Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы Октябрьск кенті Бұқтырма, Селезневка бекеттеріндегі және Сажаевка ауылындағы көшелерге атау беру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы Октябрь кенті әкімінің 2012 жылғы 07 маусымдағы N 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зырян аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 20 маусымда N 5-12-147 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес Бұқтырма, Селезневка бекеттерінің және Сажаевка ауылының тұрғындарының пікірін ескере отырып, Октябрьск кентінің әкімі ШЕШТІ:
1. Өскемен - Рахмановские ключи республикалық жол бойындағы Бұқтырма бекетінің сол жағында орналасқан атауы жоқ көшеге – Железнодорожная;
Өскемен - Рахмановские ключи республикалық жолындағы Бұқтырма бекетінің оң жағында орналасқан атауы жоқ көшеге – Береговая;
Бұрынғы балық зауытының бойындағы Бұқтырма бекетінде орналасқан аты жоқ көшеге – Рыбозаводская;
Өскемен - Рахмановские ключи республикалық жолына қатар орналасқан Селезневка бекетіндегі атауы жоқ көшеге – Железнодорожная;
Өскемен - Рахмановские ключи республикалық жолы бойындағы Сажаевка ауылының сол жағында орналасқан атауы жоқ көшеге – Подгорная;
Өскемен - Рахмановские ключи республикалық жолының оң жағында орналасқан Сажаевка ауылындағы атауы жоқ көшеге – Береговая атаулары берілсін.
2. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Октябрь кентінің әкімі                     С. Феклистов

О присвоении наименований улицам станций Бухтарма, Селезневка и села Сажаевка поселка Октябрьский Зыряновского района Восточно-Казахстанской области
Решение акима поселка Октябрьский Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 07 июня 2012 года N 1. Зарегистрировано управлением юстиции Зыряновского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 20 июня 2012 года за N 5-12-147
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» и с учетом мнения населения станции Бухтарма, Селезневка, села Сажаевка аким поселка Октябрьский РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования:
Железнодорожная - безымянной улице станции Бухтарма, расположенной вдоль республиканской трассы Усть-Каменогорск – Рахмановские Ключи с левой стороны;
Береговая - безымянной улице станции Бухтарма, расположенной с правой стороны республиканской трассы Усть-Каменогорск – Рахмановские Ключи;
Рыбозаводская - безымянной улице станции Бухтарма, расположенной вдоль бывшего рыбзавода;
Железнодорожная - безымянной улице станции Селезневка, расположенной параллельно республиканской трассе Усть-Каменогорск – Рахмановские Ключи;
Подгорная - безымянной улице села Сажаевка, расположенной вдоль республиканской трассы Усть-Каменогорск – Рахмановские Ключи с левой стороны;
Береговая - безымянной улице села Сажаевка, расположенной с правой стороны республиканской трассы Усть-Каменогорск – Рахмановские Ключи.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Октябрьский                   С. Феклистов