Батыс Қазақстан облысы бойынша 2012-2013 оқу жылына техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 27 маусымдағы № 130 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 1 тамызда № 3084 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 27 тамыздағы № 194 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 27.08.2013 № 194 қаулысымен
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Батыс Қазақстан облысы бойынша 2012-2013 оқу жылына техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. "Батыс Қазақстан облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі қолданыстағы заңнамаға сәйкес бекітілген мемлекеттік білім беру тапсырысын тиісті техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарына орналастырсын.
3. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Батыс Қазақстан облысы бойынша 2011-2012 оқу жылына техникалық және кәсіптік мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" 2011 жылғы 17 тамыздағы № 143 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3067 тіркелген, 2011 жылғы 25 тамыздағы "Приуралье" газетінде № 97 және 2011 жылғы 1 қыркүйектегі "Орал өңірі" газетінде № 99 жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С. К. Сүлейменге жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                      Н. Ноғаев
2012 жылғы 27 маусымдағы № 130
облыс әкімдігінің қаулысымен
бекітілген
Батыс Қазақстан облысы бойынша 2012-2013
оқу жылына техникалық және кәсіптік білімі
бар мамандарды даярлауға арналған
мемлекеттік білім беру тапсырысы
№ р/с
Маман-
дықтар коды
Мамандық, біліктілік атауы
11 сынып негізінде
9 сынып негізінде
қазақ ті-
лінде
орыс ті-
лінде
қазақ ті-
лінде
орыс ті-
лінде
"Орал газ, мұнай және салалық технологиялар
колледжі" МКҚК
1.
1410000, 1410013*
Автомобиль жолдары мен аэродромдар құрылысы, құрылысшы-техник
25
2.

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2012-2013 учебный год по Западно-Казахстанской области
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 27 июня 2012 года № 130. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 1 августа 2012 года № 3084. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 27 августа 2013 года № 194
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 27.08.2013 № 194
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2012-2013 учебный год по Западно-Казахстанской области.
2. Государственному учреждению "Управление образования Западно-Казахстанской области" согласно действующего законодательства разместить утвержденный государственный образовательный заказ в соответствующих организациях технического и профессионального образования.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Западно-Казахстанской области "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2011-2012 учебный год по Западно-Казахстанской области" от 17 августа 2011 года № 143 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3067, опубликовано в областных газетах 25 августа 2011 года "Приуралье" № 97, 9 сентября 2011 года "Орал өңірі" № 99).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области С. К. Сулеймен.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким области                     Н. Ногаев
Утвержден
постановлением акимата области
от 27 июня 2012 года № 130
Государственный образовательный заказ
на подготовку специалистов с техническим
и профессиональным образованием на 2012-2013
учебный год по Западно-Казахстанской области
п/п
Коды специ-
аль-
ностей
Наименование специальности, квалификации
на базе 11 класса
на базе 9 класса
на казах-
ском языке
на рус-
ском языке
на казах-
ском языке
на рус-
ском языке
ГККП "Уральский колледж газа, нефти и отраслевых технологий"
1.
1410000,
1410013*
Строительство автомобильных дорог и аэродромов, техник-строитель
25
2.

964
417
1383
958
Қорытынды:
3722
* Орта кәсіптік білім беру мамандықтары (жоспарланған қабылдау - 1227 адам, немесе 33%). Жұмысшы мамандықтарына жоспарланған қабылдау - 2495 адам, немесе барлық мемлекеттік білім беру тапсырысының 67%.

964
417
1383
958
Итого
3722
* Специальности среднего профессионального образования (планируемый прием - 1227 человек, или 33%). По рабочим профессиям планируемый прием - 2495 человек, или 67% от всего государственного образовательного заказа.