2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 11-2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылдың 03 қаңтарында N 2801 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихат аппаратының 2013 жылғы 30 желтоқсандағы N 01/11-319 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихат аппаратының 30.12.2013 N 01/11-319 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 7375-баптарына, «Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2781 нөмірімен тіркелген) Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2978232,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 729135 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6789,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22166 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2220141,9 мың теңге;
2) шығындар – 3081344,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 41448 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 46737 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5289 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -144560,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 144560,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 22.02.2013 N 12-2-V; 30.04.2013 № 14-2-V; 17.07.2013 № 16-2-V; 19.08.2013 № 17-3-V; 06.11.2013 № 18-2-V; 13.12.2013 № 19-2-V шешімдерімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2781 нөмірімен тіркелген) Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешіміне сәйкес аудан бюджетіне 2013 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталатын шетел азаматтарының жеке табыс салығынан табысты бөлу нормативтері 100 % мөлшерінде есепке алынсын.

О районном бюджете на 2013-2015 годы
Решение Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2012 года N 11-2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 03 января 2013 года за N 2801. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2013 года N 01/11-319)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.12.2013 N 01/11-319).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 7375 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2781) Бородулихинский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы - 2978232,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 729135 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6789,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 22166 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2220141,9 тысяч тенге;
2) затраты – 3081344,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 41448 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 46737 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 5289 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -144560,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –  144560,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.02.2013 № 12-2-V; от 30.04.2013 № 14-2-V; от 17.07.2013 № 16-2-V; от 19.08.2013 № 17-3-V; от 06.11.2013 № 18-2-V; 13.12.2013 № 19-2-V (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Учесть на 2013 год нормативы распределения в бюджет района по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты и социальному налогу в размере 100%, согласно решению Восточно-Казахстанского областного маслихата № 8/99-V от 7 декабря 2012 года «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2781).

3. «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2781 нөмірімен тіркелген) Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешіміне сәйкес аудан бюджетіне 2013 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталмайтын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталмайтын шетел азаматтарының жеке табыс салығынан табысты бөлу нормативтері 100 % мөлшерінде есепке алынсын.
4. Аудандық қазынашылық басқармасы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап белгіленген нормативтер бойынша аудан бюджетіне кірістер сомасын есепке алуды жүргізсін.
5. Облыстық бюджеттен 2013 жылға арналған аудан бюджетіне берілетін сомасы 1334226 мың теңге бюджеттік субвенцияның көлемі есепке алынсын.
6. Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 238-бабының 2, 3 тармақтарына сәйкес ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласының азаматтық қызметшілеріне, егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше белгіленбесе, жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша бюджет қаражаты есебінен қызметтің, осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкалармен салыстырғанда кемінде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесін жергілікті өкілді органмен келісім бойынша жергілікті атқарушы орган айқындайды.
7. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2013 жылға арналған резерві 2052 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 30.04.2013 № 14-2-V шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 4 қосымшаға сәйкес 2013 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі бекітілсін.
9. Аудандық бюджетте облыстық бюджеттен шығындарды өтеуге 507048 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені есепке алынсын.
10. Аудандық (қалалық) мәслихаттардың тексеру комиссияларының таратылуына және «Облыстың тексеру комиссиясы» мемлекеттік мекемесінің құрылуына байланысты 2162 мың теңге сомасында облыстық бюджетте аудандық бюджеттен трансферттер сомаларын қайтару көзделсін.
11. 31672,0 мың теңге – мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге облыстық бюджеттен бөлінген трансферттер.

3. Учесть на 2013 год нормативы распределения доходов в бюджет района по индивидуальному подоходному налогу с доходов, необлагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, необлагаемых у источника выплаты в размере 100 %, согласно решению сессии областного маслихата № 8/99-V от 7 декабря 2012 года «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2781).
4. Районному управлению казначейства с 1 января 2013 года производить зачисление сумм доходов в бюджет района по установленным нормативам.
5. Учесть объем бюджетной субвенции, передаваемой из областного бюджета в бюджет района на 2013 год в сумме 1334226 тысяч тенге.
6. В соответствии с пунктами 23 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности, по решению местных представительных органов за счет бюджетных средств устанавливаются повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, если иное не установлено законами Республики Казахстан.
Перечень должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 2052 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.04.2013 № 14-2-V (вводится в действие с 01.01.2013).
8. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2013 год, согласно приложению 4.
9. Учесть, что в районном бюджете предусмотрены трансферты из областного бюджета на возмещение потерь в сумме 507048 тысяч тенге.
10. Предусмотреть сумму возврата трансфертов из районного бюджета в областной бюджет в связи с упразднением ревизионных комиссий районных (городских) маслихатов и созданием государственного учреждения «Ревизионная комиссия области» в сумме 2162 тысяч тенге.
11. 31672,0 тысяч тенге – трансферты из областного бюджета на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан.

Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 06.11.2013 № 18-2-V шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. Аудандық бюджетте ағымдағы мақсатты трансферттер облыстық бюджеттен 50494 мың теңге көзделсін, соның ішінде:
халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз етуге 2375 мың теңге;
жалпы білім беретін мектептердегі типтік залдарды жарықтандыруға 3033 мың теңге;
85086 мың теңге – Белағаш - Коростели су өткізуді ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен бөлінген мақсатты ағымдағы нысаналы трансфеттер;
606,0 мың теңге – жалпы білім беретін мектептер үшін оқу-әдістемелік кешен сатып алуға облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы ағымдағы трансфеттер.
Ескерту. 12-тармаққа өзгерту енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 30.04.2013 № 14-2-V; 19.08.2013 № 17-3-V; 06.11.2013 № 18-2-V шешімдерімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. 25543,9 мың теңге – сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы трансфеттер.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 06.11.2013 N 18-2-V шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. алынып тасталды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 22.02.2013 N 12-2-V шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. Аудандық бюджетте республикалық бюджеттен сумен жабдықтау жүйесін дамытуға 58184 мың теңге сомасында мақсатты трансферттер көзделгені ескерілсін.
16. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы мақсатты трансферттер мынадай мөлшерде көзделсін:
33635,0 мың теңге – эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізу;
8253 мың теңге – мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;
31595 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
8581,0 мың теңге – 2011-2020 жылдарға арналған Қазақстан Республикасында білімді дамытудың мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға:
8194 мың теңге – негізгі орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердегi физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдығымен жарақтандыруға;
387,0 мың теңге –үйде оқитын мүгедек балаларды құрал-жабдықпен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз етуге;
4156 мың теңге – арнайы әлеуметтік қызметтер көрсетуді іске асыруға;
17427 мың теңге – жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері;
16741 мың теңге – мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбишілеріне біліктілік санаты үшін үстемақы мөлшерін ұлғайтуға;

Сноска. Пункт 11 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.11.2013 № 18-2-V (вводится в действие с 01.01.2013).
12. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 50494 тысяч тенге, в том числе:
2375 тысяч тенге - на обеспечение повышения компьютерной грамотности населения;
3033 тысяч тенге - на оснащение типовых залов общеобразовательных школ;
85086 тысяч тенге – целевые текущие трансферты из областного бюджета на текущий ремонт водовода Бель-Агач – Коростели;
606,0 тысяч тенге – целевые текущие трансферты из областного бюджета на приобретение учебно-методического комплекса для общеобразовательных школ.
Сноска. Пункт 12 с изменениями, внесенными решениями Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.04.2013 № 14-2-V; от 19.08.2013 № 17-3-V; от 06.11.2013 № 18-2-V (вводится в действие с 01.01.2013).
13. 25543,9 тысяч тенге – целевые трансферты из областного бюджета на развитие системы водоснабжения.
Сноска. Пункт 13 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.11.2013 № 18-2-V (вводится в действие с 01.01.2013).
14. исключен решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.02.2013 № 12-2-V (вводится в действие с 01.01.2013).
15. Предусмотреть в бюджете района целевые трансферты из республиканского бюджета на развитие системы водоснабжения в сумме 58184 тысяч тенге.
16. Предусмотреть в районном бюджете на 2013 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
33635,0 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
8253 тысяч тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов;
31595 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
8581,0 тысяч тенге – на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы:
8194 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
387,0 тысяч тенге – на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
4156 тысяч тенге - на предоставление специальных социальных услуг;
17427 тысяч тенге – на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
16741 тысяч тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;

