Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін жергілікті бюджет қаражаты есебінен әлеуметтік көмек көрсету мөлшері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 06 сәуірдегі N 2/6-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бесқарағай ауданындағы Әділет басқармасында 2012 жылғы 12 сәуірде N 5-7-111 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 шілдедегі N 6/15-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2012.07.11 N 6/15-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Заңының 18-бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабына сәйкес Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін жергілікті бюджет қаражаты есебінен бір жолғы 7200 (жеті мың екі жүз) теңге мөлшерінде әлеуметтік көмек көрсету мөлшері бекітілсін.
2. «Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін жергілікті бюджет қаражаты есебінен әлеуметтік көмек көрсету мөлшері туралы» 2009 жылғы 22 қазандағы № 18/8-IV (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-7-72 тіркелген, 2009 жылғы 19 желтоқсандағы «Бесқарағай тынысы» газетінің № 47 санында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Т. СҰЛТАНОВ
Бесқарағай аудандық
мәслихатының хатшысы                     Қ. САДЫҚОВ

О размере оказания социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельских населенных пунктах за счет местных бюджетных средств
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06 апреля 2012 года N 2/6-V. Зарегистрировано Управлением юстиции Бескарагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 12 апреля 2012 года за N 5-7-111. Утратило силу решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11 июля 2012 года N 6/15-V
Сноска. Утратило силу решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11.07.2012 N 6/15-V.
В соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий», статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить размер оказания единовременной социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельских населенных пунктах за счет местных бюджетных средств в размере 7200 (семь тысяча двести) тенге.
2. Признать утратившим силу решение «О социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах» от 22 октября 2009 года № 18/8-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-7-72, опубликовано в газете «Бесқарагай тынысы» от 19 декабря 2009 года № 47).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                     Т. СУЛТАНОВ
Секретарь Бескарагайского
районного маслихата                      К. САДЫКОВ