"Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғаларға және интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған түлектеріне жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы" әкімдігінің 2012 жылғы 20 ақпандағы № 73 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 21 қарашадағы N 376 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 14 желтоқсанда N 2780 тіркелді. Күші жойылды - Көкпекті ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 26 наурыздағы N 87 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Көкпекті ауданы әкімдігінің 26.03.2013 N 87 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 1-тармағының 14-2)14-3) тармақшаларына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5-5), 5-6) тармақшаларына сәйкес, жұмысқа орналасуда қиындық көріп жүрген қылмыстық-атқару инспекциясының пробация қызметінің есебінде тұрған, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарды әлеуметтік қорғау мақсатында, оларды жұмыспен қамтамасыз ету үшін Көкпекті ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғаларға және интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған түлектеріне жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы» (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 5-15-99 тіркелген, «Жұлдыз» газетінде 2012 жылғы 22 наурыздағы № 23, «Новая жизнь» газетінде 2012 жылғы 22 наурыздағы № 23 сандарында жарияланған) аудан әкімдігінің 2012 жылғы 20 ақпандағы № 73 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
«Қылмыстық-атқару инспекциясының пробация қызметінің есебінде тұрған, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы»;
1-тармақ төмендегі редакцияда жазылсын:
«1. Қылмыстық-атқару инспекциясының пробация қызметінің есебінде тұрған, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызы мөлшерінде жұмыс орындарына квота белгіленсін.».
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары К.Р. Смаиловаға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көкпекті аудан әкімі                       Д. Мусин

О внесении изменений в постановление акимата от 20 февраля 2012 года № 73 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освободившихся из мест лишения свободы, и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций"
Постановление акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 21 ноября 2012 года N 376. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 декабря 2012 года за N 2780. Утратило силу - постановлением акимата Кокпектинского района от 26 марта 2013 года N 87
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Кокпектинского района от 26.03.2013 N 87.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктами 14-2)14-3) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктами 5-5), 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях социальной защиты лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, испытывающих трудности в поиске работы, для обеспечения их занятости, акимат Кокпектинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 20 февраля 2012 года «Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освободившихся из мест лишения свободы, и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций» № 73 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-15-99, опубликовано в газетах «Новая жизнь» от 22 марта 2012 года № 23, «Жұлдыз» от 22 марта № 23) следующие изменения:
заголовок к постановлению изложить в новой редакции:
«Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций»;
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере один процент от общей численности рабочих мест.».
2. Контроль за реализацией данного постановления возложить на заместителя акима района Смаилову К.Р.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кокпектинского района                 Д. Мусин