Қаратөбе ауданы бойынша 2012 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 15 мамырдағы № 87 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 маусымда № 7-9-123 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 238 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің 28.12.2012 № 238 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысын басшылыққа алып, еңбек нарығындағы жағдайды және қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруды жақсарту мақсатында, аудан мекемелері мен ұйымдарынан түскен өтінімдерді ескеріп, Қаратөбе ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қаратөбе ауданы бойынша 2012 жылы қоғамдық жұмыстарды жүргізетін ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Қаратөбе аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қаратөбе ауданы әкімінің орынбасары С. Өмірзақовқа жүктелсін.
Аудан әкімі                      Н. Қарағойшин
Қаратөбе ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 15 мамырдағы
№ 87 қаулысымен
бекітілді
Қаратөбе ауданы бойынша 2012 жылы
қоғамдық жұмыстарды жүргізетін ұйымдардың
тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері,
көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың
еңбегіне төленетін ақының мөлшері
және оларды қаржыландыру көздері
Ұйымдардың тізбелері
Қоғамдық жұмыс түрлері
Көлемі
Нақты жағдайлары
1
2
3
4
5
1
"Батыс Қазақстан облыстық прокуратурасы" мемлекеттік мекемесі (Қаратөбе ауданы бойынша прокуратурасы)
Іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету
Кіріс және шығыс құжат-
тардың түсуіне қарай тіркеу және тігу
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
2
"Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету

Об организации и финансировании общественных работ на 2012 год по Каратобинскому району
Постановление акимата Каратобинского района Западно Казахстанской области от 15 мая 2012 года № 87. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 июня 2012 года № 7-9-123. Утратило силу постановлением акимата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 28 декабря 2012 года № 238
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 28.12.2012 № 238
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях улучшения ситуации на рынке труда и организации общественных работ, учитывая заявки от учреждений и предприятий района, Каратобинский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций в которых будут проводиться общественные работы виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры, оплаты труда участников и источники их финансирования на 2012 год по Каратобинскому району согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Каратобинского района" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Каратобинского района С. Умурзакова.
Аким района                      Н. Карагойшин
Утверждено
постановлением акимата
Каратобинского района
от 15 мая 2012 года № 87
Перечень
организаций в которых будут проводиться
общественные работы виды, объемы и конкретные
условия общественных работ, размеры, оплаты
труда участников и источники их
финансирования на 2012 год
по Каратобинскому району
Перечень организаций
Виды общест-
венных работ
Объем
Конкретные условия
1
2
3
4
5
1
Государственное учреждение "Прокуратура Западно-Казахстанской области" (Прокуратура Каратобинского района)
Оказание помощи в делопро-
изводстве
Регистра-
ция и подшивка входящей и исходящей корреспон-
денции по мере поступления
Продолжи-
тельность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмот-
ренные трудовым законода-
тельством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
2
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны Каратобинского района Западно-Казахстанской области"
Оказание помощи в делопро-
изводстве

1 000 құжат
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, бір демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
3
"Қаратөбе селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинауға көмек көрсету
5 300 000 шаршы метр
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, бір демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
Ауылды абаттандыруға көмек көрсету
2 100 000 шаршы метр
4
"Шөптікөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинауға көмек көрсету
90 000 шаршы метр
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, бір демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
Ауылды абаттандыруға көмек көрсету
30 000 шаршы метр
5
"Жусандой селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинауға көмек көрсету
18 000 шаршы метр
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, бір демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
Ауылды абаттандыруға көмек көрсету
12 000 шаршы метр
6
"Саралжын селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинауға көмек көрсету
200 000 шаршы метр
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, бір демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
Ауылды абаттандыруға көмек көрсету
110 000 шаршы метр
7
"Аққозы селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинауға көмек көрсету
450 шаршы метр
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, бір демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
Ауылды абаттандыруға көмек көрсету
625 шаршы метр
8
"Қоскөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинауға көмек көрсету

