Көкпекті ауданы Биғаш селолық округінің елді мекенінде көше атауларын өзгерту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы Биғаш селолық округі әкімінің 2012 жылғы 30 қаңтардағы N 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Көкпекті аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 05 наурызда N 5-15-98 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4-тармақшасына сәйкес, Биғаш селолық округі тұрғындарының пікірін ескере келе ШЕШЕМІН:
1. Биғаш ауылындағы көшелердің атаулары төмендегідей өзгертілсін:
«Коминтерна» көшесі – «Назарбек Саяхимов атындағы» көшесіне;
«Советская» көшесі - «Максим Степанович Цепура атындағы» көшесіне;
«Степная» көшесі - «Достық» көшесіне;
«50 лет Октября» көшесі – «Құмар Раев атындағы» көшесіне;
«Мир» көшесі – «Бейбітшілік» көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау бас маман Г. Исмаилхаджиеваға жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Биғаш селолық округ әкімі                  Р. Наурызбаева

О переименовании улиц населенного пункта Бигашского сельского округа Кокпектинского района
Решение акима Бигашского сельского округа Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 30 января 2012 года N 1. Зарегистрировано управлением юстиции Кокпектинского района департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 05 марта 2012 года за N 5-15-98
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», учитывая мнение жителей Бигашского сельского округа, РЕШАЮ:
1. Нижеследующие улицы в селе Бигаш переименовать:
улицу «Коминтерна» – на улицу имени «Назарбека Саяхимова»;
улицу «Советская» – на улицу имени «Максима Степановича Цепуры»;
улицу «Степная» – на улицу «Достык»;
улицу «50 лет Октября» – на улицу имени «Кумара Раева»;
улицу «Мира» – на улицу «Бейбитшилик».
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста Исмаилхаджиеву Г.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким Бигашского
сельского округа                           Р. Наурызбаева