Тассай селолық округінің аумағындағы Қайнар, Ақсу, Үшкөмей ауылдарындағы көшелеріне атаулар беру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы Таасай селолық округі әкімінің 2012 жылғы 18 сәуірдегі N 2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Көкпекті аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 25 мамырда N 5-15-107 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Тассай ауылы тұрғындарының пікірін ескере келе ШЕШЕМІН:
1. Қайнар ауылындағы атауы жоқ көшеге – "Қайнар" көшесі атауы.
2. Ақсу ауылындағы атауы жоқ көшеге – "Ақсу" көшесі атауы.
3. Үшкөмей ауылындағы атауы жоқ көшеге – "Үшкөмей" көшесі атауы берілсін.
4. Шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырылсын.
5. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тассай селолық
округ әкімі
С. Далбин

О присвоении наименований улицам сел Кайнар, Аксу, Ушкомей Тассайского сельского округа
Решение акима Тассайского сельского округа Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 18 апреля 2012 года N 2. Зарегистрировано управлением юстиции Кокпектинского района департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 25 мая 2012 года за N 5-15-107
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», учитывая мнение жителей Тассайского сельского округа, РЕШАЮ:
1. Присвоить наименование безымянной улице в селе «Кайнар» - улица «Кайнар».
2. Присвоить наименование безымянной улице в селе «Аксу» - улица «Аксу».
3. Присвоить наименование безымянной улице в селе «Ушкомей» - улица «Ушкомей».
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа                      С. Далбин