Орал қаласы бойынша 2013 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 13 желтоқсандағы № 3194 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 қаңтарда № 3160 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 4111 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 30.12.2013 № 4111 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Орал қалалық мәслихатының 2011 жылғы 27 қаңтардағы № 36-2 "Орал қаласының 2011-2015 жылдарға арналған даму бағдарламасын бекіту туралы" шешіміне сәйкес және жұмыс берушілердің өтінімі бойынша қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Орал қаласында 2013 жылы қоғамдық жұмыстар жұмыссыздарға әдейі арналған уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылсын.
2. Қоса беріліп отырған Орал қаласы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін және қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
3. Орал қаласы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Орал қаласы әкімдігінің "Орал қаласы бойынша 2012 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 3165 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-1-225 тіркелген, 2012 жылғы 26 қаңтардағы "Жайық үні" газетінде № 4 және 2012 жылғы 10 ақпандағы "Приуралье" газетінде № 8 жарияланған) қаулысы;
2) Орал қаласы әкімдігінің "Орал қаласы бойынша 2012 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 3165 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" 2012 жылғы 26 шілдедегі № 1846 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-1-238 тіркелген, 2012 жылғы 30 тамыздағы "Жайық үні-Жизнь города" газетінде № 35 жарияланған) қаулысы.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары С. Батырхановаға жүктелсін.
Қала әкімінің
міндетін атқарушы                Ғ. Орынғалиев
Орал қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 3194 қаулысымен бекітілді
Орал қаласы бойынша қоғамдық жұмыстар
жүргізілетін ұйымдардың тізбелері,
қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен
нақты жағдайлары, қатысушылардың
еңбегіне төленетін ақының мөлшері
және оларды қаржыландыру көздері
бекітілсін және қоғамдық жұмыстарға
айқындалған сұраныс пен ұсыныс

Об организации и финансировании общественных работ на 2013 год по городу Уральск
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 13 декабря 2012 года № 3194. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 18 января 2013 года № 3160. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 30 декабря 2013 года № 4111
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 30.12.2013 № 4111 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", решением Уральского городского маслихата от 27 января 2011 года № 36-2 "Об утверждении Программы развития города Уральска на 2011-2015 годы" и с учетом заявок работодателей акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы на 2013 год в городе Уральске, путем создания временных рабочих мест предназначены специально для безработных.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования и определить спрос и предложение на общественные работы по городу Уральску.
3. Признать утратившими силу следующие постановления акимата города Уральска:
1) постановление акимата города Уральска "Об организации и финансировании общественных работ на 2012 год по городу Уральск" от 15 декабря 2011 года № 3165 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-1-225, опубликованное 26 января 2012 года в газете "Жайық үні" № 4 и 21 января 2012 года в газете "Приуралье" № 8);
2) постановление акимата города Уральска "О внесении дополнения в постановление акимата города Уральск от 26 июля 2012 года № 1846 "Об организации и финансировании общественных работ на 2012 год по городу Уральск" от 15 декабря 2011 года № 3165 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-1-238, опубликованное 30 августа 2012 года в газете "Жайық үні-Жизнь города" № 35).
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Батырханову С. Ж.
Исполняющий обязанности
акима города                     Г. Урынгалиев
Утверждено
постановлением акимата города
от 13 декабря 2012 года № 3194
Перечень организаций,
в которых будут проводиться общественные
работы, виды, объемы и конкретные условия
общественных работ, размеры оплаты труда
участников и источники их финансирования
и определить спрос и предложение на
общественные работы по городу Уральску