7656,0 мың теңге – үш сатылық жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға;
13465 мың теңге – жергілікті атқарушы органдардың штат санының өсіруге.
Ескерту. 16-тармаққа өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 17.07.2013 № 16-2-V; 13.12.2013 № 19-2-V шешімдерімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
17. Аудандық бюджетте республикалық бюджеттен жобаларды іске асыру, сондай-ақ «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде жергілікті басқару өзін-өзі басқаруды мемлекеттік қолдауға 30859 мың теңге сомасында ағымдағы мақсатты трансферттер көзделсін.
18. алынып тасталды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 22.02.2013 N 12-2-V шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
19. 2013 жылға аудандық бюджетте ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік саладағы мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 46737 мың теңге республикалық бюджеттен несиелер түсімінің құрамында есептелсін;
20. 2013 жылға арналған «Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты» 123 бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері бойынша шығындар көлемі келесі мақсаттарға бекітілсін:
181054,2 мың теңге – қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз етуге (5 қосымша);
165 мың теңге - ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыруға (6 қосымша);
141 мың теңге - жерлеу орындарын күтіп ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеуге (7-қосымша);
56435,0 мың теңге – аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге (8 қосымша);
10189,0 мың теңге – мемлекеттік органдардың күрделі шығыстарына (9 қосымша);
511 мың теңге – елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға (10 қосымша).
Ескерту. 20-тармаққа өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 22.02.2013 N 12-2-V; 30.04.2013 № 14-2-V; 17.07.2013 № 16-2-V; 06.11.2013 № 18-2-V шешімдерімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
21. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы                       У. Майжанов
Бородулиха аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 11-2-V шешiмiне
1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет

7656,0 тысяч тенге - на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
13465 тысяч тенге – на увеличение штатной численности местных исполнительных органов.
Сноска. Пункт 16 с изменениями, внесенными решениями Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17.07.2013 № 16-2-V; от 13.12.2013 № 19-2-V (вводится в действие с 01.01.2013).
17. Предусмотреть в районном бюджете целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 30859 тысяч тенге на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов».
18. исключен решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.02.2013 № 12-2-V (вводится в действие с 01.01.2013).
19. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2013 год кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов 46737 тысяч тенге.
20. Утвердить по администраторам бюджетных программ 123 «Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа» на 2013 год объем расходов на следующие цели:
181054,2 тысяч тенге – функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа (приложение 5);
165 тысяч тенге – на организацию в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь (приложение 6);
141 тысяч тенге – на содержание мест захоронений и погребение безродных (приложение 7);
56435,0 тысяч тенге – на обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах (приложение 8);
10189,0 тысяч тенге – на капитальные расходы государственных органов (приложение 9);
511 тысяч тенге – освещение улиц населенных пунктов (приложение 10).
Сноска. Пункт 20 с изменениями, внесенными решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.02.2013 № 12-2-V; от 30.04.2013 № 14-2-V; от 17.07.2013 № 16-2-V; от 06.11.2013 № 18-2-V (вводится в действие с 01.01.2013).
21. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата                    У. Майжанов
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 11-2-V
Районный бюджет на 2013 год

463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
5
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
Бородулиха аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 11-2-V шешіміне
5 қосымша
2013 жылға арналған ауылдық (кенттік) округтердегі
аппараттардың бөлінісіндегі қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін

463
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
5
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Приложение 5 к решению
Бородулихинского районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 11-2-V

қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер 123.001. код бағдарламасы
бойынша шығындар
Ескерту. 5 қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 06.11.2013 N 18-2-V шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
р/с
Ауылдық (кенттік) округтердегі аппараттардың атауы
Сомасы
(мың теңге)
БАРЛЫҒЫ:
181054,2
1
Андреевка ауылдық округі әкімінің аппараты ММ
8262,5
2
Бородулиха ауылдық округі әкімінің аппараты ММ

Затраты по коду программы 123.001.
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе,
города районного значения, поселка, села, сельского округа
в разрезе аппаратов сельских (поселковых) округов на 2013 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.11.2013 № 18-2-V (вводится в действие с 01.01.2013).
п/п
Наименование аппаратов сельских (поселковых) округов
Сумма
(тысяч тенге)
ВСЕГО:
181054,2
1
ГУ Аппарат акима Андреевского сельского округа
8262,5
2
ГУ Аппарат акима Бородулихинского сельского округа