2013 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және нысаналы топқа жататын тұлғалардың тізбесін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 390 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 23 қаңтарда N 2837 болып тіркелді. Күші жойылды - Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 06 ақпандағы N 30 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Тарбағатай ауданы әкімдігінің 06.02.2014 N 30 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Заңының 31 бабы 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 5 бабына, 7 бабы 5) тармақшасына20 бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекiтiлген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру ережесінің 67818 тармақтарына сәйкес Тарбағатай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстар жүргiзiлетiн ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары және оларды қаржыландырудың көздерi бекiтiлсiн (1 қосымша).

Об организации общественных работ в 2013 году и утверждении перечня лиц, относящихся к целевым группам
Постановление акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2012 года N 390. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 января 2013 года N 2837. Утратило силу постановлением акимата Тарбагатайского района от 06 февраля 2014 года N 30
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тарбагатайского района от 06.02.2014 N 30 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 5, подпунктом 5) статьи 7статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», пунктами 67818 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Тарбагатайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы, конкретные условия общественных работ и источники их финансирования (приложение 1).

2. Нысаналы топқа жататын тұлғалардың тiзбесi бекiтiлсiн (2 қосымша).
3. Еңбекақының мөлшерi 2013 жылға белгiленген ең төменгi жалақы мөлшерінде бекiтiлсiн.
4. «Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi» мемлекеттiк мекемесi (Ғ. Атықанов) заңнамалық талаптарға сәйкес ақы төленетiн қоғамдық жұмыстарды өткiзудi қамтамасыз етсiн.
5. «2012 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және нысаналы топқа жататын тұлғалардың тізбесін бекіту туралы » Тарбағатай ауданы әкiмдiгiнiң 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 08 қаулысының (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 5-16-122 болып тiркелген, аудандық «Тарбағатай» газетiнiң 2012 жылғы 13 ақпандағы № 17 (7701) жарияланған) күшi жойылды деп танылсын.

2. Утвердить перечень лиц, относящихся к целевым группам (приложение 2).
3. Размер оплаты труда утвердить в размере минимальной заработной платы, установленной на 2013 год.
4. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области» (Атыканов Г.) обеспечить проведение оплачиваемых общественных работ в соответствии с требованиями законодательства.
5. Признать утратившим силу постановление акимата Тарбагатайского района от 17 января 2012 года № 08 «Об организации общественных работ в 2012 году и утверждении перечня лиц, относящихся к целевым группам» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-16-122, опубликовано в районной газете «Тарбагатай» № 17 (7701) от 13 февраля 2012 года).

6. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары С. Жақаевқа жүктелсін.
7. Осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Е. Текешов
Аудан әкімдігінің
27 қаңтардағы № 390 қаулысына
№ 1 қосымша
Қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі,қоғамдық
жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары және олардың
қаржыландыру көздері
Р/с
Жұмыс берушінің атауы
Жұмыстардың түрі
Сұраныс (жарияланған қажеттілік, орындар саны)
Ұсыныс (бекітілді, орындар саны)
Қаржыландыру көзі
1
2
3
4
5
6
1
"Ақсуат ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітабын жүргізуге көмек, көше тазалығы, іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу, мал санағына көмектесу
60
60
жергілікті бюджет
2
"Ақжар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітабын жүргізуге көмек, көше тазалығы, іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу, мал санағына көмектесу
60
60
жергілікті бюджет
3
"Екпін ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітабын жүргізуге көмек, көше тазалығы, іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу, мал санағына көмектесу
15
15
жергілікті бюджет
4
"Жаңа-ауыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітабын жүргізуге көмек, көше тазалығы, іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу, мал санағына көмектесу
10
10
жергілікті бюджет
5
"Жетіарал ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітабын жүргізуге көмек, көше тазалығы, іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу, мал санағына көмектесу
15
15
жергілікті бюджет
6
"Ырғызбай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітабын жүргізуге көмек, көше тазалығы, іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу, мал санағына көмектесу
15
15
жергілікті бюджет
7
"Қабанбай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітабын жүргізуге көмек, көше тазалығы, іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу, мал санағына көмектесу
15
15
жергілікті бюджет
8
"Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітабын жүргізуге көмек, көше тазалығы, іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу, мал санағына көмектесу
15
15
жергілікті бюджет
9
"Кіндікті ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітабын жүргізуге көмек, көше тазалығы, іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу, мал санағына көмектесу
10
10
жергілікті бюджет
10
"Көкжыра ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітабын жүргізуге көмек, көше тазалығы, іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу, мал санағына көмектесу
15
15
жергілікті бюджет
11
"Құйған ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітабын жүргізуге көмек, көше тазалығы, іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу, мал санағына көмектесу
15
15
жергілікті бюджет
12
"Құмгөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітабын жүргізуге көмек, көше тазалығы, іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу, мал санағына көмектесу
15
15
жергілікті бюджет
13
"Қызыл-кесік ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітабын жүргізуге көмек, көше тазалығы, іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу, мал санағына көмектесу
15
15
жергілікті бюджет
14
"Маңырақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітабын жүргізуге көмек, көше тазалығы, іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу, мал санағына көмектесу
15
15
жергілікті бюджет
15
"Ойшілік ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітабын жүргізуге көмек, көше тазалығы, іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу, мал санағына көмектесу
15
15
жергілікті бюджет
16
"Сатпаев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітабын жүргізуге көмек, көше тазалығы, іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу, мал санағына көмектесу
10
10
жергілікті бюджет
17
"Тұғыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шаруашылық кітабын жүргізуге көмек, көше тазалығы, іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу, мал санағына көмектесу
15
15
жергілікті бюджет
18
"Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу,курьер
40
40
жергілікті бюджет
19
"Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Аудан әкімінің спартакиадасын өткізуге көмектесу
4
4
жергілікті бюджет
20
"Аудандық ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу,курьер
2
2
жергілікті бюджет
21
"Аудандық мемлекеттік зейнетақы төлеу орталығы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу,курьер
2
2
жергілікті бюджет
22
"Аудандық ветеринариялық зертхана" мемлекеттік мекемесі
Тазалық жұмыстары, күзет,көгалдандыру (келісім бойынша)
5
5
жергілікті бюджет
23
Коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорын "Ақжар мәдениет үйі"
Іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу,курьер
4
4
жергілікті бюджет
24
Коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорын "Ақсуат мәдениет үйі"
Мәдени іс-шараларға көмектесу
4
4
жергілікті бюджет
25
"Тарбағатай аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөлім" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу,курьер
3
3
жергілікті бюджет
26
"Аудандық әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі келісім бойынша
Іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу,курьер
4
4
жергілікті бюджет
27
"Тарбағатай ауданының прокуратурасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу,курьер
5
5
жергілікті бюджет
28
"Тарбағатай аудандық ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу,курьер
30
30
жергілікті бюджет
29
"Аудандық төтенше жағдайлар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу,курьер
4
4
жергілікті бюджет
30
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Шығыс Қазақстан облыстық филиалының Тарбағатай аудандық бөлімі (келісім бойынша)
Іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу,курьер
4
4
жергілікті бюджет
31
"Аудандық статистика басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу,курьер
3
3
жергілікті бюджет
32
Тарбағатай аудандық соты мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Курьер,көгалдандыру
3
3
жергілікті бюджет
33
"Ауданаралық психологиялық-медициналық-педагогикалық консультация" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу,курьер
2
2
жергілікті бюджет
34
«Ақсуат» көпсалалы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
Іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу,көше тазалығы, көгалдандыру
20
20
жергілікті бюджет
35
«Ақжар» көпсалалы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
Іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу,көше тазалығы, көгалдандыру
20
20
жергілікті бюджет
36
«Тұғыл» көпсалалы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
Іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу,көше тазалығы, көгалдандыру
10
10
жергілікті бюджет
37
"Мамандандырылған күзет қызметі бөлімшесі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Ішкі тазалық жұмыстары
2
2
жергілікті бюджет
38
"Тарбағатай жолдары" коммуналдық мемлекеттік кәсіподақ (келісім бойынша)
Ағымдағы жөндеуге көмек
5
5
жергілікті бюджет
39
"Аудандық мұрағат" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу,курьер
2
2
жергілікті бюджет
40
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігі Шығыс Қазақстан облысы бойынша Бақылау және әлеуметтік қорғау Комитетінің Мемлекеттік еңбек инспекциясы (келісім бойынша)
Іс-қағаздарын жүргізуге көмектесу,курьер
2
2
жергілікті бюджет
ЖИЫНЫ
510
510
Қоғамдық жұмыстардың нақты шарты:
Жұмыс аптасының ұзақтығы бес күнді құрайды екі демалыс күн беріледі, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс бір сағат, жұмыс жағдайларын қорытындылай келе, жұмыс уақытын ұйымдастырудың тиімді түрлері қолданылады.
Қызметкерлердің жекелеген санаттары үшін (әйелдер және отбасылық міндеттері бар өзге адамдар, мүгедектер, он сегіз жасқа толмаған адамдар қоғамдық жұмыстардың шарттары сай келген санаттық еңбек шарттарының ерекшеліктерін ескерумен анықталады және Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес қызметкерлер мен жұмыс берушілер арасында жасалатын еңбек шарттарымен қарастырылады. Жұмыс уақытын есептеу табелінде көрсетілген орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты істеген уақыты арқылы жұмыссыздың жеке шотына аудару жолымен еңбекақы төлеу жүзеге асырылады.
Еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулығы, арнайы киіммен, құрал-жабдықтармен қамтамасыз ету, әлеуметтік аударымдар, уақытша жұмысқа жарамсыздығы бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеу, денсаулыққа зиян келтіру немесе мертіктіру салдарынан келтірілген зияндардың орнын толтыру Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес жүргізіледі.
Аудан әкімдігінің
27 қаңтардағы № 390 қаулысына
№ 2 қосымша
Нысаналы топқа жататын тұлғалардың тізбесі

6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жакаева С.
7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Е. Текешов
Приложение № 1
к постановлению
районного акимата
от 27 декабря № 390
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные
работы, виды, объемы, конкретные условия общественных работ
и источники их финансирования
№ п/п
Наименование работодателей
Виды работ
Спрос (заявленная потребность, количество мест)
Предложение (утверждено, количество мест)
Источники финансирования
1
2
3
4
5
6
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Аксуатского сельского округа"
Помощь в ведении хозяйственной книги, уборка улиц, помощь в делопроизводстве, помощь в подсчете скота
60
60
местный бюджет
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Акжарского сельского округа"
Помощь в ведении хозяйственной книги, уборка улиц, помощь в делопроизводстве, помощь в подсчете скота
60
60
местный бюджет
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Екпинского сельского округа"
Помощь в ведении хозяйственной книги, уборка улиц, помощь в делопроизводстве, помощь в подсчете скота
15
15
местный бюджет
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Жана-ауылского сельского округа"
Помощь в ведении хозяйственной книги, уборка улиц, помощь в делопроизводстве, помощь в подсчете скота
10
10
местный бюджет
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Жетиаралского сельского округа"
Помощь в ведении хозяйственной книги, уборка улиц, помощь в делопроизводстве, помощь в подсчете скота
15
15
местный бюджет
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Ыргызбайского сельского округа"
Помощь в ведении хозяйственной книги, уборка улиц, помощь в делопроизводстве, помощь в подсчете скота
15
15
местный бюджет
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Кабанбайского сельского округа"
Помощь в ведении хозяйственной книги, уборка улиц, помощь в делопроизводстве, помощь в подсчете скота
15
15
местный бюджет
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Карасуского сельского округа"
Помощь в ведении хозяйственной книги, уборка улиц, помощь в делопроизводстве, помощь в подсчете скота
15
15
местный бюджет
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Киндиктинского сельского округа"
Помощь в ведении хозяйственной книги, уборка улиц, помощь в делопроизводстве, помощь в подсчете скота
10
10
местный бюджет
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Кокжиринского сельского округа"
Помощь в ведении хозяйственной книги, уборка улиц, помощь в делопроизводстве, помощь в подсчете скота
15
15
местный бюджет
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Куйганского сельского округа"
Помощь в ведении хозяйственной книги, уборка улиц, помощь в делопроизводстве, помощь в подсчете скота
15
15
местный бюджет
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Кумкольского сельского округа"
Помощь в ведении хозяйственной книги, уборка улиц, помощь в делопроизводстве, помощь в подсчете скота
15
15
местный бюджет
13
Государственное учреждение "Аппарат Кызыл-Кесикского сельского округа"
Помощь в ведении хозяйственной книги, уборка улиц, помощь в делопроизводстве, помощь в подсчете скота
15
15
