Жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 12 қыркүйектегі N 722 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 01 қазанда N 2685 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 маусымдағы № 136 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 22.06.2016 № 136 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек Кодексінің 18-бабы 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабы 5-5) және 5-6) тармақшаларына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" № 213 Заңының 21-1-бабына сәйкес жұмыс іздеуде қиындық көретін бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және интернаттық мекемелердің кәмелеттік жасқа толмаған түлектерін әлеуметтік қорғау мақсатында, олардың жұмыспен қамтылуын қамтамасыз ету үшін Шемонаиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ҚАБЫЛДАЙДЫ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Шемонаиха ауданы әкімдігінің 02.04.2014 N 93 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қылмыстық-атқару инспекциясының пробация қызметінде есепте тұрған адамдарға, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарға жұмыс орындары квотасы жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызы мөлшерінде белгіленсін.
2. Интернаттық мекемелердің кәмелеттік жасқа толмаған түлектеріне жұмыс орындары квотасы жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызы мөлшерінде белгіленсін.
3. Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 18 сәуірде 5-19-148 нөмірімен тіркеліп, аудандық "ЛЗ Сегодня" газетінің 2011 жылғы 21 сәуірдегі № 16 санында жарияланған, Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 30 наурыздағы "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғаларға және интернаттық мекемелердің кәмелеттік жасқа толмаған түлектеріне жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы" № 337 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Шемонаиха ауданы әкімінің орынбасары В.И. Лонскийге жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шемонаиха ауданының әкімі А. Тоқтаров

Об установлении квоты рабочих мест
Постановление акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 12 сентября 2012 года № 722. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 01 октября 2012 года № 2685. Утратило силу - постановлением акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 22 июня 2016 года № 136
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 22.06.2016 № 136.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, подпунктами 5-5) и 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах", в целях социальной защиты лиц, освободившихся из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, испытывающих трудности в поиске работы, для обеспечения их занятости, акимат Шемонаихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным постановлением акимата Шемонаихинского района от 02.04.2014 № 93 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также освобожденных из мест лишения свободы, в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
2. Установить квоту рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Шемонаихинского района от 30 марта 2011 года № 337 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освободившихся из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-19-148 от 18 апреля 2011 года, опубликованного в районной газете "ЛЗ Сегодня" № 16 от 21 апреля 2011 года.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Шемонаихинского района Лонского В.И.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шемонаихинского района А. Токтаров