Жаңақала аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 34-2 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2012 жылғы 23 шілдеде № 4-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 6 тамызда № 7-5-144 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 қаңтардағы № 6-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 21.01.2013 № 6-9 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 34-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-5-137 тіркелген, 2012 жылғы 21 қаңтардағы, 2012 жылғы 28 қаңтардағы, Жаңарған өңір" аудандық газетінде № 4, № 5 жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1–тармақта:
1) тармақшадағы "2 471 658" деген сан "2 491 658" деген санмен ауыстырылсын;
"482 732" деген сан "503 770" деген санмен ауыстырылсын;
"2 190" деген сан "1 152" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "2 489 660" деген сан "2 509 660" деген санмен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  А. Оңаев
Аудандық мәслихат
хатшысы                          З. Сисенғали
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 23 шілдедегі
№ 4-4 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 34-2 шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
АТАУЫ
І. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 22 декабря 2011 года № 34-2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 июля 2012 года № 4-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 6 августа 2012 года № 7-5-144. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 января 2013 года № 6-9
Сноска. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21.01.2013 № 6-9
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 22 декабря 2011 года № 34-2 (зарегистированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-5-137, опубликованное 21 января 2012 года, 28 января 2012 года в районной газете "Жаңарған өңір" № 4, № 5), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "2 471 658" заменить цифрой "2 491 658";
цифру "482 732" заменить цифрой "503 770";
цифру "2 190" заменить цифрой "1 152";
в подпункте 2) цифру " 2 489 660" заменить цифрой "2 509 660";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии              А. Онаев
Секретарь районного
маслихата                        З. Сисенғали
Приложение
к решению районного маслихата
от 23 июля 2012 года № 4-4
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 22 декабря 2011 года № 34-2
Районный бюджет на 2012 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы

8 465
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді-мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8 465
12
Көлiк және коммуникация
2 801
1
Автомобиль көлiгi
2 801
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2 801
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 801
13
Өзгелер
33 450
9
Өзгелер
33 450
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10 436
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 436
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
8 571
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
8 571
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
0
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
11 298
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы және ветеринарии саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 298
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3 145
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске ас
3 145
14
Борышқа қызмет көрсету
2
1
Борышқа қызмет көрсету
2
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2
021
Жергiлiктi атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдердi төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
2
15
Трансферттер
11 437
1
Трансферттер
11 437
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
11 437
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
6 634
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 803
III. Таза бюджеттік несиелендіру
184 759
Бюджеттік несие
184 759
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
54 759
1
Ауыл шаруашылығы
54 759

8 465
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8 465
12
Транспорт и коммуникации
2 801
1
Автомобильный транспорт
2 801
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2 801
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
2 801
13
Прочие
33 450
9
Прочие
33 450
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10 436
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
10 436
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
8 571
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
8 571
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
0
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
11 298
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности, сельского хозяйства и ветеринарии
11 298
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3 145
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
3 145
14
Обслуживание долга
2
1
Обслуживание долга
2
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
2
15
Трансферты
11 437
1
Трансферты
11 437
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
11 437
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
6 634
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
4 803
III. Чистое бюджетное кредитование
184 759
Бюджетные кредиты
184 759
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
54 759
1
Сельское хозяйство
54 759