"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 43-2-IV шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы мәслихатының 2012 жылғы 09 ақпандағы N 2-2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бородулиха ауданындағы Әділет басқармасында 2012 жылғы 14 ақпанда N 5-8-145 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихат аппаратының 2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 01-11/407 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихат аппаратының 2012.12.27 N 01-11/407 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106-бабы 2-тармағының 5) тармақшасына, 109-бабы 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/397-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 2/10-V шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 27 қаңтардағы № 2567 тіркелген) Бородулиха ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Бородулиха аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 43-2-IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 29 желтоқсандағы № 5-8-141 тіркелген, «Пульс района» газетінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 5 (6515), «Аудан тынысы» газетінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 5 (196) сандарында жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«кірістер – 2706660 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 570195 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2131662 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар – 2755016,5 мың теңге;»;
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығы (профицит) - -74920,5 мың теңге;»;
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 74920,5 мың теңге.»;
2) 12 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«12. Аудандық бюджетте облыстық бюджеттен шығындарды өтеуге 404700 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені есепке алынсын.»;
3) 18 тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение от 21 декабря 2011 года N 43-2-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 9 февраля 2012 года N 2-2-V. Зарегистрировано Управлением юстиции Бородулихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 14 февраля 2012 года за N 5-8-145. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2012 года N 01-11/407)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.12.2012 N 01-11/407).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 25 января 2012 года № 2/10-V «О внесении изменений в решение от 8 декабря 2011 года № 34/397-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2567 от 27 января 2012 года) Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 21 декабря 2011 года № 43-2-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-8-141 от 29 декабря 2011 года, опубликовано в районной газете «Пульс района» от 13 января 2012 года № 5(6515), «Аудан тынысы» от 13 января 2012 года № 5(196) следующие изменения:
1) в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«доходы – 2706660 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 570195 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2131662 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты – 2755016,5 тысяч тенге;»;
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
«дефицит (профицит) бюджета – -74920,5 тысяч тенге;»;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 74920,5 тысяч тенге.»;
2) пункт 12 изложить в следующей редакции:
«12. Учесть, что в районном бюджете предусмотрены трансферты из областного бюджета на возмещение потерь в сумме 404700 тысяч тенге.»;
3) пункт 18 изложить в следующей редакции:

«18. 2012 жылға арналған 123 «Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кенттік, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтердегі әкім аппараты» бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері бойынша шығындар көлемі келесі мақсаттарға бекітілсін:
1) қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кенттік, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтердегі аудан әкімінің аппараты қызметіне - 169352,5 мың теңге (№ 5 қосымша);
2) мемлекеттік органдардың негізгі шығындарына - 6144 мың теңге (№ 6 қосымша).»;
4) аталған шешімнің 156 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы                                       С. Быков
Аудандық мәслихатының хатшысы                      У. Майжанов
Бородулиха аудандық мәслихатының

«18. Утвердить по администраторам бюджетных программ 123 «Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа» на 2012 год объем расходов на следующие цели:
1) 169352,5 тысяч тенге – на функционирование аппарата акима района городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа (приложение 5);
2) 6144 тысяч тенге – на капитальные расходы государственных органов (приложение 6).»;
4) приложения 156 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                                   С. Быков
Секретарь районного маслихата                      У. Майжанов
Приложение № 1
к решению районного маслихата

552
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
18156
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
57050
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
57050
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13736
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
14086
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
18
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
25
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
24385
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
4800
05
Денсаулық сақтау
155
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
155
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
155
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
155
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
215548
2
Әлеуметтiк көмек
193318
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
193318
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
31366
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
12814
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
18264
006
Тұрғын үй көмегің көрсету
11600
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
44604
010
Үйден тәрбиленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5200
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
40438
016
18 жасқа дейiнгi балаларға мемлекеттiк жәрдемақылар
14883
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
2404
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
11745
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
22230
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

552
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
18156
9
Прочие услуги в области образования
57050
464
Отдел образования района (города областного значения)
57050
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13736
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
14086
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
18
012
Капитальные расходы государственных органов
25
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
24385
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
4800
05
Здравоохранение
155
9
Прочие услуги в области здравоохранения
155
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
155
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
155
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
215548
2
Социальная помощь
193318
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
193318
002
Программа занятости
31366
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
12814
005
Государственная адресная социальная помощь
18264
006
Оказание жилищной помощи
11600
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
44604
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5200
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
40438
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
14883
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2404
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
11745
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
22230
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

28535
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
8303
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8303
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
11804
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8681
003
Жастар саясаты саласындағы іс-шараларды iске асыру
3123
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
8428
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8403
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
25
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
47741
1
Ауыл шаруашылығы
18454
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
4633
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
4633
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлiмi
13821
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13244
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
577
Жер қатынастары
11444
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлiмi
11444
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11343
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
76
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
25
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
17843
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлiмi
17843
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
17843
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17723
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17723
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17723
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9412
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

28535
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
8303
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
8303
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
11804
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
8681
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
3123
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
8428
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
8403
004
Капитальные расходы государственного органа
25
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
47741
1
Сельское хозяйство
18454
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
4633
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4633
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
13821
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
13244
003
Капитальные расходы государственного органа
577
6
Земельные отношения
11444
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11444
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11343
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
76
007
Капитальные расходы государственного органа
25
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охрана окружающей среды и земельных отношений
17843
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
17843
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
17843
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17723
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17723
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17723
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
9412
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов