2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 42/2-IV "2012-2014 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2012 жылғы 29 наурыздағы N 2/5-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зырян аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 30 наурызда N 5-12-134 тіркелді. Күші жойылды (Зырян аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 қаңтардағы N 04-07-13 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Зырян аудандық мәслихатының 2013.01.10 N 04-07-13 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Зырян ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Зырян ауданының мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 42/2-IV «2012-2014 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 5-12-130, «Көктас таңы» газетінің 2012 жылғы 12 қаңтардағы № 1, «Пульс Зыряновска» газетінің 2012 жылғы 12 қаңтардағы № 2 сандарында жарияланған), мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) бірінші тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«2012-2014 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
кірістер – 4971776 мың теңге,соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1964100 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 11086 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 30211 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 2966379 мың теңге;
шығындар - 5012720,5 мың теңге;
таза бюджеттік кредит беру – 22667 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 24270 мың теңге
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1603 мың теңге;
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 9002 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 9002 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатып алудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профицит) - -72613,5 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 72613,5 мың теңге.»;
2) бесінші пункт келесі редакцияда жазылсын:
«2012 жылға ауданның жергілікті атқарушы органының резервін 40107 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
3) көрсетілген шешімнің 15781012 қосымшалары осы шешімнің 123456 қосымшаларына сәйкес редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение от 21 декабря 2011 года № 42/2-IV "О бюджете Зыряновского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 29 марта 2012 года N 2/5-V. Зарегистрировано управлением юстиции Зыряновского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 30 марта 2012 года за N 5-12-134. Утратило силу (письмо маслихата Зыряновского района от 10 января 2013 года № 04-07-13)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Зыряновского района от 10.01.2013 № 04-07-13).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» маслихат Зыряновского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Зыряновского района «О бюджете Зыряновского района на 2012-2014 годы» от 21 декабря 2011 года № 42/2-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-12-130, опубликовано в газете «Көктас таңы» от 12 января 2012 года № 1, «Пульс Зыряновска» от 12 января 2012 года № 2) следующие изменения и дополнения:
1) пункт первый изложить в следующей редакции:
«Утвердить бюджет Зыряновского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
доходы – 4971776 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1964100 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11086 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 30211 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 2966379 тысяч тенге;
затраты – 5012720,5 тысячи тенге;
чистое бюджетное кредитование – 22667 тысяч тенге; в том числе:
бюджетные кредиты – 24270 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1603 тысячи тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 9002 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 9002 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета - -72613,5 тысячи тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 72613,5 тысяч тенге.»;
2) пункт пятый изложить в следующей редакции:
«Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 40107 тысяч тенге.»;
3) приложения 15781012 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 123456 к настоящему решению.

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2429
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2429
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2095031,3
003
Жалпы білім беру
1977187,7
006
Балаларға қосымша білім беру
89387,6
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1214
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
27242
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
119799,9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
119799,9
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13578,9
002
Ақпараттық жүйелер құру
180
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
34555
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
56146
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
15340
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
317782,7
2
Әлеуметтiк көмек
280383,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
280383,5
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
52466
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3240
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
16047
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
10000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
57112
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6500
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
60300
015
Аумақтық зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету орталығы
38828,5
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
10000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2429
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
2429
464
Отдел образования района (города областного значения)
2095031,3
003
Общеобразовательное обучение
1977187,7
006
Дополнительное образование для детей
89387,6
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
1214
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
27242
9
Прочие услуги в области образования
119799,9
464
Отдел образования района (города областного значения)
119799,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13578,9
002
Создание информационных систем
180
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
34555
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
56146
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
15340
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
317782,7
2
Социальная помощь
280383,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
280383,5
002
Программа занятости
52466
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, в сельской местности, в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3240
005
Государственная адресная социальная помощь
16047
006
Оказание жилищной помощи
10000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
57112
010
Материальное обеспечение детей - инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6500
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
60300
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
38828,5
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
10000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида