Жарма ауданының Делбегетей ауылдық округіне қарасты "Наймантай" учаскесіне шектеу iс-шараларын енгiзе отырып карантин аймағына ветеринариялық режимiн белгiлеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 17 шілдедегі N 170 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 26 шілдеде N 2612 тіркелді. Күші жойылды - Жарма ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 14 қыркүйектегі N 211 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жарма ауданы әкімдігінің 2012.09.14 N 211 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабы 1 тармағы 18) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі «Ветеринария туралы» Заңының 10 бабы 2 тармағының 9) тармақшасына сәйкес, Жарма ауданының бас мемлекеттiк ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2012 жылғы 02 шілдедегі N 354 ұсынысы негiзiнде Жарма ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жарма ауданының Делбегетей ауылдық округіне қарасты «Наймантай» учаскесінде ауыл шаруашылығы жануарлары арасынан құтырық ауруының шығуына байланысты шектеу iс-шараларын енгiзе отырып, карантин аймағына ветеринариялық режим белгiленсiн.
2. «Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Жарма аудандық аумақтық инспекциясы» мемлекеттік мекемесінің бастығына (Н. Каскырбаев), сонымен қатар «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау Министрлігінің мемлекеттік санитарлық эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Жарма ауданы бойынша басқармасы» мемлекеттік мекемесі бастығының міндетін атқарушы (Б. Ахмадиева), мүдделі жеке және заңды тұлғалармен орындауға мiндеттi ветеринарлық iс-шараларды ұйымдастыруды қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Жарма ауданы
әкімінің міндетін атқарушы                 Н. Шалтабанов
Келісілді:
«Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы Министрлігі
ветеринариялық бақылау және қадағалау
комитеті Жарма аудандық
аумақтық инспекциясы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Н. Каскырбаев
2012 жылғы 17 шілде
«Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Министрлігінің мемлекеттік санитарлық
эпидемиологиялық қадағалау комитетінің
Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің
Жарма ауданы бойынша басқармасы»
мемлекеттік мекемесі бастығының
міндетін атқарушы                          Б. Ахмадиева
2012 жылғы 17 шілде

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий на участке "Наймантай", относящемуся к Дельбегетейскому сельскому округу Жарминского района
Постановление акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 17 июля 2012 года N 170. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 июля 2012 года за N 2612. Утратило силу - постановлением акимата Жарминского района от 14 сентября 2012 года N 211
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Жарминского района от 14.09.2012 N 211.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан «О ветеринарии» от 10 июля 2002 года, на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Жарминского района № 354 от 02 июля 2012 года, акимат Жарминского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в связи со вспышкой заболевания бешенства среди сельскохозяйственных животных на участке «Наймантай», относящемуся к Дельбегетейскому сельскому округу Жарминского района.
2. Рекомендовать начальнику государственного учреждения «Жарминская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (Н. Каскырбаев), а так же исполняющему обязанности начальника государственного учреждения «Управление по Жарминскому району департамента комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области» (Б. Ахмадиева), обеспечить организацию и проведение обязательных ветеринарных мероприятий с заинтересованными физическими и юридическими лицами.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Жарминского района                   Н. Шалтабанов
Согласовано:
Начальник Государственного учреждения
«Жарминская районная
территориальная инспекция комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан»                      Н. Каскырбаев
17 июля 2012 года
Исполняющий обязанности начальника
Государственного учреждения
«Управление по Жарминскому району
департамента комитета государственного
санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
по Восточно-Казахстанской области»         Б. Ахмадиева
17 июля 2012 года