Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 10 қыркүйектегі № 412 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 қыркүйекте № 3094 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 4 қаңтардағы № 50 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімдігінің 04.01.2013 № 50 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Зеленов аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп Зеленов ауданының аумағында № 3 Зеленов сайлау округі бойынша шығып қалған депутаттың орнына аудандық мәслихаттың депутаттығына барлық кандидаттарының үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Зеленов ауылдық округінің әкімі үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы К. Темировқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                      М. Унгарбеков
КЕЛІСІЛДІ:
Зеленов аудандық сайлау
комиссиясының төрайымы
_____________Г. Құлжанова
10.09.2012 ж.
Зеленов аудан әкімдігінің
2012 жылғы 10 қыркүйектегі
№ 412 қаулысына қосымша
Зеленов ауданының аумағында
№ 3 Зеленов сайлау округі бойынша
шығып қалған депутаттың орнына
аудандық мәслихаттың депутаттығына
барлық кандидаттарының үгіттік баспа
материалдарын орналастыру үшін
орындар
Ауылдық округ атаулары
Елді мекеннің атаулары
Үгіттік баспа
материалдарын орналастыру орындары
Переметный
Переметный
"Переметнинский Элеватор" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ауданындағы стенді
Забродин
Бұрынғы мектеп ауданындағы стенді
Поливной
Фельдшерлік пункт
ауданындағы стенді
Зеленов
Зеленов
Клуб ауданындағы стенді
Егіндібұлақ
Егіндібұлақ
"Алан" шаруа қожалығы ауданындағы стенді
Чесноков
Кітапхана ауданындағы стенді

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 10 сентября 2012 года № 412. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 сентября 2012 года № 3094. Утратило силу постановлением акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 4 января 2013 года № 50
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 04.01.2013 № 50
Руководствуясь с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Зеленовской районной избирательной комиссией (по согласованию) определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты районного маслихата вместо выбывшего депутата по Зеленовскому избирательному округу N 3 на территорий Зеленовского района согласно приложения.
2. Акиму Зеленовского аульного округа оснастить определенные места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима района К. Темирова.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района                      М. Унгарбеков
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Зеленовской
районной избирательной
комиссии
_____________Г. Кульжанова
10.09.2012 г.
Приложение
к постановлению акимата
Зеленовского района
от 10 сентября 2012 года № 412
Места
для размещения агитационных
печатных материалов для всех кандидатов
в депутаты районного маслихата
вместо выбывшего депутата
по Зеленовскому избирательному округу № 3
на территории Зеленовского района
Наименование
Наименование населенных пунктов
Места для размещения агитационных печатных материалов
Переметнинский
Переметное
Стенд в районе Товарищества
с ограниченной
ответственностью
"Переметнинский Элеватор"
Забродино
Стенд в районе бывшей школы
Поливное
Стенд в районе фельдшерского
пункта
Зеленовский
Зеленое
Стенд в районе клуба
Егіндібұлақ
Егіндібұлақ
Стенд в районе крестьянского
хозяйства "Алан"
Чесноково
Стенд в районе библиотеки