Үржар ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (сызбасын) бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 қыркүйектегі N 6-54/V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 10 қазанда N 2700 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8 бабы 2 тармағына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 13) тармақшасына сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (сызбасы) 12 қосымшаларға сәйкес бекітілсін (қоса берілген).
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі.
Сессия төрағасы                            Ж. Саутов
Үржар аудандық
мәслихаттың хатшысы                        М. Бітімбаев
Үржар аудандық мәслихатының
2012 жылғы 25 қыркүйектегі
№ 6-54/V шешіміне 1 қосымша
Үржар ауданының елді мекендерінің
жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (сызбасы)
Аймақтардың
нөмірі
Аймаққа кірген елді мекеннің атауы
I
Үржар а.
II
Жоғарғы Егінсу а., Егінсу а., Қызылту а., Бургон а., Бестерек а., Ер Қабанбай а., Қазымбет а., Ново-Андреевка а., Батпақты а., Некрасовка а., Благодатное а., Сегізбай а., Қарабұйрат а., Таскесекен а., Қарабұта а., Ақшоқы а., Подгорное а., Көлденен а., Көкөзек а., Қаратұма а., Келдімұрат а.
III
Ақжар а., Қарамойыл а., Жаңатілек а., Тасарық а., Жанай а., Науалы а., Үшбұлақ а., Қарақол а., Маканшы а., Қызылжұлдыз а.
IV
Малақ а., Елтай а., Шолпан а., Қабанбай а., Көктерек а., Қаратал а.
V
Алтыншоқы а., Амангельді а., Қайынды а.
VI
Лайбұлақ а., Айтбай а., Текебұлақ а., Көктал а., Қарабұлақ а., Бақты а.
VII
Сартерек а., Бекет а., Бұгыбай а., Қызылбұлақ а.
VIII
Ферма 1 (Абай), ферма 3, Сағат а.
IX
Барлық Арасан а.
Үржар аудандық мәслихатының
2012 жылғы 25 қыркүйектегі
№ 6-54/V шешіміне 2 қосымша
Үржар ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (сызбасы)
(елді мекендерінің жерлерінен басқа)
Аймақтардың
нөмірі
Аймаққа кіретін кадастрлік тоқсанның атауы
I
05-248-046 (бұрын.свх. «Урджарский»)
05-248-063 (бұрын.свх. им. Фурманова)
II
05-248-012 (бұрын.клх. «Красные Горные Орлы»)
05-248-019 (бұрын.клх. «40 лет Октября»)
III
05-248-027 (бұрын.клх. «Юбилейный»)
05-248-038 (бұрын.клх. «Казахстан»)
IV
05-248-016 (бұрын.клх. им. Калинина)
05-248-021 (бұрын.клх. им. Чапаева)
05-248-023 (бұрын.клх. XX съезда КПСС)
05-248-030 (бұрын.клх. им. Ленина)
V

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель Урджарского района
Решение маслихата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 25 сентября 2012 года N 6-54/V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 октября 2012 года за N 2700
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии пункту 2 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и подпункту 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель Урджарского района согласно приложениям 12.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Ж. Саутов
Секретарь Урджарского
районного маслихата                        М. Бытымбаев
Приложение 1
к решению № 6-54/V
Урджарского районного маслихата
от 25 сентября 2012 года
Проект (схема) зонирования земель
населенных пунктов Урджарского района
Номера зон
Наименование населенного пункта,
вошедшего в зону
I
с. Урджар
II
с. Жогаргы Егинсу, с. Егинсу, с. Кызылту, с. Бургон, с. Бестерек, с. Ер Кабанбай, с. Казымбет, с. Ново-Андреевка, с. Батпакты, с. Некрасовка, с. Благодатное, с. Сегизбай, с. Карабуйрат, с. Таскесекен, с. Карабута, с. Акшокы, с. Подгорное, с. Колденен, с. Кокозек, с. Каратума, с. Келдемурат
III
с. Акжар, с. Карамойыл, с. Жанатилек, с. Тасарык, с. Жанай, с. Науалы, с. Ушбулак, с. Каракол, с. Маканчи, с. Кызылжулдыз
IV
с. Малак, с. Елтай, с. Шолпан, с. Кабанбай, с. Коктерек, с. Каратал
V
с. Алтыншокы, с. Амангельды, с. Кайынды
VI
с. Лайбулак, с. Айтбай, с. Текебулак, с. Коктал, с. Карабулак, с. Бахты
VII
с. Сартерек, с. Бекет, с. Бугыбай, с. Кызылбулак
VIII
Ферма 1(Абай), ферма 3, с. Сагат
IX
с. Барлык Арасан
Приложение № 2
к решению № 6-54/V
Урджарского районного маслихата
от 25 сентября 2012 года
Проект (схема) зонирования земель Урджарского района
(кроме земель населенных пунктов)
Номера зон
№ и название кадастровых кварталов,
входящего в зону
I
05-248-046 (бывш.свх. «Урджарский»)
05-248-063 (бывш.свх. им. Фурманова)
II
05-248-012 (бывш.клх. «Красные Горные Орлы»)
05-248-019 (бывш.клх. «40 лет Октября»)
III
05-248-027 (бывш.клх. «Юбилейный»)
05-248-038 (бывш.клх. «Казахстан»)
IV
05-248-016 (бывш.клх. им. Калинина)
05-248-021 (бывш.клх. им. Чапаева)
05-248-023 (бывш.клх. XX съезда КПСС)
05-248-030 (бывш.клх. им. Ленина)
V

05-248-014 (бұрын.клх. «Красный Дозор»)
05-248-025 (бұрын.клх. «Новая Жизнь»)
05-248-032 (бұрын.клх. «Коммунизм Жолы»)
05-248-034 (бұрын.клх. «Егинсуйский»)
05-248-065 (бұрын.клх. «Красный партизан»)
05-248-067 (бұрын.клх. им. Фрунзе)
05-248-069 (бұрын.клх. «Каратальский»)
05-248-070 (бұрын.клх. «70 лет Октября»)
05-248-072 (бұрын.свх. «Маканчинский»)
05-248-078 (бұрын.клх. «Коктальский»)
05-248-080 (бұрын.свх. «Карабулакский»)
VI
05-248-041 (бұрын.свх. «Каракол» им. Абжанова)
05-248-061 (бұрын.свх. «Аркалдинский»)
05-248-076 (бұрын.свх. «Бахтинский»)
05-248-083 (бұрын.свх. «Жарбулакский»)
VII
05-248-043 (бұрын.свх. «Шолпан»)
05-248-048 (бұрын.свх. «Тасбулак»)
VIII
05-248-074 (бұрын.свх. «Пограничный»)

05-248-014 (бывш.клх. «Красный Дозор»)
05-248-025 (бывш.клх. «Новая Жизнь»)
05-248-032 (бывш.клх. «Коммунизм Жолы»)
05-248-034 (бывш.клх. «Егинсуйский»)
05-248-065 (бывш.клх. «Красный партизан»)
05-248-067 (бывш.клх. им. Фрунзе)
05-248-069 (бывш.клх. «Каратальский»)
05-248-070 (бывш.клх. «70 лет Октября»)
05-248-072 (бывш.свх. «Маканчинский»)
05-248-078 (бывш.клх. «Коктальский»)
05-248-080 (бывш.свх. «Карабулакский»)
VI
05-248-041 (бывш.свх. «Каракол» им. Абжанова)
05-248-061 (бывш.свх. «Аркалдинский»)
05-248-076 (бывш.свх. «Бахтинский»)
05-248-083 (бывш.свх. «Жарбулаксий»)
VII
05-248-043 (бывш.свх. «Шолпан»)
05-248-048 (бывш.свх. «Тасбулак»)
VIII
05-248-074 (бывш.свх. «Пограничный»)