местный бюджет
14
Государственное учреждение "Аппарат Маныракского сельского округа"
Помощь в ведении хозяйственной книги, уборка улиц, помощь в делопроизводстве, помощь в подсчете скота
15
15
местный бюджет
15
Государственное учреждение "Аппарат Ойшиликского сельского округа"
Помощь в ведении хозяйственной книги, уборка улиц, помощь в делопроизводстве, помощь в подсчете скота
15
15
местный бюджет
16
Государственное учреждение "Аппарат Сатпаевского сельского округа"
Помощь в ведении хозяйственной книги, уборка улиц, помощь в  делопроизводстве, помощь в подсчете скота
10
10
местный бюджет
17
Государственное учреждение "Аппарат Тугылского сельского округа"
Помощь в ведении хозяйственной книги, уборка улиц, помощь в делопроизводстве, помощь в подсчете скота
15
15
местный бюджет
18
Государственное учреждение "Районный отдел занятости и социальных программ"
Помощь в делопроизводстве, курьер
40
40
местный бюджет
19
Государственное учреждение "Районный отдел физической культуры и спорта"
Помощь в проведении спартакиады акима района
4
4
местный бюджет
20
Государственное учреждение "Районный отдел внутренней политики"
Помощь в делопроизводстве, курьер
2
2
местный бюджет
21
Государственное учреждение "Районный государственный центр по выплате пенсии" (по согласованию)
Помощь в делопроизводстве, курьер
2
2
местный бюджет
22
Государственное учреждение "Районная ветеринарная лаборатория" (по согласованию)
Курьер, озеленение
5
5
местный бюджет
23
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры с. Акжар"
Помощь в делопроизводстве, курьер
4
4
местный бюджет
24
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры с. Аксуат"
Помощь в организации культурных мероприятий
4
4
местный бюджет
25
Государственное учреждение "Районный отдел по делам обороны" (по согласованию)
Помощь в делопроизводстве, курьер
3
3
местный бюджет
26
Государственное учреждение "Районное управление юстиции" (по согласованию)
Помощь в делопроизводстве, курьер
4
4
местный бюджет
27
Государственное учреждение "Тарбагатайская районная прокуратура" (по согласованию)
Помощь в делопроизводстве, курьер
5
5
местный бюджет
28
Государственное учреждение "Районный отдел внутренних дел" (по согласованию)
Помощь в делопроизводстве, курьер
30
30
местный бюджет
29
Государственное учреждение "Отдел чрезвычайных ситуаций" (по согласованию)
Помощь в делопроизводстве, курьер
4
4
местный бюджет
30
Тарбагатайский районный отдел Восточно-Казахстанской областного филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" (по согласованию)
Помощь в делопроизводстве, курьер
4
4
местный бюджет
31
Государственное учреждение "Районное управление статистики" (по согласованию)
Делопроизводство, курьер
3
3
местный бюджет
32
Государственное учреждение "Тарбагатайский районный суд" (по согласованию)
Помощь в делопроизводстве, курьер
3
3
местный бюджет
33
Коммунальное государственное учреждение "Межрайонная психолого-медико-педагогическая консультация" (по согласованию)
Помощь в делопроизводстве, курьер
2
2
местный бюджет
34
Коммунальное государственное предприятие "Аксуат"
Помощь в делопроизводстве, уборка улиц, озеленение
20
20
местный бюджет
35
Коммунальное государственное предприятие "Акжар"
Помощь в делопроизводстве, уборка улиц, озеленение
20
20
местный бюджет
36
Коммунальное государственное предприятие "Тугыл"
Помощь в делопроизводстве, уборка улиц, озеленение
10
10
местный бюджет
37
Государственное учреждение "Специализированный отдел службы охраны" (по согласованию)
Работы по внутренней уборке
2
2
местный бюджет
38
Коммунальное государственное предприятие "Тарбагатай жолдары" (по согласованию)
Помощь в текущем ремонте
5
5
местный бюджет
39
Государственное учреждение "Архив Тарбагатайского района" (по согласованию)
Помощь в делопроизводстве, курьер
2
2
местный бюджет
40
Инспекция по контролю и социальной защите по Восточно-Казахстанской области Комитета по контролю и социальной защите Министерства труда и защиты населения Республики Казахстан (по согласованию)
Помощь в делопроизводстве, курьер
2
2
местный бюджет
510
510
Конкретные условия общественных работ:
Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьмичасовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, исходя из условий работ применяются гибкие формы организации рабочего времени.
Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщинам, имеющим несовершеннолетних детей, многодетным матерям, инвалидамлицам не достигшим восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.
Оплата труда производится за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени в зависимости от сложности, количества и качества выполняемой работы осуществляется путем перечисления на лицевые счета безработных. Инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием, социальные отчисления, выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Приложение № 2
к постановлению
районного акимата
от 27 декабря № 390
Перечень лиц, относящихся к целевым группам

1. Табысы аз адамдар.
2. 21 жасқа дейінгі жастар.
3. Балалар үйінің тәрбиеленушілері, жетім балалар, ата-ананың қамқорлығынсыз қалған жиырма үш жасқа дейінгі балалар.
4. Кәмелетке толмаған балаларды тәрбиелеп отырған жалғызілікті, көп балалы ата-аналар.
5. Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген тәртіппен асырауында тұрақты күтімді, көмекті немесе қадағалауды қажет етеді деп танылған адамдар бар азаматтар.
6. Зейнеткерлік жас алдындағы адамдар (жасына байланысты зейнеткерлікке шығуға екі жыл қалған).
7. Мүгедектер.
8. Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері қатарынан босаған адамдар.
9. Бас бостандығынан айыру және (немесе) мәжбүрлеп емдеу орындарынан босатылған адамдар.
10. Оралмандар.
11. Жоғары және жоғары оқу орыннан кейінгі білім беру ұйымдарын бітірушілер.
12. Жұмыс беруші - заңды тұлғаның таратылуына не жұмыс беруші - жеке тұлғаның қызметін тоқтатуына, қызметкерлер санының немесе штатының қысқаруына байланысты жұмыстан босатылған адамдар жатады.
13. Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған тұлғалар.
14. Мектептер мен кәсіптік оқу мекемелерінің түлектері.
15. 50 жастан асқан әйелдер.
16. 55 жастан асқан ер адамдар.
17. Ұзақ уақыт (бір жылдан астам) жұмыс істемейтін тұлғалар.

1. Малообеспеченные.
2. Молодежь в возрасте до двадцати одного года.
3. Воспитанники детских домов, дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей, в возрасте до двадцати трех лет.
4. Одинокие, многодетные родители, воспитывающие несовершеннолетних детей.
5. Граждане, имеющие на содержании лиц, которые в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, признаны нуждающимися в постоянном уходе, помощи или надзоре.
6. Лица предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию по возрасту).
7. Инвалиды.
8. Лица, уволенные из рядов Вооруженных Сил Республики Казахстан.
9. Лица, освобожденные из мест лишения свободы и (или) принудительного лечения.
10. Оралманы.
11. Выпускники организаций высшего и послевузовского образования.
12. Лица, высвобожденные в связи с ликвидацией работодателя - юридического лица либо прекращением деятельности работодателя - физического лица, сокращением численности или штата работников.
13. Лица, состоящие на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции.
14. Выпускники школ и профессиональных учебных учреждений.
15. Женщины старше 50 лет.
16. Мужчины старше 55 лет.
17. Лица, длительное время (более одного года) не работающие.