Жәнібек аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 36-2 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 8-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 14 желтоқсанда № 3119 тіркелді. Күші жойылды Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы мәслихатының 2013 жылғы 30 қаңтардағы N 10-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы мәслихатының 30.01.2013 N 10-7 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын, Батыс Қазақстан облыстық 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 5-17 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 36-1 "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 3114 тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жәнібек аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 36-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-6-135 тіркелген, 2012 жылғы 10 ақпанда, 17 ақпанда, 24 ақпанда, 8 наурызда, 17 наурызда, 30 наурызда, 6 сәуірде "Шұғыла" газетінде № 8, № 9, № 10, № 11-12, № 13-14, № 15, № 16 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"2 154 620" деген сан "2 441 999" деген санмен ауыстырылсын;
"1 953 267" деген сан "2 240 646" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"2 163 956" деген сан "2 451 335" деген санмен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сай жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  Т. З. Кадимов
Мәслихат хатшысы                 Т. З. Кадимов
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 8-1 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 36-2 шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 22 декабря 2011 года № 36-2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 декабря 2012 года № 8-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 декабря 2012 года № 3119. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 января 2013 года № 10-7
Сноска. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30.01.2013 № 10-7.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 5-17 "О внесений изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 6 декабря 2011 года № 36-1 "Об областном бюджете на 2012–2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3114) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 22 декабря 2011 года № 36-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-6-135, опубликованное 10 февраля, 17 февраля, 24 февраля, 8 марта, 17 марта, 30 марта, 6 апреля 2012 года в газете "Шұғыла" № 8, № 9, № 10, № 11-12, № 13-14, № 15, № 16 ), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру "2 154 620" заменить цифрой "2 441 999";
цифру "1 953 267" заменить цифрой "2 240 646";
в подпункте 2):
цифру "2 163 956" заменить цифрой "2 451 335";.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии              Т. З. Кадимов
Секретарь маслихата              Т. З. Кадимов
Приложение
к решению районного маслихата
от 12 декабря 2012 года № 8-1
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 22 декабря 2011 года № 36-2
Районный бюджет на 2012 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. ДОХОДЫ

95 001
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
354
02
Қаржылық қызмет
324
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
324
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
324
09
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер
13 244
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
13 244
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 244
02
Қорғаныс
3 504
01
Әскери мұқтаждықтар
2 937
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 937
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 937
02
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
567
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
567
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді-мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
567
04
Бiлiм беру
1 623 216
01
Мектептерге дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
142 201
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
142 201
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
123 289
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
975
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырмасын іске асыруға
17 937
02
Бастауыш, негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беру
896 525
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, аул (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
267
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
267
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
896 258
003
Жалпы білім беру
833 242
006
Балаларға қосымша білім беру
48 435
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
264
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандырырлған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту

95 001
022
Капитальные расходы государственного органа
354
02
Финансовая деятельность
324
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
324
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
324
09
Прочие государственные услуги общего характера
13 244
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
13 244
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управление коммунальной собственностью района (города областного значения)
13 244
02
Оборона
3 504
01
Военные нужды
2 937
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 937
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 937
02
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
567
122
Аппарат акима района (города областного значения)
567
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
567
04
Образование
1 623 216
01
Дошкольное воспитание и обучение
142 201
464
Отдел образования района (города областного значения)
142 201
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
123 289
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных),специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
975
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
17 937
02
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
896 525
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
267
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
267
464
Отдел образования района (города областного значения)
896 258
003
Общеобразовательное обучение
833 242
006
Дополнительное образование для детей
48 435
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификаций по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
264
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей,
оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета

1 000
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
7 600
001
Жергілікті деңгей мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 600
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
33 924
01
Ауыл шаруашылығы
7 019
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7 019
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
7 019
06
Жер қатынастары
6 675
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6 675
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 675
09
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
20 230
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
20 230
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
20 230
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8 733
02
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi
8 733
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
8 733
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді-мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8 733
12
Көлiк және коммуникация
23 030
01
Автомобиль көлiгi
23 030
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, аул (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
300
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмысын істеуін қамтамасыз ету
300
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
22 730
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
22 730
13
Өзгелер
27 118
09
Өзгелер
27 118
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, аул (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2 195
040
Республика бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
2 195
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

1 000
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
7 600
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
7 600
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
33 924
01
Сельское хозяйство
7 019
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7 019
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7 019
06
Земельные отношения
6 675
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6 675
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6 675
09
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
20 230
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
20 230
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
20 230
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная
деятельность
8 733
02
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8 733
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
8 733
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8 733
12
Транспорт и коммуникации
23 030
01
Автомобильный транспорт
23 030
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
300
013
Обеспечения функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
300
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
22 730
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
22 730
13
Прочие
27 118
09
Прочие
27 118
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
2 195
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию
регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет
целевых трансфертов из республиканского бюджета
2 195
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)