Герасимовка, Казачье ауылдарының көшелерін қайта атау және Герасимовка ауылының 2-кезектегі квартал құрылысының көшелерін атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Төлеген Тоқтаров ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 28 мамырдағы N 01 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Ұлан аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 14 маусымда N 5-17-168 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14-бабының 4-тармағына сәйкес және Герасимовка, Казачье ауылдары тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШЕМIН:
1. Герасимовка ауылындағы келесі көшелердің атаулары төмендегідей өзгертілсін:
«Центральная» көшесі - «Дінмұхаммед Қонаев» көшесіне;
«Школьная» көшесі - «Александр Яковлевич Гутов» көшесіне;
«Набережная» көшесі - «Амантай Мухамадиев» көшесіне;
«Дружбы» көшесі – «Достық» көшесіне;
«Молодежная» көшесі - «Қабдуахит Темергалиев» көшесіне.
2. Казачье ауылындағы «Заречная» көшесі - «Әзілхан Нұршаихов» көшесіне өзгертілсін.
3. Герасимовка ауылындағы 2-кезектегі квартал құрылысының көшелері төмендегідей аталсын:
№ 1 - Ертіс;
№ 2 - Құрылысшылар;
№ 3 - Бауыржан Момышұлы;
№ 4 - Жамбыл Жабаев.
4. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау бас маман Б. Куракпаеваға жүктелсiн.
5. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі                                Е. Турганов

О переименовании улиц сел Герасимовка, Казачье и наименовании улиц квартала 2-ой очереди застройки села Герасимовка
Решение акима Толеген-Тохтаровского сельского округа Уланского района Восточно-Казахстанской области от 28 мая 2012 года N 01. Зарегистрировано управлением юстиции Уланского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 14 июня 2012 года N 5-17-168
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», учитывая мнения жителей сел Герасимовка, Казачье РЕШАЮ:
1. Переименовать следующие улицы села Герасимовка:
улицу «Центральная» в улицу «Динмухаммеда Кунаева»;
улицу «Школьная» в улицу «Александра Яковлевича Гутова»;
улицу «Набережная» в улицу «Амантая Мухамадиева»;
улицу «Дружбы» в улицу «Достық»;
улицу «Молодежная» в улицу «Кабдуахита Темергалиева».
2. Переименовать в селе Казачье улицу Заречная в улицу Азилхана Нуршаихова.
3. Присвоить безымянным улицам квартала 2-ой очереди застройки села Герасимовка:
№ 1 - Ертіс;
№ 2 - Құрылысшылар;
№ 3 - Бауыржан Момышұлы;
№ 4 - Жамбыл Жабаев.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста Б. Куракпаеву.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким округа                                Е. Турганов