"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 33/297-IV шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 қыркүйектегі N 6/43-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 24 қыркүйекте N 2655 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Катонқарағай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 08 ақпандағы N 25 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Катонқарағай аудандық мәслихатының 08.02.2013 N 25 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінде түпнұсқаның пунктуация мен орфографиясы  сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/397-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2012 жылғы 11 қыркүйектегі № 5/72-V (2012 жылғы 13 қыркүйекте нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2648 нөмірмен тіркелген) шешіміне сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 33/297-IV Катонқарағай аудандық мәслихатының шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-13-103 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 13, 18 қаңтарда «Арай», «Луч» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«кірістер – 3 606 402,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 422 163 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 812 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 000 мың теңге;
ресми трансферттердің түсімі бойынша – 3 178 427,6 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар – 3 623 624,4 мың теңге;»;

О внесении изменений в решение от 21 декабря 2011 года № 33/297-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 сентября 2012 года N 6/43-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 сентября 2012 года N 2655. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Катон-Карагайского районного маслихата от 08 февраля 2013 года № 25)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Катон-Карагайского районного маслихата от 08.02.2013 № 25).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11 сентября 2012 года № 5/72-V «О внесении изменений и дополнений в решение от 8 декабря 2011 года № 34/397-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (регистрационный номер 2648 от 13 сентября 2012 года) Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 33/297-IV «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-13-103, опубликовано в газетах «Арай», «Луч» от 13, 18 января 2012 года) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«доходы – 3 606 402,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 422 163 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 812 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 000 тысяч тенге;
поступления официальных трансфертов – 3 178 427,6 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты - 3 623 624,4 тысяч тенге;»;

аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 33/297-IV шешімімен бекітілген 14567 қосымшалары осы шешімнің 12345 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Р. Өскембаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Д. Бралинов
Катонқарағай аудандық мәслихатының
2012 жылғы 14 қыркүйектегі
№ 6/43-V шешіміне 1 қосымша
Катонқарағай аудандық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 33/297-IV шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
Сынып
Кіші сынып
Атауы
Кірістер

приложения 14567, утвержденные решением сессии районного маслихата № 33/297-ІV от 21 декабря 2011 года, изложить в новой редакции согласно приложениям 12345 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Р. Ускембаев
Секретарь районного маслихата              Д. Бралинов
Приложение 1
к решению Катон-Карагайского
районного маслихата
№ 6/43-V от 14 сентября 2012 года
Приложение 1
к решению Катон-Карагайского
районного маслихата
№ 33/297-ІV от 21 декабря 2011 года
Бюджет Катон-Карагайского района на 2012 год
Категория
Сумма
на 2012 год
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
710
018
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
256
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
17009
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14749
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
2260
02
Қорғаныс
14081
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
14081
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
8081
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
6000
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
430
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
430
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
430
04
Бiлiм беру
2077889
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
200191
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
153216
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
46597
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
378
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1869198
004
Жалпы білім беру
1756636
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
30819
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
11500
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
11015
023
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
600
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
32704
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру

010
Организация приватизации коммунальной собственности
710
018
Капитальные расходы государственных органов
256
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
17009
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
14749
004
Капитальные расходы государственных органов
2260
2
Оборона
14081
122
Аппарат акима района (города областного значения)
14081
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
8081
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
6000
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
430
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района(города областного значения)
430
021
Эксплуатация оборудования и средств по регулированию дорожного движения в населенных пунктах
430
4
Образование
2077889
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
200191
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
153216
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
46597
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
378
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1869198
004
Общеобразовательное обучение
1756636
005
Дополнительное образование для детей и юношества
30819
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
11500
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11015
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
600
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
32704
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета

773
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
25151
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
8500
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
8500
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
204871
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
204871
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
42264
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
13060
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
12234
006
Тұрғын үй көмегі
2866
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
43197
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2965
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
25553
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
20678
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4063
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21370
021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
2339
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
12658
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1624
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
394854
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
84762
004
Азматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
6020
041
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
59048
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
19694
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
209413
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
11465
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту

773
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
25151
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
8500
037
Строительство и реконструкция объектов образования
8500
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
204871
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
204871
002
Программа занятости
42264
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
13060
005
Государственная адресная социальная помощь
12234
006
Жилищная помощь
2866
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
43197
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2965
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
25553
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
20678
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4063
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
21370
021
Капитальные расходы государственных органов
2339
023
Создание центров занятости
12658
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1624
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
394854
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района(города областного значения)
84762
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
6020
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по "Программе занятости 2020"
59048
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
19694
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
209413
005
Развитие коммунального хозяйства
11465
006
Развитие системы водоснабжения

9426
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
391
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
260
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
4696
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
4696
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8703
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
8703
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8703
12
Көлiк және коммуникация
74266
123
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3116
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3116
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
71150
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
69267
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк) және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
1883
13
Өзгелер
258744
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
17904
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17774
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
130
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
6402
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6402
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3859
040
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске іске асыру
3859
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
4540
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
4540
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
226038,6
001
Білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі қызметін қамтамасыз ету
8952
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары

9426
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
391
007
Капитальные расходы государственного органа
260
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
4696
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4696
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8703
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
8703
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8703
12
Транспорт и коммуникации
74266
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3116
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
3116
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
71150
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
69267
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
1883
13
Прочие
258743,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
17904
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
17774
013
Капитальные расходы государственных органов
130
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
6402
001
Обеспечение деятельности отдела предпринимательства
6402
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3859
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
3859
452
Отдел финансов района (города областного значения)
4540
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
4540
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
226038,6
001
Услуги по обеспечению деятельности отдела образования, физической культуры и спорта
8952
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
004
Азматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
041
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
478
Ауданның ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
471
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
011
Мәдениет объектілерін дамыту
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
008
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
005
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
004
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі

023
Создание центров занятости
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района(города областного значения)
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по "Программе занятости 2020"
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
009
Поддержка культурно-досуговой работы
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
011
Развитие объектов культуры
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
007
Функционирование районных (городских) библиотек
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
003
Капитальные расходы государственных органов
005
Проведение государственной информационной политики через средства массовой информации
004
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйства, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)