Жаңақала аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 34-2 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 сәуірдегі № 2-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 4 мамырда № 7-5-142 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 қаңтардағы № 6-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 21.01.2013 № 6-9 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 34-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-5-137 тіркелген, 2012 жылғы 21 қаңтардағы, 2012 жылғы 28 қаңтардағы, "Жаңарған өңір" газетінде № 4, № 5 жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшадағы "2 160 065" деген сан "2 471 658" деген санмен ауыстырылсын;
"1 674 373" деген сан "1 985 966" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "2 157 276" деген сан "2 489 660" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"таза бюджеттік несиелендіру" жолындағы "48 540" деген сан "184 759" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік несиелер" жолындағы "48 540" деген сан "184 759" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-45 751" деген сан "-202 761" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" жолындағы "45 751" деген сан "202 761" деген санмен ауыстырылсын;
"қарыздар түсімі" жолындағы "48 540" деген сан "183 394" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" жолындағы "0" деген сан "22 156" деген санмен ауыстырылсын;
2) аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 22 декабря 2011 года № 34-2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 19 апреля 2012 года № 2-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 4 мая 2012 года № 7-5-142. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 января 2013 года № 6-9
Сноска. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21.01.2013 № 6-9
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 22 декабря 2011 года № 34-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-5-137, опубликованное 21 января 2012 года, 28 января 2012 года газете "Жаңарған өңір" № 4, № 5), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "2 160 065" заменить цифрой "2 471 658";
цифру "1 674 373" заменить цифрой "1 985 966";
в подпункте 2) цифру " 2 157 276" заменить цифрой "2 489 660";
в подпункте 3):
в строке "чистое бюджетное кредитование" цифру "48 540" заменить цифрой "184759";
в строке "бюджетные кредиты" цифру "48 540" заменить цифрой "184 759";
в подпункте 5) цифру "-45 751" заменить цифрой "-202 761";
в подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "45 751" заменить цифрой "202 761";
в строке "поступление займов" цифру "48 540" заменить цифрой "183 394";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрой "22 156";
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.

7 128
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
41 876
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
41 876
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
13 820
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
6 404
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 314
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды іске асыру
500
006
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 590
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
7 416
001
Жергілікті деңгей мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 416
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
40 281
1
Ауыл шаруашылығы
5 462
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5 462
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
5 462
6
Жер қатынастары
6 258
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6 258
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 258
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
28 561
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
28 561
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
28 561
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8 465
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8 465
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
8 465
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді-мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8 465
12
Көлiк және коммуникация
3 077
1
Автомобиль көлiгi
3 077
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3 077
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

7 128
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
41 876
006
Функционирование районных (городских) библиотек
41 876
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
13 820
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
6 404
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
4 314
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
500
006
Капитальные расходы государственных органов
1 590
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
7 416
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
7 416
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
40 281
1
Сельское хозяйство
5 462
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5 462
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5 462
6
Земельные отношения
6 258
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6 258
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6 258
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
28 561
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
28 561
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
28 561
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8 465
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8 465
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
8 465
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8 465
12
Транспорт и коммуникации
3 077
1
Автомобильный транспорт
3 077
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3 077
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах