Казталов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 48-1 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 16 сәуірдегі № 5-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 2 мамырда № 7-8-143 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қазталов аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 5 ақпандағы № 10-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қазталов аудандық мәслихаттың 2013.02.05 № 10-9 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Казталов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 48-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-8-138 тіркелген, 2012 жылғы 20 қаңтардағы, 2012 жылғы 30 қаңтардағы, 2012 жылғы 6 ақпандағы, 2012 жылғы 13 ақпандағы аудандық "Ауыл айнасы" газетінде № 4, № 5, № 6, № 7 жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1)-тармақшадағы "3 260 443" деген сан "3 687 708" деген санмен ауыстырылсын;
"трансферттер түсімі" жолындағы "2 627 468" деген сан "3 054 733" деген санмен ауыстырылсын;
2)-тармақшадағы "3 229 585" деген сан "3 640 850" деген санмен ауыстырылсын;
3)-тармақшадағы "таза бюджеттік несиелендіру" жолындағы "111 579" деген сан "116 433" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік несиелер" жолындағы "116 445" деген сан "121 299" деген санмен ауыстырылсын;
4)-тармақшадағы "қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо" жолындағы "8 176" деген сан "24 176" деген санмен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" жолындағы "8 176" деген сан "24 176" деген санмен ауыстырылсын;
5)-тармақшадағы "-88 897" деген сан "-93 751" деген санмен ауыстырылсын;
6)-тармақшадағы "бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" жолындағы "88 897" деген сан "93 751" деген санмен ауыстырылсын;
"қарыздар түсімі" жолындағы "72 810" деген сан "77 664" деген санмен ауыстырылсын;
2) 3-тармақтың 1)-тармақшасында:
бірінші абзацта "532 847" деген сан "964 966" деген санмен ауыстырылсын;
оныншы абзацта "137 624" деген сан "181 472" деген санмен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта "18 583" деген сан "39 583" деген санмен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта "11 170" деген сан "11 541" деген санмен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Казталовского районного маслихата от 14 декабря 2011 года № 48-1 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16 апреля 2012 года № 5-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 2 мая 2012 года № 7-8-143. Утратило силу - решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 февраля 2013 года № 10-9.
Сноска. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 февраля 2013 года № 10-9
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 14 декабря 2011 года № 48-1 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-8-138, опубликованное 20 января 2012 года, 30 января 2012 года, 6 февраля 2012 года, 13 февраля 2012 года районной газете "Ауыл айнасы" № 4, № 5, № 6, № 7), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "3 260 443" заменить цифрой "3 687 708";
в строке "поступлениям трансфертов" цифру "2 627 468" заменить цифрой "3 054 733";
в подпункте 2) цифру "3 229 585" заменить цифрой "3 640 850";
в подпункте 3) в строке "чистое бюджетное кредитование" цифру "111 579" заменить цифрой "116 433";
в строке "бюджетные кредиты" цифру "116 445" заменить цифрой "121 299";
в подпункте 4) в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "8 176" заменить цифрой "24 176";
в строке "приобретение финансовых активов" цифру "8 176" заменить цифрой "24 176";
в подпункте 5) цифру "-88 897" заменить цифрой "-93 751";
в подпункте 6) в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "88 897" заменить цифрой "93 751";
в строке "поступление займов" цифру "72 810" заменить цифрой "77 664";
2) в подпункте 1) пункта 3:
в абзаце первом цифру "532 847" заменить цифрой "964 966";
в абзаце десятом цифру "137 624" заменить цифрой "181 472";
в абзаце одиннадцатом цифру "18 583" заменить цифрой "39 583";
в абзаце тринадцатом цифру "11 170" заменить цифрой "11 541";

он төртінші абзацта "72 810" деген сан "77 664" деген санмен ауыстырылсын;
он бесінші абзацта "22 831" деген сан "27 331" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы он жетінші, он сегізінші, он тоғызыншы, жиырмасыншы, жиырма бірінші, жиырма екінші, жиырма үшінші, жиырма төртінші, жиырма бесінші, жиырма алтыншы, жиырма жетінші, жиырма сегізінші, жиырма тоғызыншы, отызыншы абзацтармен толықтырылсын:
""Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыруға – 4 207 мың теңге;
Болашақ ауылын сумен жабдықтауға – 80 000 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға арналған мемлекеттік жәрдемақыларға – 16 000 мың теңге;
Ардагерлердің санаторлық - курорттық емделуін қамтамасыз етуге – 1 200 мың теңге;
жалпы орта білім беретін мектептердегі медициналық кабинеттерді жабдықтау үшін құрал-жабдықтар алуға – 1 700 мың теңге;
Казталов ауылында бұрынғы нан зауытын спорт кешеніне қайта жаңартуға – 94 451 мың теңге;
Казталов ауылының сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға жобалық - сметалық құжаттарды түзетуге – 1 800 мың теңге;
Талдыапан ауылын сумен қамту үшін жобалық–сметалық құжаттар дайындауға – 1 800 мың теңге;
Нұрсай ауылындағы су құбырын қайта жаңартуға – 1 260 мың теңге;
Талдықұдық ауылындағы су құбырын қайта құру үшін жобалық- сметалық құжаттар дайындауға – 1 260 мың теңге;
Қараоба ауылының сумен жабдықтау жүйесін қайта құруды аяқтауға – 12 772 мың теңге;
Жұлдыз ауылының сумен жабдықтау жүйесін қайта құруды аяқтауға – 8 596 мың теңге;
жаяусоқпақ төсеуге – 112 000 мың теңге;
жолдарды ағымдағы жөндеуге – 20 500 мың теңге.";
3) 5-тармақта:
"12 284" деген сан "24 568" деген санмен ауыстырылсын;
4) аталған шешімнің 1456 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  М. Рамазанов
Аудандық мәслихат хатшысы        Е. Ғазизов
Аудандық мәслихатының
2012 жылғы 16 сәуірдегі
№ 5-1 шешіміне 1 қосымша
Аудандық мәслихатының
2011 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 48-1 шешімге 1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
(мың теңге)
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. КІРІСТЕР

в абзаце четырнадцатом цифру "72 810" заменить цифрой "77 664";
в абзаце пятнадцатом цифру "22 831" заменить цифрой "27 331";
дополнить семнадцатым, восемнадцатым, девятнадцатым, двадцатым, двадцать первым, двадцать вторым, двадцать третьем, двадцать четвертым, двадцать пятым, двадцать шестым, двадцать седьмым, двадцать восьмым, двадцать девятым, тридцатым абзацами следующего содержания:
"на реализацию мероприятии для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" - 4 207 тыс. тенге;
на водоснабжение в селе Болашак – 80 000 тыс. тенге;
на государственные пособия на детей до 18 лет – 16 000 тыс. тенге;
на обеспечение санаторно-курортного лечения ветеранов – 1 200 тыс. тенге;
на обеспечение оборудованием медицинских кабинетов в общеобразовательных школах – 1 700 тыс. тенге;
на реконструкцию здания бывшего хлебного завода под спортивный комплекс в селе Казталов – 94 451 тыс. тенге;
на корректировку проектно-сметной документации реконструкции системы водоснабжения в селе Казталов – 1 800 тыс. тенге;
на разработку проектно-сметной документации водоснабжения в селе Талдыапан - 1 800 тыс. тенге;
на разработку проектно-сметной документации реконструкции системы водоснабжения в селе Нурсай - 1 260 тыс. тенге;
на разработку проектно-сметной документации реконструкции системы водоснабжения в селе Талдыкудук - 1 260 тыс. тенге;
на завершение реконструкции системы водоснабжения в селе Карауба - 12 772 тыс. тенге;
на завершение реконструкции системы водоснабжения в селе Жулдыз - 8 596 тыс. тенге;
на покрытие тротуаров – 112 000 тыс. тенге;
на текущий ремонт дорог – 20 500 тыс. тенге.";
3) в пункте 5:
цифру "12 284" заменить цифрой "24 568";
4) приложения 1456 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии              М. Рамазанов
Секретарь районного маслихата    Е. Газизов
Приложение 1
к решению районного маслихата
№ 5-1 от 16 апреля 2012 года
Приложение 1
к решению районного маслихата
№ 48-1 от 14 декабря 2011 года
Районный бюджет на 2012 год
(тыс. тенге)
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. ДОХОДЫ