"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 37-2 шешімге өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 қарашадағы N 8-4/1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 қарашада N 2750 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Көкпекті аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 205 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Көкпекті аудандық мәслихатының 2012.12.27 N 205 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағына 4) тармақшасына және 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/397-IV шешімге өзгерістер енгізу туралы» 2012 жылғы 14 қарашадағы № 6/78-V (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2720 тіркелген) шешіміне сәйкес Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 37-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 5-15-92 тіркелген, «Жұлдыз» - «Новая жизнь» газетінің 2012 жылғы 15 қаңтардағы № 4, 2012 жылғы 20 қаңтардағы № 6, 2012 жылғы 29 қаңтардағы № 8 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«кірістер – 3 743 546,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 564 959,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 754,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 162 757,3 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар – 3 747 018,1 мың теңге;»;
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығы (профициті) – –44 049,6 мың теңге;»;
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 44 049,6 мың теңге.»;
6 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«Аудандық жергілікті атқарушы органының резерві – 500,0 мың теңге.»;
7 тармақта:
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«тұрмысы нашар отбасыларының балаларына жоғары оқу орындарына оқуға көмек көрсетуге (оқу ақысы, стипендия, жатақханада тұруға) – 37 400,0 мың теңге;»;
9) тармақша келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение от 21 декабря 2011 года № 37-2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 ноября 2012 года № 8-4/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 ноября 2012 года N 2750. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Кокпектинского районного маслихата от 27 декабря 2012 года № 205)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Кокпектинского районного маслихата от 27.12.2012 № 205).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании решения Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 ноября 2012 года № 6/78-V «О внесении изменений в решение от 8 декабря 2011 года № 34/397-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2720) Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 21 декабря 2011 года № 37-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2011 года за № 5-15-92, опубликовано в газете «Жұлдыз» - «Новая жизнь» от 15 января 2012 года № 4, от 20 января 2012 года № 6, от 29 января 2012 года № 8) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
«доходы – 3 743 546,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 564 959,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 754,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 162 757,3 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в новой редакции:
«затраты – 3 747 018,1 тысяч тенге;»;
подпункт 5) изложить в новой редакции:
«дефицит (профицит) бюджета – –44 049,6 тысяч тенге;»;
подпункт 6) изложить в новой редакции:
«финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 44 049,6 тысяч тенге.»;
пункт 6 изложить в новой редакции:
«Резерв местного исполнительного органа района - 500,0 тысяч тенге.»;
в пункте 7:
подпункт 5) изложить в новой редакции:
«для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии) – 37 400,0 тысяч тенге;»;
подпункт 9) изложить в новой редакции:

«Көкпекті ауылында канализация жүйелері және тазалау құрылымдарының құрылысына – 46 423,3 мың теңге;»;
10) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«Көкпекті ауылында орталық бу қазанының құрылысының жобалау сметалық құжаттарын дайындауға – 11 114,0 мың теңге;»;
20) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне – 10 163,0 мың теңге;»;
22) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға – 596,0 мың теңге;»;
25) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«жұмыспен қамту бағдарламасы шеңберінде шараларын іске асыруға (қызметтік тұрғын үйдің құрылысына және (немесе) сатып алуға) – 141 106,5 мың теңге;»;
26) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«жұмыспен қамту бағдарламасы шеңберіндегі жеткіліксіз инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және орнату іс-шараларын жүзеге асыруға – 24 000,0 мың теңге;»;
7 тармақ 2 қосымшаға сәйкес мынадай мазмұндағы 28) тармақшамен толықтырылсын:
«Үлкенбөкен-Көкжайық-Үлгілімалшы» 27-29 км автомобиль жолдарын орташа жөндеуге – 22 908,5 мың теңге.»;
аталған шешімнің 123 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Көкпекті аудандық
мәслихатының хатшысы                       Р. Беспаев
Көкпекті аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 қарашадағы
№ 8-4/1 сессия шешіміне
1 қосымша
Көкпекті аудандық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 37-2 сессия шешіміне
1 қосымша

«строительство канализационных сетей и очистных сооружений в с. Кокпекты – 46 423,3 тысяч тенге;»;
подпункт 10) изложить в новой редакции:
«разработка проектно-сметной документации на строительство центральной котельной в с. Кокпекты – 11 114,0 тысяч тенге;»;
подпункт 20) изложить в новой редакции:
«на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей – 10 163,0 тысяч тенге;»;
подпункт 22) изложить в новой редакции:
«на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» - 596,0 тысяч тенге;»;
подпункт 25) изложить в новой редакции:
«на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости (строительство и (или) приобретение служебного жилища) – 141 106,5 тысяч тенге;»;
подпункт 26) изложить в новой редакции:
«на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 24 000,0 тысяч тенге;»;
дополнить пункт 7 подпунктом 28) согласно приложения 2 следующего содержания:
«на средний ремонт автомобильной дороги «Большая Буконь – Кокжайык – Ульгулималши» км 27-29 – 22 908,5 тысяч тенге.»;
приложения 123 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии,
секретарь Кокпектинского
районного маслихата                        Р. Беспаев
Приложение 1
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 21 ноября 2012 года № 8-4/1
Приложение 1
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 21 декабря 2011 года № 37-2

