Ново-Хайрузовка ауылының көше атауын өзгерту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Ново-Хайрузовка ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 12 наурыздағы N 01 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Катонқарағай аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 20 наурызда N 5-13-120 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 26 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабы 2-тармағы, «Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы» 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Ново-Хайрузовка ауылдық округі тұрғындарының пікірін ескере келе, ШЕШЕМІН:
1. Ново-Хайрузовка ауылындағы «Мир» көшесінің атауы - «Меримбаев Ұлықсан Ақпаевич атындағы» көшеге өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау бас маман И. Коробейниковаға жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімінің
міндетін атқарушы                           Л. Мамырханова

О переименовании улицы села Ново-Хайрузовка
Решение акима Ново-Хайрузовского сельского округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 12 марта 2012 года N 01. Зарегистрировано управлением юстиции Катон-Карагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 20 марта 2012 года за N 5-13-120
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», учитывая мнение жителей Ново-Хайрузовского сельского округа, РЕШАЮ:
1. Переименовать в селе Ново-Хайрузовка улицу «Мира» - на улицу «имени Улыксана Акпаевича Меримбаева».
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста И. Коробейникову.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима сельского округа                       Л. Мамырханова