"2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 33-353-IV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 05 наурыздағы N 2-13/V шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Үржар аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 14 наурызда N 5-18-145 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Үржар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 187-03/12 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Үржар аудандық мәслихатының 2012.12.21 N 187-03/12 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 5) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 33-353-IV Үржар аудандық мәслихатының шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылдың 29 желтоқсанында 5-18-137 санымен тіркелген, «Уақыт тынысы» газетінің 2012 жылдың 16 қаңтарында № 6-7-8-9 сандарында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар 5 100 976,8 мың теңге, оның ішінде:
«Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер» 01 функционалдық тобы 444 668,0 мың теңге;
«Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі» 03 функционалдық тобы 14 344,0 мың теңге;
«Білім беру» 04 функционалдық тобы 3 285 391,0 мың теңге;
«Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру» 06 функционалдық тобы 422 173,0 мың теңге;
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» 07 функционалдық тобы 405 895,4 мың теңге;
«Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк» 08 функционалдық тобы 169 757,0 мың теңге;
«Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» 10 функционалдық тобы 134 443,0 мың теңге;
«Көлiк және коммуникация» 12 функционалдық тобы 144 367,0 мың теңге;
«Трансферттер» 15 функционалдық тобы 9 910,4 мың теңге;»;
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығы (профицит) -99 418,8 мың теңге;»;
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) 99 418,8 мың теңге.»;

О внесении изменений и дополнений в решение от 22 декабря 2011 года № 33-353-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 05 марта 2012 года N 2-13/V. Зарегистрировано Управлением юстиции Урджарского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 14 марта 2012 года за N 5-18-145. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Урджарского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 187-03/12)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Урджарского районного маслихата от 21.12.2012 № 187-03/12).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 22 декабря 2011 года № 33-353-IV «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-18-137 от 29 декабря 2011 года, опубликовано в газете «Уақыт тынысы» от 16 января 2012 года в № 6-7-8-9) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"затраты 5 100 976,8 тысяч тенге, в том числе:
функциональная группа 01 «Государственные услуги общего характера» 444 668,0 тысяч тенге;
функциональная группа 03 «Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность» 14 344,0 тысяч тенге;
функциональная группа 04 «Образование» 3 285 391,0 тысяч тенге;
функциональная группа 06 «Социальная помощь и социальное обеспечение» 422 173,0 тысяч тенге;
функциональная группа 07 «Жилищно-коммунальное хозяйство» 405 895,4 тысяч тенге;
функциональная группа 08 «Культура, спорт, туризм и информационное пространство» 169 757,0 тысяч тенге;
функциональная группа 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения» 134 443,0 тысяч тенге;
функциональная группа 12 «Транспорт и коммуникации» 144 367,0 тысяч тенге;
функциональная группа 15 «Трансферты» 9 910,4 тысяч тенге;";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"дефицит (профицит) бюджета -99 418,8 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 99 418,8 тысяч тенге.";

2) 1 қосымша:
«Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер» 01 функционалдық тобы:
«Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары 450,0 мың теңге» 452 018 бағдарламасымен толықтырылсын;
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» 07 функционалдық тобы:
«Тұрғын үй салу 56 500,0 мың теңге» 466 019 бағдарламасымен толықтырылсын;
«Сумен жабдықтау жүйесін дамыту 20 000,0 мың теңге» 466 006 бағдарламасымен толықтырылсын.
2. 1, 2 қосымша жаңа редакцияда жазылсын.

2) в приложении 1:
функциональную группу 01 «Государственные услуги общего характера» дополнить программой 452 018 «Капитальные расходы государственного органа» 450,0 тысяч тенге;
функциональную группу 07 «Жилищно-коммунальное хозяйство» дополнить:
программой 466 019 «Строительство жилья» 56 500,0 тысяч тенге;
программой 466 006 «Развитие системы водоснабжения и водоотведения» 20 000,0 тысяч тенге.
2. Приложение 12 изложить в новой редакции.

83239
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
150326
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
150326
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12984
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
9020
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
39155
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
34707
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
54460
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
422173
2
Әлеуметтік көмек
357089
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
357089
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
67117
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
26270
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
23200
006
Тұрғын үй көмегі
8400
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
79981
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
9552
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
48159
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
76300
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1824
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
16286
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
65084
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
65084
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28538
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2184
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
34362
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
405895,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
73276
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

83239
9
Прочие услуги в области образования
150326
464
Отдел образования района (города областного значения)
150326
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12984
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
9020
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
39155
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
34707
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
54460
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
422173
2
Социальная помощь
357089
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
357089
002
Программа занятости
67117
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
26270
005
Государственная адресная социальная помощь
23200
006
Оказание жилищной помощи
8400
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
79981
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
9552
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
48159
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
76300
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1824
023
Обеспечение деятельности центров занятости
16286
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
65084
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
65084
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28538
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2184
021
Капитальные расходы государственного органа
34362
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
405895,4
1
Жилищное хозяйство
73276
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)