Ұлан ауданы бойынша 2012 жылы жастар іс-тәжірибесін ұйымдастыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 20 наурыздағы N 89 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Жарма аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 17 сәуірде N 5-17-163 тіркелді. Күші жойылды (Ұлан ауданы әкімі аппаратының 2012 жылғы 13 маусымдағы N 11/01-16-2976 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Ұлан ауданы әкімі аппаратының 2012.06.13 N 11/01-16-2976 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.

Об организации молодежной практики в 2012 году по Уланскому району
Постановление акимата Уланского района Восточно-Казахстанской области от 20 марта 2012 года N 89. Зарегистрировано Управлением юстиции Уланского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 17 апреля 2012 года за N 5-17-163. Утратило силу (письмо аппарата акима Уланского района от 13 июня 2012 года № 11/01-16-2976)
Сноска. Утратило силу (письмо аппарата акима Уланского района от 13.06.2012 № 11/01-16-2976).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабының 1-тармағының 13)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7-бабының 5-7)-тармақшасына18-2-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 «Жұмыспен қамту 2020» бағдарламасын бекіту туралы» қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңын жүзеге асыру шаралары туралы» қаулысымен бекітілген жастар іс-тәжірибесін ұйымдастыру мен қаржыландыру Ережесіне сәйкес, Ұлан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5-7) статьи 7статьей 18-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316 «Об утверждении Программы занятости 2020», Правилами организации и финансирования молодежной практики, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», акимат Уланского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын жастар іс-тәжірибесін өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізімі 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын жастар іс-тәжірибесін өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізімі 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С. Нугмановқа жүктелсін.

1. Утвердить перечень работодателей, где будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики, финансируемые из средств республиканского бюджета, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить перечень работодателей, где будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики, финансируемые из средств местного бюджета, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима С. Нугманова.