды жүргізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданының әкімінің 2012 жылғы 04 қаңтардағы N 1-1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бесқарағай ауданындағы Әділет басқармасында 2012 жылғы 27 қаңтарда N 5-7-108 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданының әкімінің 2012 жылғы 27 сәуірдегі N 5-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданының әкімінің 2012.04.27 N 5-1 шешімімен.
.
«Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 74 Заңының 17-бабына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Бесқарағай ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Бесқарағай ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесіне тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды 2012 жылдың қаңтар-наурыз айларында тіркеуге алу жүргізілсін және ұйымдастырылсын.
2. «Бесқарағай ауданының медициналық бірлестігі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәспорын директорына (Омаров Ш. Ж.):
1) медициналық комиссияны маман-дәрігерлермен, орта дәрігерлік мамандармен, қажетті жабдықтармен, құрал саймандармен және дәрі-дәрмектермен жасақтау;
2) әскерге шақырылуға дейінгілерді стационарлық тексеру және емдеу үшін ауданның медициналық мекемелерінде қажетті төсек орын санының бөлінуін қамтамасыз ету;
3) тіркеуге алу аяқталғаннан кейін әскерге шақырылуға дейінгілерді емдеу үшін маман-дәрігерлерді тағайындау;
4) 2012 жылы тіркеуге алынатын азаматтарды емдеу және медициналық куәландыруды өткізетін емдеу мекемесін анықтау ұсынылсын.
3. Ауылдық округтерінің әкімдері әскери-есеп үстелінің мамандары мен оқу орындарының әскери басшыларының ілесуімен жасөспірімдерді тіркеуге алуға уақытында келуі мен күні туралы хабарлауды қаматамасыз етсін.
4. «Бесқарағай аудандық ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығына (Ахметов Р. С.) медициналық комиссия жұмысы кезеңінде шақыру учаскесінде қоғамдық тәртіпті сақтауды қамтамасыз ету, қорғаныс істері жөніндегі бөлім бастығының хабарландыруы бойынша тіркеуден бас тартқан азаматтарды іздестіру және қорғаныс істері жөніндегі бөлімнің, шақыру учаскесіне жеткізуге көмек көрсету ұсынылсын.
5. «Бесқарағай ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығына (Айтказин С.С. келісім бойынша), «Бесқарағай ауданының білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығына (Шынгысбаева К. С.) тіркеуге алу кезеңінде әскери-оқу орындарына кандидаттарды іріктеуді жүргізу тапсырылсын.

О проведении приписки граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку отдела по делам обороны Бескарагайского района в 2012 году
Решение акима Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 4 января 2012 года N 1-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Бескарагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 27 января 2012 года за N 5-7-108. Утратило силу решением акима Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 27 апреля 2012 года N 5-1
Сноска. Утратило силу решением акима Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 27.04.2012 N 5-1.
В соответствии со статьей 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 74 «О воинской обязанности и воинской службе», подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», аким Бескарагайского района, РЕШИЛ:
1. Организовать и провести в январе-марте 2012 года приписку граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку отдела по делам обороны Бескарагайского района.
2. Рекомендовать директору коммунального государственного казенного предприятия «Медицинское объединение Бескарагайского района» (Омаров Ш. Ж.):
1) укомплектовать состав медицинской комиссии врачами-специалистами, средним медицинским персоналом, необходимым оборудованием, инструментарием и медикаментами;
2) обеспечить выделение в медицинских учреждениях района необходимого количества коек для стационарного обследования и лечения допризывников;
3) по окончании приписки назначить врачей-специалистов для лечения допризывников;
4) определить лечебные учреждения, на базе которых будет проводиться медицинское освидетельствование и лечение граждан, которые подлежат приписке в 2012 году.
3. Акимам сельских округов обеспечить оповещение о дате и своевременное прибытие юношей на приписку в сопровождении специалистов военно-учетных столов и военных руководителей учебных заведений.
4. Рекомендовать начальнику государственного учреждения «Отдел внутренних дел Бескарагайского района» (Ахметов Р. С.) на период работы медицинской комиссии обеспечить поддержание общественного порядка на призывном пункте, по уведомлениям начальника отдела по делам обороны содействовать в розыске и доставке граждан, уклоняющихся от приписки к призывному участку, отдела по делам обороны.
5. Начальнику государственного учреждения «Отдел по делам обороны Бескарагайского района» (Айтказин С. С. по согласованию), начальнику государственного учреждения «Отдел образования, физической культуры и спорта Бескарагайского района» (Шынгысбаева К. С.) в период приписки провести отбор кандидатов в военно-учебные заведения.

6. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары К. К. Мирашевқа жүктелсін.
7. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                      К. Байгонусов
Келісілген:
Бесқарағай аудандық қорғаныс
істері жөніндегі бөлімнің бастығы                   С. Айтказин
Бесқарағай аудандық
ішкі істер бөлімінің бастығы                         Р. Ахметов
«Бесқарағай аудандық
медицина бірлестігі» МКҚК директоры                   Ш. Омаров

6. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Мирашева К. К.
7. Настоящее решение вводится в действие по истечении  десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким района                                      К. Байгонусов
Согласовано:
Начальник отдела по делам
обороны Бескарагайского района                     С. Айтказин
Начальник отдела внутренних
дел Бескарагайского района                         Р. Ахметов
Директор КГКП «Медицинское
объединение Бескарагайского района»                  Ш. Омаров