2012 жылдың қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімінің 2012 жылғы 27 қыркүйектегі № 214 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 16 қазанда № 3095 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 18 қаңтардағы № 11 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 18.01.2013 № 11 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы "Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 1 наурыздағы N 274 "Әскери қызметтің белгіленген мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыру туралы" Жарлығы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы № 326 "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 1 наурыздағы № 274 Жарлығын іске асыру туралы" қаулысы негізінде, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жаңақала ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) арқылы әскерге шақыруды кейінге қалдыруға немесе одан босатылуға құқығы жоқ он сегіз жастан жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтарды, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және әскерге шақыру бойынша әскери қызметтің белгіленген мерзімдерін өткермеген азаматтарды 2012 жылдың қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақыру ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. "Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Жаңақала аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынына (келісім бойынша) азаматтарды медициналық куәландырудан өткізу кезінде дәрі-дәрмектермен, керек-жарақтармен, медициналық және шаруашылық мүлкімен қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. "Батыс Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Жаңақала ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) әскерге шақырылушылардың әскери бөлімдерге жөнелтілуі кезінде қоғамдық тәртіптің сақталуын қамтамасыз ету ұсынылсын.

Об организации и обеспечении призыва граждан на срочную воинскую службу в октябре-декабре 2012 года
Постановление акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 27 сентября 2012 года № 214. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 16 октября 2012 года за № 3095. Утратило силу постановлением акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 18 января 2013 года № 11
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 18.01.2013 № 11
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих", на основании Указа Президента Республики Казахстан от 1 марта 2012 года № 274 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года", постановления Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года № 326 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 1 марта 2012 года № 274 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить через государственное учреждение "Отдел по делам обороны Жангалинского района" (по согласованию) призыв на срочную воинскую службу в октябре-декабре 2012 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву.
2. Рекомендовать государственному коммунальному казенному предприятию "Джангалинская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области" (по согласованию) обеспечить при проведении медицинского освидетельствования граждан медикаментами, инструментарием, медицинским и хозяйственным имуществом.
3. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел внутренних дел Жангалинского района Департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области" (по согласованию) обеспечить охрану общественного порядка при отправке призывников в воинские части.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. А. Атауовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                      Л. Хайретдинов
КЕЛІСІЛДІ:
"Батыс Қазақстан облысының
әкімдігі денсаулық сақтау
басқармасының "Жаңақала
аудандық орталық ауруханасы"
мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорынының
директоры
_____________С. С. Уразгалиев
27.09.2012 ж.
"Жаңақала ауданының Қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
_____________А. А. Жубанышкалиев
27.09.2012 ж.
"Батыс Қазақстан облысының
Ішкі істер департаменті
Жаңақала ауданының ішкі
істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_____________М. У. Мырзагалиев
27.09.2012 ж.

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Атауова Б. А.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района                      Л. Хайретдинов
СОГЛАСОВАНО:
Директор государственного
коммунального казенного
предприятия "Джангалинская
центральная районная больница"
управления здравоохранения
акимата Западно-Казахстанской
области"
_____________С. С. Уразгалиев
27.09.2012 г.
Начальник государственного
учреждения "Отдел по делам
обороны Жангалинского района"
_____________А. А. Жубанышкалиев
27.09.2012 г.
Начальник государственного
учреждения "Отдел внутренних
дел Жангалинского района
Департамента внутренних дел
Западно-Казахстанской области"
_____________М. У. Мырзагалиев
27.09.2012 г.