Бөрлі ауданы бойынша 2012 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 16 ақпандағы № 101 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 19 наурызда № 7-3-124 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 3 қаңтардағы № 15 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 03.01.2013 № 15 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына сәйкес мекемелерден түскен өтінімдерді ескеріп, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бөрлі ауданы бойынша 2012 жылы қоғамдық жұмыстарды жүргізетін ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т. Сидыққа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                      М. Тусупкалиев
Бөрлі ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 16 ақпандағы
№ 101 қаулысымен
бекітілді
Бөрлі ауданы бойынша 2012 жылы
қоғамдық жұмыстарды жүргізетін
ұйымдардың тізбелері, қоғамдық
жұмыстардың түрлері, көлемі мен
нақты жағдайлары, қатысушылардың
еңбегіне төленетін ақының мөлшері
және оларды қаржыландыру
көздері
Ұйымдардың тізбелері
Қоғамдық жұмыс түрлері
Көлемі
Нақты жағдайлары
1
"Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, қағаз жеткізу
10-15 құжаттар
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы - Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
2
"Ақбұлақ селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты жинау
1 мың шаршы метрден кем емес
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы - Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
3
"Александров селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты жинау
1 мың шаршы метрден кем емес
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы - Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
4
"Ақсу селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты жинау
1 мың шаршы метрден кем емес
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы - Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
5
"Бөрлі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты жинау
1 мың шаршы метрден кем емес
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы - Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
6
"Бумакөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты жинау
1 мың шаршы метрден кем емес
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы - Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
7
"Березов селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты жинау
1 мың шаршы метрден кем емес
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы - Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
8
"Жарсуат селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты жинау
1 мың шаршы метрден кем емес
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы - Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
9
"Кызылтал селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты жинау
1 мың шаршы метрден кем емес
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы - Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
10
"Кеңтүбек селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты жинау
1 мың шаршы метрден кем емес
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы - Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
11
"Қарақұдық селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты жинау
1 мың шаршы метрден кем емес
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы - Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
12
"Қанай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты жинау
1 мың шаршы метрден кем емес
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы - Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
13
"Қарағанды селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты жинау
1 мың шаршы метрден кем емес
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы - Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
14
"Приурал селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты жинау
1 мың шаршы метрден кем емес
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы - Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
15
"Пугачев селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты жинау
1 мың шаршы метрден кем емес
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы - Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
16
"Успен селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты жинау
1 мың шаршы метрден кем емес
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы - Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
17
"Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі
шақыру қағаздарды жеткізу

Об организации общественных работ на 2012 год по Бурлинскому району
Постановление акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 16 февраля 2012 года № 101. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 19 марта 2012 года № 7-3-124. Утратило силу постановлением акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 3 января 2013 года № 15
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 03.01.2013 № 15
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" учитывая заявки учреждений, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организации, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования по Бурлинскому району согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел финансов Бурлинского района Западно-Казахстанской области" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Т. Сидык.
4. Данное постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района                      М. Тусупкалиев
Утвержден
постановлением акимата
Бурлинского района
от 16 февраля 2012 года № 101
Перечень
организации, виды, объемы
и конкретные условия общественных
работ, размеры оплаты труда
участников и источники
их финансирования на 2012 год
по Бурлинскому району
Перечень организаций
Виды общественных работ
Объем
Конкретные условия
1
Государственное учреждение "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
оказание помощи в делопроизводстве, доставка корреспон-
денции
10-15 документов
Продолжитель- ность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодатель- ством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Акбулакского сельского округа"
уборка территории
не менее 1-х тысяч квадратных метров
Продолжитель- ность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодатель- ством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Александров-
ского сельского округа"
уборка территории
не менее 1-х тысяч квадратных метров
Продолжитель- ность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодатель- ством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Аксуского сельского округа"
уборка территории
не менее 1-х тысяч квадратных метров
Продолжитель- ность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодатель- ством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Бурлинского сельского округа"
уборка территории
не менее 1-х тысяч квадратных метров
Продолжитель- ность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неде-лю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодатель- ством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Бумакольского сельского округа"
уборка территории
не менее 1-х тысяч квадратных метров
Продолжитель- ность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодатель- ством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Березовского сельского округа"
уборка территории
не менее 1-х тысяч квадратных метров
Продолжитель- ность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодатель- ством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Жарсуатского сельского округа"
уборка территории
не менее 1-х тысяч квадратных метров
Продолжитель- ность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодатель- ством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызылталского сельского округа"
уборка территории
не менее 1-х тысяч квадратных метров
Продолжитель- ность рабо-чего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодатель- ством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Кентубекского сельского округа"
уборка территории
не менее 1-х тысяч квадратных метров
Продолжитель- ность рабочего времени одного участ-ика общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодатель- ством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Каракудукского сельского округа"
уборка территории
не менее 1-х тысяч квадратных метров
Продолжитель- ность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодатель- ством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Канайского сельского округа"
уборка территории
не менее 1-х тысяч квадратных метров
Продолжитель- ность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодатель- ством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Карагандинского сельского округа"
уборка территории
не менее 1-х тысяч квадратных метров
Продолжитель- ность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодатель- ством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Приурального сельского округа"
уборка территории
не менее 1-х тысяч квадратных метров
Продолжитель- ность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодатель- ством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Пугачевского сельского округа"
уборка территории
не менее 1-х тысяч квадратных метров
Продолжитель- ность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодатель- ством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
16
Государственное учреждение "Аппарат акима Успеновского сельского округа"
уборка территории
не менее 1-х тысяч квадратных метров
Продолжитель- ность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодатель- ством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
17
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны Бурлинского района Западно-
Казахстанской области"
доставка повесток
по мере поступ-