1 792,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1 792,0
04
Бiлiм беру
2 101 563,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
160 462,0
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
73 749,0
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
1 034,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
85 679,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 750 510,0
003
Жалпы білім беру
1 664 882,0
006
Балаларға қосымша білім беру
62 102,0
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
596,0
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
22 930,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
190 591,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 640,6
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
4 348,4
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
13 200,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
5 849,0
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
10 163,0
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
11 900,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
136 490,0
05
Денсаулық сақтау
40,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
40,0
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
40,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету

1 792,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1 792,0
04
Образование
2 101 563,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
160 462,0
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
73 749,0
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 034,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
85 679,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 750 510,0
003
Общеобразовательное обучение
1 664 882,0
006
Дополнительное образование для детей
62 102,0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
596,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
22 930,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
190 591,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
8 640,6
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
4 348,4
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
13 200,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
5 849,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
10 163,0
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся  на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
11 900,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
136 490,0
05
Здравоохранение
40,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
40,0
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
40,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение

276 882,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
245 936,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
47 270,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
15 833,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
34 500,0
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
7 000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
60 724,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 000,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
38 041,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
25 961,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
3 200,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
10 407,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
30 946,6
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 282,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 360,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
483,6
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3 821,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
438 779,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9 717,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
0,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
9 717,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
176 766,4
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
11 114,0
072
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық ақпараттық құрылымды дамыту және (немесе) сатып алу
141 652,4
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жеткіліксіз инженерлік коммуникациялық ақпараттық құрылымды дамыту және орнықтыру
24 000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

276 882,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
245 936,0
002
Программа занятости
47 270,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение  топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
15 833,0
005
Государственная адресная социальная помощь
34 500,0
006
Оказание жилищной помощи
7 000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
60 724,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 000,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
38 041,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
25 961,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3 200,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
10 407,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
30 946,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23 282,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 360,0
021
Капитальные расходы государственного органа
483,6
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 821,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
438 779,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9 717,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
0,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
9 717,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
176 766,4
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
11 114,0
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
141 652,4
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
24 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

12 670,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
3 378,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 749,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
7 810,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 572,4
002
Ақпараттық жүйелер құру
87,6
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
85 343,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
5 296,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
5 296,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
22 645,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 245,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
400,0
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
1 000,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13 753,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 535,8
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 217,2
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
43 649,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
43 649,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
28 468,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
28 468,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10 778,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
17 390,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300,0
12
Көлiк және коммуникация
153 599,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
153 599,1
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
153 599,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
0,0

12 670,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
3 378,0
006
Капитальные расходы государственного органа
5 749,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
7 810,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
7 572,4
002
Создание информационных систем
87,6
004
Капитальные расходы государственного органа
150,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
85 343,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
5 296,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5 296,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
22 645,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
21 245,0
003
Капитальные расходы государственного органа
400,0
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 000,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13 753,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10 535,8
007
Капитальные расходы государственного органа
3 217,2
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
43 649,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
43 649,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
28 468,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
28 468,0
001
Услуги по реализации государственной политики  в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
10 778,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
17 390,0
015
Капитальные расходы государственного органа
300,0
12
Транспорт и коммуникации
153 599,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
153 599,1
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
153 599,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
0,0

6 168,0
2
Ауғаныстанда қаза болғандар отбасыларына материалдық көмек көрсетуге
300,0
3
Қазақстан Республикасы алдында сіңірген еңбегі бар зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге
48,0
4
Облыс алдында сіңірген еңбегі бар зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге
48,0
5
Тұрмысы нашар отбасыларының балаларына жоғары оқу орындарына оқуға көмек көрсетуге (оқу ақысы, стипендия, жатақханада тұруға)
37 400,0
6
«Алтын алқа», «Күміс алқа» алқаларымен марапатталған немесе бұрын «Ардақты ана» атағын алған және «Ана даңқы» 1, 2 деңгейлі орденімен марапатталған көп балалы аналарға бір жолғы материалдық көмек беруге
8 500,0
7
4 немесе одан да көп бірге тұратын кәмелеттік жасқа толмаған балалары бар көп балалы аналарға бір жолғы материалдық көмек көрсетуге
2 860,0
8
«Ауылдың гүлденуі – Қазақстанның гүлденуі» марафон–эстафетасын өткізуге
2 378,0
9
Көкпекті ауылында канализация жүйелері және тазалау құрылымдарының құрылысына
46 423,3
10
Көкпекті ауылында орталық бу қазанының құрылысының жобалау сметалық құжаттарын дайындауға
11 114,0
11
Аймақтық бағдарламасының (Жол картасы) іске асырылуына
167 092,0
12
Ауылдарды (селоларды) абаттандыруға
31 265,0
13
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
43 649,0
14
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
5 296,0
15
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
33 978,0
16
Арнайы әлеуметтік көмекке
1 163,0
17
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
85 679,0
18
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
12 291,0
19
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен,бағдарламалық қамсыздандырумен қамтамасыз етуге
11 900,0
20
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
10 163,0
21
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілерге біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға
23 964,0
22
«Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға
596,0
23
«Аймақтардың дамуы» бағдарламасы шеңберіндегі аймақтардың экономикалық дамуына ықпал ету шараларын іске асыруға
4 200,0
24
2020 Жұмыспен қамту бағдарламасы шеңберінде шараларын іске асыруға соның ішінде:
26 902,0
Жалақыны ішінара субсидиялау
12 592,0
Халыққа қызмет көрсету орталығының қызметін қамтамасыз етуге

6 168,0
2
На оказание материальной помощи семьям, погибших в Афганистане
300,0
3
На оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед Республикой Казахстан
48,0
4
На оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед областью
48,0
5
Для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии)
37 400,0
6
На оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, награжденным подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившие ранее звание "Мать-героиня" и награжденные орденом "Материнская слава" 1, 2 степени
8 500,0
7
На оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, имеющим 4 и более совместно проживающих несовершеннолетних детей
2 860,0
8
На проведение марафона-эстафеты "Расцвет села - расцвет Казахстана"
2 378,0
9
Строительство канализационных сетей и очистных сооружений в с. Кокпекты
46 423,3
10
Разработка проектно-сметной документации на строительство центральной котельной в с. Кокпекты
11 114,0
11
На реализацию региональных проектов (Дорожная карта)
167 092,0
12
На благоустройство аулов (сел)
31 265,0
13
На проведение противоэпизоотических мероприятий
43 649,0
14
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5 296,0
15
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
33 978,0
16
На реализацию предоставления специальных социальных услуг
1 163,0
17
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
85 679,0
18
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
12 291,0
19
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
11 900,0
20
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10 163,0
21
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
23 964,0
22
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы»
596,0
23
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализации мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
4 200,0
24
На реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020, в том числе:
26 902,0
Частичное субсидирование заработной платы
12 592,0
Обеспечение деятельности центров занятости населения

112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
002
Ақпараттық жүйелер құру
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
002
Ақпараттық жүйелер құру
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
02
Қорғаныс
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
04
Бiлiм беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
003
Капитальные расходы государственного органа
122
Аппарат акима района (города областного значения)
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
002
Создание информационных систем
003
Капитальные расходы государственного органа
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
022
Капитальные расходы государственного органа
452
Отдел финансов района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения   бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
018
Капитальные расходы государственного органа
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
002
Создание информационных систем
004
Капитальные расходы государственного органа
02
Оборона
122
Аппарат акима района (города областного значения)
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
122
Аппарат акима района (города областного значения)
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
04
Образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию  воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета

041
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және көркейту
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
002
Ақпараттық жүйелер құру
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
003
Поддержка культурно-досуговой работы
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
007
Подготовка и участие членов  сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
006
Функционирование районных (городских) библиотек
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
010
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
006
Капитальные расходы государственного органа
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
002
Создание информационных систем
004
Капитальные расходы государственного органа
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
003
Капитальные расходы государственного органа

012
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12
Көлiк және коммуникация
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
13
Өзгелер
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Өзгелер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
040
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14
Борышқа қызмет көрсету
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
15
Трансферттер
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі

012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
007
Капитальные расходы государственного органа
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики  в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
015
Капитальные расходы государственного органа
12
Транспорт и коммуникации
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
13
Прочие
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
003
Поддержка предпринимательской деятельности
004
Капитальные расходы государственного органа
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов  в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
452
Отдел финансов района (города областного значения)
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
013
Капитальные расходы государственного органа
14
Обслуживание долга
452
Отдел финансов района (города областного значения)
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
15
Трансферты
452
Отдел финансов района (города областного значения)

006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
ІІІ. Таза бюджеттік несиелендіру
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
006
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
IV. Қаржы активтері операциясының сальдосы
Қаржы активтерін табу
13
Өзгелер
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
V. Бюджет дефициті (профициті)
VI. Дефицитті қаржыландыру (профицитті қолдану)
16
Қарыздарды өтеу
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу

006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
ІІІ. Чистое бюджетное кредитование
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
006
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
Приобретение финансовых активов
13
Прочие
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
V. Дефицит (профицит) бюджета
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
16
Погашение займов
452
Отдел финансов района (города областного значения)
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом