Шемонаиха ауданының аумағын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде 2012 жылы жастар практикасынан өтуге арналған жұмыс орындарын ашатын жұмыс берушілер тізбесін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 20 ақпандағы N 387 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шемонаиха аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 29 ақпанда N 5-19-167 тіркелді. Күші жойылды - Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 31 мамырдағы N 558 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2012.05.31 N 558 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7-бабы 5-7) тармақшасы18-2-бабына, Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 18 желтоқсандағы «Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы» Заңының 2-бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 7 шілдедегі «Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жастар саясаты туралы» Заңының 58-баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» қаулысымен бекітілген жастар практикасын ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасына, сәйкес Шемонаиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ҚАБЫЛДАЙДЫ:
1. Шемонаиха ауданының аумақтарын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде 2012 жылы жастар практикасынан өтуге арналған жұмыс орындарын ашатын жұмыс берушілер тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Об утверждении перечня работодателей, создающих рабочие места для прохождения молодежной практики в 2012 году в рамках Программы развития территории Шемонаихинского района на 2011-2015 годы
Постановление акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 20 февраля 2012 года N 387. Зарегистрировано Управлением юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 29 февраля 2012 года за N 5-19-167. Утратило силу - постановлением акимата Шемонаихинского района от 31 мая 2012 года N 558
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Шемонаихинского района от 31.05.2012 N 558.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5-7) статьи 7статьей 18-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», статьей 2 Закона Республики Казахстан от 18 декабря 1992 года «О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне», статьями 58 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2004 года «О государственной молодежной политике в Республике Казахстан», Правилами организации и финансирования молодежной практики, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Шемонаихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень работодателей, создающих рабочие места для прохождения молодежной практики в 2012 году в рамках Программы развития территории Шемонаихинского района на 2011-2015 годы, согласно приложению.

2. Жұмыс берушілерге жұмыскерлердің жекелеген санаттарына (кәмелетке толмаған балалары бар әйелдерге, көп балалы аналарға, мүгедектерге) толық емес жұмыс күнмен жұмыс істеуге мүмкіншілік беру, сондай-ақ жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді түрлерін қолдану ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шемонаиха ауданы әкімінің орынбасары В. И. Лонскийге жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шемонаиха ауданының әкімі                  А. Тоқтаров
Шемонаиха ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 20 ақпандағы
№ 382 қаулысына

2. Рекомендовать работодателям предоставлять отдельным категориям работников (женщинам, имеющим несовершеннолетних детей, многодетным матерям, инвалидам) возможность работать неполный рабочий день, а также применять гибкие формы организации рабочего времени.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Шемонаихинского района Лонского В. И.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шемонаихинского района                А. Токтаров
Приложение
к постановлению акимата
Шемонаихинского района
от 20 февраля 2012 года № 387
ПЕРЕЧЕНЬ
работодателей, создающих рабочие места для прохождения
молодежной практики в 2012 году в рамках Программы развития