Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 16 сәуірдегі № 79 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 24 мамырда № 7-6-141 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 сәуірдегі № 71 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 22.04.2016 № 71 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыс орындарының жалпы санының үш пайыз мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р. С. Қарашинге жүктелсін.
Аудан әкімі Б. Есенғалиев

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 16 апреля 2012 года № 79. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 24 мая 2012 года № 7-6-141. Утратило силу постановлением акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 22 апреля 2016 года № 71
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 22.04.2016 № 71 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Карашина Р. С.
Аким района Б. Есенгалиев