Карантиндік режимді енгізе отырып карантинді аймақты белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 12 қазандағы № 192 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 23 қарашада № 3110 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 373 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 29.12.2015 № 373 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Өсімдіктер карантині туралы" 1999 жылғы 11 ақпандағы Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекция комитетінің Батыс Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясының 2012 жылғы 15 ақпандағы № 2-16-139 ұсынуы бойынша облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақжайық, Бөрлі, Жәнібек, Зеленов, Казталов, Теректі, Тасқала, Сырым, Шыңғырлау аудандары және Орал қаласының аумақтарында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақ белгіленсін.
2. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Карантин аймағын белгілеу туралы" 2009 жылғы 14 тамыздағы № 187 (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3029 мемлекеттік тілде тіркелген, 2009 жылғы 27 тамыздағы облыстық "Орал өңірі" газетінде № 96 жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Е. Ғ. Салықовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев
2012 жылғы 12 қазандағы № 192
облыс әкімдігінің қаулысына
қосымша
Ақжайық, Бөрлі, Жәнібек, Зеленов, Казталов, Теректі, Тасқала, Сырым, Шыңғырлау
аудандары және Орал қаласының аумақтарында карантиндік режимді енгізе отырып,
карантинді аймақ
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 22.04.2014 № 73 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Аудан атауы
Ауылдық округ-
тердің атауы
Ауылшаруа-
шылығы құрылым-
дарының атауы
Карантин-
дік объектінің атауы
Зақым-
далған алаң, га
Ақжайық
Бударин
Acroptilon repens (D.C.)

Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 12 октября 2012 года № 192. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 ноября 2012 года № 3110. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2015 года № 373
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 29.12.2015 № 373 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 11 декабря 1999 года "О карантине растений" и по представлению Западно-Казахстанской областной территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан № 2-16-139 от 15 февраля 2012 года акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить карантинную зону с введением карантинного режима на территориях Акжаикского, Бурлинского, Жанибекского, Зеленовского, Казталовского, Теректинского, Таскалинского, Сырымского, Чингирлауского районов и города Уральска согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Западно-Казахстанской области "Об установлении карантинной зоны" от 14 августа 2009 года № 187 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов на государственном языке № 3029, опубликовано 27 августа 2009 года в областной газете "Орал өңірі" № 96).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Салыкова Е. Г.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев
Приложение
к постановлению акимата области
от 12 октября 2012 года № 192
Карантинная зона с введением карантинного режима на территориях Акжаикского,
Бурлинского, Жанибекского, Зеленовского, Казталовского, Теректинского,
Таскалинского, Сырымского, Чингирлауского районов и города Уральска
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Западно-Казахстанской области от 22.04.2014 № 73 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Наименование районов
Наименнование сельского округа
Наименование сельскохозяйственных структур
Наименование карантинного объекта
Пораженная площадь, га
Акжаикский
Бударинский
Acroptilon repens (D.C.)

614
Барлығы
Acroptilon repens (D.C.)
4084
Бөрлі
Cuscuta sp.sp
63
Ақсай қаласы
Cuscuta sp.sp
150
Барлығы
Cuscuta sp.sp
213
Бөрлі
Бөрлі орман және жануарлар дүниесін қорғау мемлекеттік мекемесі
Lymantria dispar L. (asian race)
108,9
Приурал
Приурал орман және жануарлар дүниесін қорғау мемлекеттік мекемесі
Lymantria dispar L. (asian race)
108,2
Барлығы
Lymantria dispar L. (asian race)
217,1
Жәнібек
Талов
"Сабанов" ШҚ
Acroptilon repens (D.C.)

614
Итого
Acroptilon repens (D.C.)
4 084
Бурлинский
Cuscuta sp.sp
63
город Аксай
Cuscuta sp.sp
150
Итого
Cuscuta sp.sp
213
Бурлинский
Бурлинское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
Lymantria dispar L. (asian race)
108,9
Приуральный
Приуральное государственное учреждение по охране лесов и животного мира
Lymantria dispar L. (asian race)
108,2
Итого
Lymantria dispar L. (asian race)
217,1
Жанибекский
Таловский
КХ "Сабанов"
Acroptilon repens (D.C.)