20-30 шақыру қағаз-
дарының келуіне қарай
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы - Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
18
"Батыс Қазақстан облысының ішкі істер департаментінің Бөрлі ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуге көмек көрсету, әзір құжаттарды беру
20-40 құжат
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы - Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
19
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Бөрлі ауданы бойынша салық басқармасы" мемлекеттік мекемесі
түбіртек жеткізу
15-20 түбір-
тектің келуіне қарай
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы - Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
20
"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Батыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаменті Бөрлі ауданының Төтенше жағдайлар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
азаматтарды құлақтан-
дыруға көмек көрсету
20-30 құжат-
тардың келуіне қарай
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы - Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
21
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау Комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті "Бөрлі ауданы бойынша мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету
20-40 құжат
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы - Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
22
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты) Батыс Қазақстан облыстық сотының аппараты" мемлекеттік мекемесі (Бөрлі аудандық соты)
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, қағаз жеткізу
20-40 құжат
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы - Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
23
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты) Батыс Қазақстан облыстық сотының аппараты" мемлекеттік мекемесі (Бөрлі ауданының мамандандырылған әкімшілік соты)
қағаз жеткізу
20-40 құжат
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы - Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
24
Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі Мемлекеттік қызметтердің автоматтандырылуын және халыққа қызмет көрсету орталықтары қызметтерінің үйлестірілуін бақылау жөніндегі комитетінің "Халыққа қызмет көрсету" Республикалық мемлекеттік кәсіпорны "Батыс Қазақстан облысы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы" филиалы. (Бөрлі ауданы бойынша Халыққа қызмет көрсету орталығы)
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету
20-40 құжат
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы - Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
25
"Батыс Қазақстан облыстық прокуратурасы" мемлекеттік мекемесі (Бөрлі ауданының прокуратурасы)
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, қағаз жеткізу
20-30 құжат
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы - Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
26
"Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
мұрағатқа құжаттарды тапсыруға көмек көрсету
құжат-
тардың келуіне қарай
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы - Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
27
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті "Бөрлі аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету
20-40 құжат
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы - Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
28
"Бөрлі ауданы әкімдігінің Бөрлі ауданының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету
20-40 құжат
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы - Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
29
"Бөрлі ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, қағаз жеткізу

