2012 жылға әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 10 ақпандағы N 697 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Катонқарағай аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 20 ақпанда N 5-13-113 тіркелді. Күші жойылды - Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 06 маусымдағы N 883 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Катонқарағай аудандық әкімдігінің 06.06.2012 N 883 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.

Об организации и финансировании социальных рабочих мест на 2012 год
Постановление акимата Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 10 февраля 2012 года N 697. Зарегистрировано управлением юстиции Катон-Карагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 20 февраля 2012 года за N 5-13-113. Утратило силу постановлением акимата Катон-Карагайского района от 06 июня 2012 года N 883
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Катон-Карагайского района от 06.06.2012 N 883.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабы 1-тармағы 13)-тармақшасы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7-бабы 5-4) тармақшасы18-1-бабы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» № 836 қаулысы негізінде, мемлекеттік кепілдіктер жүйесін кеңейту және жұмысқа орналасуда қиыншылық көріп отырған нысаналы топтарды қолдау мақсатында Катонқарағай аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5-4) статьи 7статьей 18-1 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях расширения системы государственных гарантий и для поддержки целевых групп населения, испытывающих затруднения в трудоустройстве, акимат Катон-Карагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2012 жылға әлеуметтік жұмыс орындары ұйымдастырылатын жұмыс берушілердің тізімі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылауды өз құзыретіме қалдырамын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. «2012 жылға әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру туралы» Катонқарағай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 01 ақпандағы № 686 қаулысының күші жойылсын.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы                          Б. Рақышева
Катонқарағай ауданы әкімдігінің

1. Утвердить перечень работодателей для организации и финансирования социальных рабочих мест на 2012 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления оставляю за собой.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Считать отмененным постановление Акимата Катон-Карагайского района «Об организации и финансировании социальных рабочих мест на 2012 год» № 686 от 01 февраля 2012 года.
Исполняющий обязанности
акима района                               Б. Ракишева
Приложение
к постановлению акимата
Катон-Карагайского района