2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 8/73-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 09 қаңтарда N 2808 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жарма аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 199/03-20 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жарма аудандық мәслихатының 28.12.2013 № 199/03-20 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 7375-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілерінің тізілімінде № 2781 болып тіркелген) Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешіміне сәйкес Жарма аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 123 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5172114,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1175010,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3401,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 72082,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3921620,5 мың теңге;
2) шығындар – 5139794,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 45204,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 51930,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6726,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 105675,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 105675,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 118559,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 118559,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Жарма аудандық мәслихатының 12.12.2013 № 17/147-V (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен түсетін субвенция көлемi 2552096,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2013 жылға арналған төлем көздерінен ұсталатын әлеуметтік салық, жеке табыс салығы, төлем көздерінен ұсталатын шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша табысты бөлу нормативтері Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» № 8/99-V (нормативтік құқықтық актілерінің тізілімінде № 2781 болып тіркелген) шешіміне сәйкес 100 пайыз мөлшерінде ескерілсін.

О районном бюджете на 2013-2015 годы
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2012 года N 8/73-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 09 января 2013 года N 2808. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата Жарминского районного маслихата от 28 декабря 2013 года № 199/03-20)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата Жарминского районного маслихата от 28.12.2013 № 199/03-20).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 7375 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2781) Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 123, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 5172114,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1175010,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3401,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 72082,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3921620,5 тысяч тенге;
2) затраты – 5139794,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 45204,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 51930,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6726,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 105675,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 105675,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 118559,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 118559,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жарминского районного маслихата от 12.12.2013 № 17/147-V (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Утвердить в районном бюджете объемы субвенций, поступаемых из областного бюджета на 2013 год, в сумме 2552096,0 тысяч тенге.
3. Учесть на 2013 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты в размере 100 процентов согласно решению Восточно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2781).

4. Аудандық қазынашылық басқармасы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап аудандық бюджетке кірістер сомасын есепке алуды белгіленген нормативтер бойынша жүргізсін.
5. Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 238-бабының 2, 3-тармақтарына сәйкес ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және мұрағат азаматтық қызметшілеріне бюджет қаражаты есебінен лауазымдық жалақылары мен тарифтік ставкалары қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайларда шұғылданатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғандағы еңбекақылары жиырма бес пайызға көбейтіліп белгіленсін.
Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және мұрағат мамандары лауазымдарының тізбесін жергілікті өкілетті органның келісімі бойынша жергілікті атқарушы орган анықтайды.
6. Аудандық бюджетке 2013 жылға республикалық бюджеттен берілетін мына көлемдердегі ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін:
107957,0 мың теңге – эпизоотияға қарсы шараларды жүргізуге;
7965,0 мың теңге – әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;
13801,0 мың теңге - арнайы әлеуметтік қызметтер ұсынуға;
85170,0 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
24706,0 мың теңге - Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған Мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға;
15200,0 мың теңге – жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне;
17904,0 мың теңге - Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін үстемақы мөлшерін ұлғайтуға;
4368,0 мың теңге - біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге қосымша ақы көлемін ұлғайтуға;
27565,5 мың теңге – ауылдық елді мекендердің «Өңірлерді дамыту» бағдарламасының шеңберінде іс шараларды іске асыруға;
435117,0 мың тенге – Солнечный кентінде қазандық салуға;
422870,0 мың тенге – елді мекендерде сумен қамту және су бұру жүйесін дамытуға;
88608,0 мың теңге – бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беруді жан басына шаққандағы қаржыландыруды мақұлдауға, соның ішінде:
65122,0 мың теңге - нысаналы ағымдағы трансферті жоғарғы бюджетке қайтарылуы қарастырылсын.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Жарма аудандық мәслихатының 27.02.2013 № 9/80-V (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 16.07.2013 № 13/107-V (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.12.2013 № 17/147-V (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

4. Районному управлению казначейства с 1 января 2013 года производить зачисление сумм доходов в бюджет района по установленным нормативам.
5. В соответствии с пунктами 23 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года установить гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и архивов, работающим в аульной (сельской) местности за счет бюджетных средств, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся с этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и архивов, работающих в аульной (сельской) местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
6. Предусмотреть в районном бюджете на 2013 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
107957,0 тысяч тенге - на проведение противоэпизоотических мероприятий;
7965,0 тысяч тенге - на реализацию мер социальной поддержки специалистов;
13801,0 тысяч тенге - на предоставление специальных социальных услуг;
85170,0 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
24706,0 тысяч тенге - на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011–2020 годы;
15200,0 тысяч тенге - на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
17904,0 тысяч тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
4368,0 тысяч тенге - на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификационную категорию;
27565,5 тысяч тенге - на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»;
435117,0 тысяч тенге - на строительство котельной в поселке Солнечный;
422870,0 тысяч тенге - на развитие системы на водоснабжения в сельских населенных пунктах;
88608,0 тысяч тенге - на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования, в том числе:
65122,0 тысяч тенге - предусмотреть возврат целевых текущих трансфертов в вышестоящий бюджет.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями Жарминского районного маслихата от 27.02.2013 № 9/80-V (вводится в действие с 01.01.2013); от 16.07.2013 № 13/107-V (вводится в действие с 01.01.2013); от 12.12.2013 № 17/147-V (вводится в действие с 01.01.2013).

6.1. жергілікті атқарушы органдарының штаттық бірлігін ұлғайтуға 14254,0 мың тенге ағымды нысаналы трансферттер қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 6.1.-тармақпен толықтырылды - Жарма аудандық мәслихатының 16.07.2013 № 13/107-V (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
7. Аудандық бюджетке 2013 жылға облыстық бюджеттен берілетін мына көлемдердегі ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін:
2097,0 мың тенге - халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету үшін;
3033,0 мың теңге – облыстың жалпы білім беру мектептерінің типтік залдарын жарақтандыруға;
32700,0 мың теңге – елді мекендерді сумен қамту және су бұру жүйесін дамытуға;
606,0 мың теңге – білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу- әдістемелік кешендерді сатып алуға;
15200,0 мың теңге – сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуіне;
5000,0 мың теңге - мәдени-демалыс жұмысын қолдауға.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерістер енгізілді - Жарма аудандық мәслихатының 20.08.2013 № 14/120-V (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 08.11.2013 № 16/140-V (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
8. Әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға республикалық бюджет есебінен 51930,0 мың тенге бюджеттік кредит қарастырылсын.
9. Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Заңының 18 бабының 5 тармағына сәйкес ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына 2013 жылға аудандық бюджеттен 8655 тенге отын сатып алу үшін қаралсын.
10. 2 қосымшаға сәйкес ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 2013 жылға 22580,0 мың тенге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Жарма аудандық мәслихатының 16.07.2013 № 13/107-V (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. Аудандық бюджетте мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге - 45403,0 мың теңге қарастырылсын.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Жарма аудандық мәслихатының 08.11.2013 № 16/140-V (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2013 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
13. 2013 жылға арналған аудандық бюджетті дамытудың бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

6.1. Предусмотреть целевые текущие трансферты 14254,0 тысяч тенге на увеличение штатной численности местных исполнительных органов.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6.1. в соответствии с решением Жарминского районного маслихата от 16.07.2013 № 13/107-V (вводится в действие с 01.01.2013).
7. Предусмотреть в районном бюджете на 2013 год целевые текущие трансферты из областного бюджета:
2097,0 тысяч тенге - на обеспечение повышения компьютерной грамотности населения;
3033,0 тысяч тенге - на оснащение типовых залов общеобразовательных школ области;
32700,0 тысяч тенге - на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах;
606,0 тысяч тенге - на приобретение учебно-методического комплекса для общеобразовательных школ;
15200,0 тысяч тенге - на функционирование системы водоснабжения и водоотведения;
5000,0 тысяч тенге – на поддержку культурно-досуговой работы.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями Жарминского районного маслихата от 20.08.2013 № 14/120-V (вводится в действие с 01.01.2013); от 08.11.2013 № 16/140-V (вводится в действие с 01.01.2013).
8. Предусмотреть в районном бюджете кредиты из республиканского бюджета в сумме 51930,0 тысяч тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
9. В соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» предусмотреть в бюджете района 2013 год средства на приобретение топлива из расчета по 8655 тенге специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах.
10. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 22580,0 тысяч тенге согласно приложению 2.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения Жарминского районного маслихата от 16.07.2013 № 13/107-V (вводится в действие с 01.01.2013).
11. Предусмотреть 45403,0 тысяч тенге на социальную помощь, отдельным категориям нуждающихся граждан.
Сноска. Пункт 11 в редакции решения Жарминского районного маслихата от 08.11.2013 № 16/140-V (вводится в действие с 01.01.2013).
12. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих к секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2013 год, согласно приложению 5.
13. Утвердить перечень бюджетных программ на реализацию инвестиционных бюджетных проектов на 2013 год согласно приложению 6.

45855,0
2
Акциздер
4708,0
96
Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін, сондай - ақ өзінің өндірістік мұқтаждарына пайдаланатын бензин (авиациялықты қоспағанда)
3424,0
97
Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
1284,0
3
Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер
32851,0
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
32851,0
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар
7911,0
01
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
677,0
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн лицензиялық алым
1605,0
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
305,0
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменiң немесе жасалып жатқан кеменiң ипотекасы үшін алынатын алым
428,0
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
588,0
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
4173,0
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
135,0
5
Ойын бизнесіне салық
385,0
02
Тіркелген салық
385,0
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
4701,0
1
Мемлекеттік баж
4701,0
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
1800,0
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
1872,0
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
750,0
09
Аңшылық құқығына рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
3,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
6,0
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж

45855,0
2
Акцизы
4708,0
96
Бензин (за исключением авиационного), реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды
3424,0
97
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды
1284,0
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
32851,0
15
Плата за пользование земельными участками
32851,0
4
Налоги на предпринимательства и введение профессиональной деятельности
7911,0
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
677,0
02
Лицензионный сбор за право занятий отдельными видами деятельности
1605,0
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
305,0
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
428,0
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
588,0
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
4173,0
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
135,0
5
Налог на игорный бизнес
385,0
02
Фиксированный налог
385,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
4701,0
1
Государственная пошлина
4701,0
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государства
1800,0
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
1872,0
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
750,0
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на право охоты
3,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
6,0
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему

53 955,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
16 798,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 798,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
29 664,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 408,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
11 256,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
7 493,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 493,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
28 661,0
1
Ауыл шаруашылығы
17 842,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
15 120,0
010
Ауыл шаруашылық объектілерін дамыту
15 120,0
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
2 722,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2 722,0
6
Жер қатынастары
10 819,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынасы бөлімі
10 819,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 819,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
21 549,0
02
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
21 549,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
21 549,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9 669,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық ( облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
11 880,0
12
Көлiк және коммуникация
228 793,0
1
Автомобиль көлiгi
227 983,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
227 983,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
227 983,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
810,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

53955,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
16798,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
16798,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
29664,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
18408,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
11256,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
7493,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
7493,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
28661,0
1
Сельское хозяйство
17842,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
15120,0
010
Развитие объектов сельского хозяйства
15120,0
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
2722,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2722,0
6
Земельные отношения
10819,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10819,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10819,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
21549,0
02
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
21549,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
21549,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
9669,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
11880,0
12
Транспорт и коммуникации
228793,0
1
Автомобильный транспорт
227983,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
227983,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
227983,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникации
810,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

16 330,0
010
Ауыл шаруашылық объектілерін дамыту
16 330,0
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
2 939,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2 939,0
6
Жер қатынастары
11 685,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынасы бөлімі
11 685,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 685,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
23 273,0
02
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
23 273,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
23 273,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10 443,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
12 830,0
12
Көлiк және коммуникация
247 096,0
1
Автомобиль көлiгi
246 221,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
246 221,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
246 221,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
875,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
875,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк) және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
875,0
13
Басқалар
79 951,0
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
1 050,0
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
1 050,0
014
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау
1 050,0
9
Басқалар
78 901,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
26 827,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
26 827,0
100
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының төтенше резерві
26 827,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
31 283,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

16330,0
010
Развитие объектов сельского хозяйства
16330,0
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
2939,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2939,0
6
Земельные отношения
11685,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11685,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11685,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
23273,0
02
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
23273,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
23273,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
10443,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного ( областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
12830,0
12
Транспорт и коммуникации
247096,0
1
Автомобильный транспорт
246221,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
246221,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
246221,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникации
875,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
875,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
875,0
13
Прочие
79951,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
1050,0
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
1050,0
014
Поддержка предпринимательской деятельности
1050,0
9
Прочие
78901,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
26827,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
26827,0
100
Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района (города областного значения)
26827,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
31283,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог

464
Аудан (облыстық маңызы бар қала) білім беру бөлімі
003
Жалпы білім беру
Жарма аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 8/73 шешіміне 6 қосымша
2013-2015 жылдарға арналған бюджеттік бағдарламаларды іске
асыруға бағытталған инвестициялық жобалардың тізбесі
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Жарма аудандық мәслихатының 08.11.2013 № 16/140-V (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы

464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 6 к решению
Жарминского районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 8/73-V
Перечень бюджетных программ на реализацию инвестиционных
бюджетных проектов на 2013-2015 годы
Сноска. Приложение 6 в редакции решения Жарминского районного маслихата от 08.11.2013 № 16/140-V (вводится в действие с 01.01.2013).
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование