Жарма ауданының Қалбатау ауылдық округінің Қапай батыр ауылында карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 12 сәуірдегі N 81 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Жарма аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 17 сәуірде N 5-10-129 тіркелді. Күші жойылды - Жарма ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 29 қазандағы N 246 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жарма ауданы әкімдігінің 2012.10.29 N 246 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабы 1 тармағының 18) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі «Ветеринария туралы» Заңының 10 бабы 2 тармағының 9) тармақшасына сәйкес, Жарма ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жарма ауданының Қалбатау ауылдық округінің Қапай батыр ауылында ірі қара малдар арасында сарып ауруының шығуына байланысты, карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Жарма аудандық аумақтық инспекциясының бастығы (Н. Қасқырбаев), Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау Министрлігінің мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Департаментінің Жарма ауданы бойынша басқармасының бастығы (Г. Құлжанбекова) тиісті іс-шараларды ұйымдастыру ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Жарма ауданының
әкімінің орынбасары Н. Шалтабановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жарма ауданының әкімі                      Т. Қасымжанов
Келісілді:
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Министрлігінің ветеринариялық бақылау
және қадағалау комитеті Жарма аудандық
аумақтық инспекциясының бастығы            Н. Қасқырбаев
12.04.2012 ж.
Қазақстан Республикасының Денсаулық
сақтау Министрлігінің мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау комитетінің
Шығыс Қазақстан облысы бойынша
Департаментінің Жарма ауданы бойынша
басқармасының бастығы                      Г. Құлжанбекова
12.04.2012 ж.

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением карантинного режима в селе Капай батыр Калбатауского сельского округа Жарминского района
Постановление акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 12 апреля 2012 года N 81. Зарегистрировано управлением юстиции Жарминского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 17 апреля 2012 года за N 5-10-129. Утратило силу - постановлением акимата Жарминского района от 29 октября 2012 года N 246
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Жарминского района от 29.10.2012 года N 246.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан «О ветеринарии» от 10 июля 2002 года акимат Жарминского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением карантинного режима в связи со вспышкой заболевания бруцеллеза среди крупного рогатого скота в селе Капай батыр Калбатауского сельского округа Жарминского района.
2. Рекомендовать Жарминской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (Н. Каскырбаев), начальнику Департамента государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области управления государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Жарминскому району (Г. Кулжанбекова) организацию и проведение соответствующих мероприятий.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жарминского района Н. Шалтабанова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жарминского района                    Т. Касымжанов
Согласовано:
Начальник Жарминской районной              Н. Каскырбаев
территориальной инспекции
комитета ветеринарного контроля
и надзора Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
12.04.2012 года
Начальник Департамента                     Г. Кулжанбекова
государственного
санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан по
Восточно-Казахстанской области
управления государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Жарминскому району
12.04.2012 года