Зеленов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 40-1 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 22 тамыздағы № 6-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 4 қыркүйекте № 3087 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 18 наурыздағы № 10-7 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихаттың 18.03.2013 № 10-7 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеленов аудандық мәслихатының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 40-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-7-137 тіркелген, 2012 жылғы 21 қаңтардағы, 2012 жылғы 27 наурыздағы, 2012 жылғы 31 наурыздағы, 2012 жылғы 7 сәуірдегі, 2012 жылғы 14 сәуірдегі "Ауыл тынысы" газетінің № 3, № 12, № 13, № 14, № 15 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "4 113 682" деген сан "4 136 643" деген санмен ауыстырылсын;
"3 226 224" деген сан "3 249 185" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "4 087 754" деген сан "4 103 726" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"таза бюджеттік кредиттеу" жолындағы "194 927" деген сан "207 252" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттер" жолындағы "249 507" деген сан "249 907" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттерді өтеу" жолындағы "54 580" деген сан "42 655" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-172 765" деген сан "-178 101" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "172 765" деген сан "178 101" деген санмен ауыстырылсын;
"қарыздарды өтеу" жолындағы "132 465" деген сан "127 129" деген санмен ауыстырылсын;
3 тармақта:
1) тармақшадағы "614 341" деген сан "637 302" деген санмен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Зеленовского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 40-1 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 августа 2012 года № 6-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 4 сентября 2012 года № 3087. Утратило силу решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 марта 2013 года № 10-7
Сноска. Утратило силу решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.03.2013 № 10-7
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зеленовского районного маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 20 декабря 2011 года № 40-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-7-137, опубликованное 21 января 2012 года, 27 марта 2012 года, 31 марта 2012 года, 7 апреля 2012 года, 14 апреля 2012 года в газете "Ауыл тынысы" № 3, № 12, № 13, № 14, № 15), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "4 113 682" заменить цифрой "4 136 643";
цифру "3 226 224" заменить цифрой "3 249 185";
в подпункте 2) цифру "4 087 754" заменить цифрой "4 103 726";
в подпункте 3):
в строке "чистое бюджетное кредитование" цифру "194 927" заменить цифрой "207 252";
в строке "бюджетные кредиты" цифру "249 507" заменить цифрой "249 907";
в строке "погашение бюджетных кредитов" цифру "54 580" заменить цифрой "42 655";
в подпункте 5) цифру "-172 765" заменить цифрой "-178 101";
в подпункте 6) цифру "172 765 " заменить цифрой "178 101";
в строке "погашение займов" цифру "132 465" заменить цифрой "127 129";
в пункте 3:
в подпункте 1) цифру "614 341" заменить цифрой "637 302";