2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке азаматтардың кезекті шақырылуын ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 06 сәуірдегі N 109 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Тарбағатай аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 04 мамырда N 5-16-128 тіркелді. Күші жойылды - Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 391 қаулысымен
Күші жойылды - Тарбағатай ауданы әкімдігінің 27.12.2012 N 391 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінде түпнұсқаның пунктуация мен орфографиясы  сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы № 561-ІV «Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы» Заңының 272831 баптарына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 01 наурыздағы № 274 «Әскери қызметтің белгіленген мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыру туралы» Жарлығына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы № 326 «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 01 наурыздағы № 274 Жарлығын іске асыру туралы» қаулысына сәйкес, Тарбағатай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шақыруды кейінге қалдыруға немесе шақырудан босатылуға құқығы жоқ он сегізден жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтар, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және шақыру бойынша әскери қызметтің белгіленген мерзімін өткермеген азаматтар 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ішкі әскерлеріне, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетіне,Қазақстан Республикасы Республикалық ұланына, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігіне мерзімді әскери қызметке шақыру өткізілсін.
2. Аудандық шақыру комиссиясының құрамы № 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Азаматтарды әскери қызметке шақыруды өткізу кестесі № 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Об организации и обеспечении очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года
Постановление акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 06 апреля 2012 года N 109. Зарегистрировано управлением юстиции Тарбагатайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 04 мая 2012 года за N 5-16-128. Утратило силу - постановлением акимата Тарбагатайского района от 27 декабря 2012 года N 391
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Тарбагатайского района от 27.12.2012 N 391.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография  оригинала.
В соответствии с подпунктом 8) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан», статьями 272831 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года № 561-ІV «О воинской службе и статусе военнослужащих», Указом Президента Республики Казахстан от 01 марта 2012 года № 274 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года», постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года № 326 «О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 01 марта 2012 года № 274 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года» акимат Тарбагатайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Провести призыв на срочную воинскую службу в Вооруженные Силы Республики Казахстан, Внутренние войска Министерства внутренних дел Республики Казахстан, Комитет национальной безопасности Республики Казахстан, Республиканскую гвардию Республики Казахстан, Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан в  апреле-июне и октябре-декабре 2012 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву.
2. Утвердить состав районной призывной комиссии согласно приложению № 1.
3. Утвердить график проведения призыва граждан на воинскую службу согласно приложению № 2.

4. Аумақтық бірлік әкімдері әскерге шақырылушыларды ауданның қорғаныс істері жөніндегі бөліміне шақырылғандығы туралы хабарландырсын және дер кезінде келуін ұйымдастырсын.
5. «Тарбағатай ауданы бойынша № 1 медицина бірлестігі» ҚМҚК директоры (Д. Итбаевқа) ұсынылсын:
1) медициналық куәландыруды өткізу үшін қажетті мөлшерде дәрігерлер мен орта буын медициналық қызметкерлерін бөлу;
2) қосымша тексерілу үшін жатып емделетін, емдеу-сауықтыру мекемелерінде бос орындар ұстау;
3) мерзімді әскери қызметке шақыру өткеннен кейін, емдеуді қажет ететін әскерге шақырылушылардың тізімін және қай емдеу мекемелеріне тіркелгені туралы мәліметтерді беру.
6. Тарбағатай ауданының ішкі істер бөлімі бастығының міндетін атқарушы (Д. Жанарбековке) ұсынылсын:
1) шақыру медициналық комиссиясының жұмысы кезінде тәртіпті сақтау үшін полиция нарядын бөлу;
2) бұрын сотталған немесе жазасын өтеп жүрген, қоғамға жат әрекеттері мен қылмыстары үшін тергеуде жүрген, тіркелуге тиісті азаматтар туралы қорғаныс істері жөніндегі бөлімге хабарлау.
7. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары С. Әзімхановқа жүктелсін.
8. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тарбағатай ауданының әкімі                 Е. Текешов
Келісілді:
Тарбағатай ауданының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімінің бастығы         А. Қарабиев
05 сәуір 2012 жыл
Тарбағатай ауданының ішкі
істер бөлімі бастығының
міндетін атқарушы                          Д. Жанарбеков
05 сәуір 2012 жыл
«Тарбағатай ауданы бойынша
№ 1 медицина бірлестігі»
ҚМҚК директоры                             Д. Итбаев
05 сәуір 2012 жыл
Тарбагатай ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 06 сәуірдегі
№ 109 қаулысына 1-қосымша
Шақыру комиссиясының құрамы
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2012.09.14 № 268 (жарияланғаннан кейін 10 күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1.
Әзімханов Сләмбек Шәріпұлы
аудан әкімінің орынбасары, комиссия төрағасы
2.
Абдилбаев Нұртас Тұрысбекұлы
Тарбағатай ауданының қорғаныс істерi жөнiндегi бөлiмінің бастығы, комиссия төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Комиссия мүшелері:
3.
Байжуманов Ескал Майданұлы
аудандық iшкi iстер бөлiмi бастығының орынбасары (келісім бойынша
4.
Жақсылыков Гайдар Камзаұлы
№ 1 медициналық бірлестігі директорының орынбасары –  медициналық комиссиясының  төрағасы (келісім бойынша)
5.
Нұрғалиева Күлімхан Жексенбайқызы
комиссия хатшысы (келісім  бойынша)
Тарбағатай ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 06 сәуірдегі
№ 109 қаулысына 2-қосымша
1985-2994 жылы туған азаматтарды 2012 жылғы сәуір-маусым
және қазан-желтоқсан айларында мерзімді әскери
қызметке шақыру туралы
КЕСТЕСІ
Реттік
саны
Ауылдық
округтер
күні, айы

4. Акимам территориальных единиц оповестить призывников о прибытии в отдел по делам обороны района и организовать своевременную явку.
5. Рекомендовать директору КГКП «Медицинское объединение № 1 Тарбагатайского района» (Д. Итбаеву):
1) выделить необходимое количество врачей и среднего медицинского персонала для медицинского освидетельствования;
2) в стационарных, лечебно-оздоровительных учреждениях иметь свободные места для дополнительного обследования;
3) после проведения призыва на срочную воинскую службу, предоставить списки призывников нуждающихся в лечении, данные об их регистрации в лечебных учреждениях.
6. Рекомендовать исполняющему обязанности начальника «Отдел внутренних дел Тарбагатайского района» (Д. Жанарбекову):
1) выделить наряд полиции для соблюдения порядка при работе призывной медицинской комиссии;
2) сообщить в отдел по делам обороны района о гражданах, ранее судимых и отбывающих наказание, о лицах, подлежащих учету, находящихся под следствием за антиобщественное поведение и за преступления.
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима С. Азимханова.
8. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тарбагатайского района                Е. Текешов
Согласовано:
Начальник Отдела по делам обороны
Тарбагатайского района                     А. Карабиев
05 апреля 2012 года
Исполняющий обязанности
начальника отдела внутренних дел
Тарбагатайского района                     Д. Жанарбеков
05 апреля 2012 года
Директор КГКП «Медицинское
объединение № 1 по
Тарбагатайскому району»                    Д. Итбаев
05 апреля 2012 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Тарбагатайского района № 109
от 06 апреля 2012 года
Состав призывной комиссии
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата Тарбагатайского района ВКО от 14.09.2012 № 268 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
1.
Азимханов Сламбек Шарипович
заместитель акима района, председатель призывной комиссии
2.
Абдилбаев Нуртас Турысбекович
начальник отдела по делам обороны Тарбагатайского района, заместитель председателя (по согласованию)
Члены комиссии:
3.
Байжуманов Ескал Майданович
заместитель начальника районного отдела внутренних дел (по согласованию)
4.
Жаксылыков Гайдар Хамзаевич
заместитель директора медицинского объединения № 1 – председатель медицинской комиссии (по согласованию)
5.
Нургалиева Кулимхан Жексенбаевна
секретарь призывной комиссии  (по согласованию)
Приложение 2
к постановлению акимата
Тарбагатайского района № 109
от 06 апреля 2012 года
ГРАФИК
проведения призыва граждан 1985-1994 года рождения в
апреле-июне и октябре-декабре месяцах 2012 года
п/п
Сельские
округа
Число, месяц