ления 20-30 повесток
Продолжитель- ность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодатель- ством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
18
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел Бурлинского района Департамента внутренних дел Западно-
Казахстанской области"
оказание помощи в работе с архивными документами, выдача готовых документов
20-40 документов
Продолжитель- ность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодатель- ством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
19
Государственное учреждение "Налоговое управление по Бурлинскому району Налогового департамента по Западно-
Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан"
доставка квитанции
по мере поступ-
ления 15-20 квитанции
Продолжитель- ность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодатель- ством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
20
Государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Бурлинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Западно-
Казахстанской области Министерства чрезвычайных ситуаций Республики Казахстан"
оказание помощи в оповещении граждан
по мере поступ-
ления 20-30 документов
Продолжитель- ность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодатель- ством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
21
Государственное учреждение "Управление государствен-
ного санитарно-
эпидемиологи-
ческого надзора по Бурлинскому району" Департамента Комитета государствен-
ного санитарно-
эпидемиологи-
ческого надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-
Казахстанской области"
оказание помощи в делопроиз-
водстве
20-40 документов
Продолжитель- ность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодатель- ством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
22
Государственное учреждение "Канцелярия Западно-
Казахстанского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан) (Бурлинский районный суд)
оказание помощи в делопроиз-
водстве, доставка корреспон-
денции
20-40 документов
Продолжитель- ность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодатель- ством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
23
Государственное учреждение "Канцелярия Западно-
Казахстанского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан) (Специализи-
рованный адми-
нистративный суд Бурлинского района)
доставка корреспон-
денции
20-40 документов
Продолжитель- ность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодатель- ством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
24
Филиал Респуб-
ликанского гос-
ударственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Западно-
Казахстанской области Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства связи и информации Республики Казахстан. (Центр обслуживания населения по Бурлинскому району)
оказание помощи в делопроиз-
водстве
20-40 документов
Продолжитель- ность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодатель- ством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
25
Государственное учреждение Прокуратура Западно-
Казахстанской области (Прокуратура Бурлинского района)
оказание помощи в делопроиз-
водстве, доставка корреспон-
денции
20-30 документов
Продолжитель- ность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодатель- ством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
26
Государственное учреждение "Отдел пред-
принимательства Бурлинского района Западно-
Казахстаннской области"
оказание помощи в сдачи документов в архив
по мере поступ-
ления
Продолжитель- ность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодатель- ством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
27
Государственное учреждение "Бурлинская районная территориальная инспекция" Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
оказание помощи в делопроиз-
водстве
20-40 документов
Продолжитель- ность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодатель- ством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
28
Государственное учреждение "Отдел внутренней политики Бурлинского района" акимата Бурлинского района
оказание помощи в делопроиз-
водстве
20-40 документов
Продолжитель- ность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодатель- ством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
29
Государственное учреждение Аппарат акима Бурлинского района
оказание помощи в делопроиз-
водстве, доставка корреспон-
денции

10-15 құжат
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы - Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
кестенің жалғасы
Еңбек ақысының көлемі
Қаржыландыру көздері
Тапсырыс бойынша сұраным
Ұсыныс
1
Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу жеке еңбек шартының негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледі және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты болады, бірақ Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы бекітілген заңнамасына сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Қоғамдық жұмыс орындары ұйымдарда орталық және жергілікті органдармен ұйымдастырылады және бюджет қаржысымен жұмыс берушілердің қаржысынан тапсырыстары бойынша қаржыландырылады
4
5
2
Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу жеке еңбек шартының негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледі және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты болады, бірақ Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы бекітілген заңнамасына сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Қоғамдық жұмыс орындары ұйымдарда орталық және жергілікті органдармен ұйымдастырылады және бюджет қаржысымен жұмыс берушілердің қаржысынан тапсырыстары бойынша қаржыландырылады
70
52
3
Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу жеке еңбек шартының негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледі және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты болады, бірақ Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы бекітілген заңнамасына сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Қоғамдық жұмыс орындары ұйымдарда орталық және жергілікті органдармен ұйымдастырылады және бюджет қаржысымен жұмыс берушілердің қаржысынан тапсырыстары бойынша қаржыландырылады
48
36
4
Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу жеке еңбек шартының негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледі және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты болады, бірақ Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы бекітілген заңнамасына сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Қоғамдық жұмыс орындары ұйымдарда орталық және жергілікті органдармен ұйымдастырылады және бюджет қаржысымен жұмыс берушілердің қаржысынан тапсырыстары бойынша қаржыландырылады
45
36
5
Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу жеке еңбек шартының негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледі және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты болады, бірақ Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы бекітілген заңнамасына сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Қоғамдық жұмыс орындары ұйымдарда орталық және жергілікті органдармен ұйымдастырылады және бюджет қаржысымен жұмыс берушілердің қаржысынан тапсырыстары бойынша қаржыландырылады

10-15 документов
Продолжитель- ность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодатель- ством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
продолжение таблицы
Размер оплаты труда
Источники их финансирования
Спрос по заявкам
Предло-
жение
1
Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании индивидуального трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы, но не ниже минимальной заработанной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Общественные работы организуются центральными и местными исполнительными органами в организациях и финансируются за счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
4
5
2
Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании индивидуального трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы, но не ниже минимальной заработанной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Общественные работы организуются центральными и местными исполнительными органами в организациях и финансируются за счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
70
52
3
Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании индивидуального трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы, но не ниже минимальной заработанной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Общественные работы организуются центральными и местными исполнительными органами в организациях и финансируются за счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
48
36
4
Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании индивидуального трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы, но не ниже минимальной заработанной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Общественные работы организуются центральными и местными исполнительными органами в организациях и финансируются за счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
45
36
5
Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании индивидуального трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы, но не ниже минимальной заработанной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Общественные работы организуются центральными и местными исполнительными органами в организациях и финансируются за счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам