"Бородулиха ауданының аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" 2010 жылғы 17 наурыздағы N 25-3-IV шешімге толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы мәслихатының 2012 жылғы 09 ақпандағы N 2-3-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бородулиха ауданындағы Әділет басқармасында 2012 жылғы 14 ақпанда N 5-8-146 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 11-5-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2012.12.21 N 11-5-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағы 15) тармақшасына, «Тұрғын үй қатынастары туралы» Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуiрдегi Заңының 97-бабына, «Нормативтiк құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына, «Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 Қаулысына, «Әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 сәуірдегі № 512 Қаулысына сәйкес «Бородулиха ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Бородулиха ауданының аз қамттамасыз етілген отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы» 2010 жылғы 17 наурыздағы № 25-3-IV шешімге (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде 2010 жылғы 15 сәуірде № 5-8-108 санымен тіркелген, аудандық «Аудан тынысы» газетінің 2010 жылғы 23 сәуірдегі 19 (6339) санында жарияланған) келесі толықтыру енгізілсін:
«Бородулиха ауданының аз қамтамасыз етілген отбасыларына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесінің 2-бөлімі «Тұрғын үй көмегін беру шарттары» келесі 12-1 тармақпен толықтырылсын:
«12-1. Аз қамтамасыз етілген азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы төлеудің мөлшері қолданыстағы абоненттік төлемақы мен 2004 жылғы қыркүйекте қолданылған абоненттік төлемақы арасындағы айырма ретінде анықталсын».
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                                      С. Быков
Аудандық мәслихат хатшысы                          У. Майжанов

О внесении дополнения в решение от 17 марта 2010 года N 25-3-IV "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Бородулихинского района"
Решение Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 09 февраля 2012 года N 2-3-V. Зарегистрировано Управлением юстиции Бородулихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 14 февраля 2012 года за N 5-8-146. Утратило силу решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2012 года N 11-5-V
Сноска. Утратило силу решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.12.2012 N 11-5-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях», статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», Постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 «Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи», Постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2009 года № 512 «О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг социально-защищаемым гражданам», Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 17 марта 2010 года № 25-3-IV «Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Бородулихинского района» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 апреля 2010 года за № 5-8-108, опубликовано в районной газете «Пульс района» 23 апреля 2010 года № 19 (6339) следующее дополнение:
раздел 2 «Условия предоставления жилищной помощи» Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Бородулихинского района дополнить следующим пунктом 12-1:
«12-1. Размер компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций малообеспеченным гражданам определить как разница между действующей абонентской платой и абонентской платой, действовавшей в сентябре 2004 года.».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                                    С. Быков
Секретарь районного маслихата                       У. Майжанов