1 000 документов
Продолжи-
тельность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмот-
ренные трудовым законода-
тельством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Каратобинского сельского округа"
Оказание помощи в уборке террито-
рии
5 300 000 квадратных метров
Продолжи-
тельность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмот-
ренные трудовым законода-
тельством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
Оказание помощи в благо-
устрой-
стве села
2 100 000 квадратных метров
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Шоптикульского сельского округа"
Оказание помощи в уборке террито-
рии
90 000 квадратных метров
Продолжи-
тельность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмот-
ренные трудовым законода-
тельством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
Оказание помощи в благо-
устрой-
стве села
30 000 квадратных метров
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Жусандойского сельского округа"
Оказание помощи в уборке террито-
рии
18 000 квадратных метров
Продолжи-
тельность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмот-
ренные трудовым законода-
тельством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
Оказание помощи в благо-
устрой-
стве села
12 000 квадратных метров
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Саралжинского сельского округа"
Оказание помощи в уборке террито-
рии
200 000 квадратных метров
Продолжи-
тельность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмот-
ренные трудовым законода-
тельством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
Оказание помощи в благо-
устрой-
стве села
110 000 квадратных метров
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Аккозинского сельского округа"
Оказание помощи в уборке террито-
рии
450 квадратных метров
Продолжи-
тельность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмот-
ренные трудовым законода-
тельством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
Оказание помощи в благо-
устрой-
стве села
625 квадратных метров
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Кускульского сельского округа"
Оказание помощи в уборке террито-
рии

70 000 шаршы метр
12
"Қаратөбе аудандық кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ветеринариялық саласында көмек көрсету
Қажет-
тілігі бойынша
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, бір демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
13
Қаратөбе ауданы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қаратөбе аудандық мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны"
Сумен қамта-
масыз ету саласында көмек көрсету
Қажет-
тілігі бойынша
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, бір демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
кестенің жалғасы
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері
Қаржыладандыру көздері
Тапсырыс бойынша сұраным
Ұсыныс
1
6
7
8
9
1
Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу жеке еңбек шартының негiзiнде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледi және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделiлiгiне байланысты болады, бiрақ Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы бекiтiлген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Қоғамдық жұмыс орындары ұйымдарда орталық және жергiлiктi атқарушы органдарда ұйымдастырылады және бюджет қаржысымен жұмыс берушiлердiң қаржысынан тапсырыстары бойынша қаржыландырылады
2
2
2
Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу жеке еңбек шартының негiзiнде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледi және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделiлiгiне байланысты болады, бiрақ Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы бекiтiлген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Қоғамдық жұмыс орындары ұйымдарда орталық және жергiлiктi атқарушы органдарда ұйымдастырылады және бюджет қаржысымен жұмыс берушiлердiң қаржысынан тапсырыстары бойынша қаржыландырылады
2
2
3
Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу жеке еңбек шартының негiзiнде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледi және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделiлiгiне байланысты болады, бiрақ Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы бекiтiлген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Қоғамдық жұмыс орындары ұйымдарда орталық және жергiлiктi атқарушы органдарда ұйымдастырылады және бюджет қаржысымен жұмыс берушiлердiң қаржысынан тапсырыстары бойынша қаржыландырылады
60
60
4
Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу жеке еңбек шартының негiзiнде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледi және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделiлiгiне байланысты болады, бiрақ Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы бекiтiлген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Қоғамдық жұмыс орындары ұйымдарда орталық және жергiлiктi атқарушы органдарда ұйымдастырылады және бюджет қаржысымен жұмыс берушiлердiң қаржысынан тапсырыстары бойынша қаржыландырылады
40
40
5
Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу жеке еңбек шартының негiзiнде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледi және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделiлiгiне байланысты болады, бiрақ Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы бекiтiлген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Қоғамдық жұмыс орындары ұйымдарда орталық және жергiлiктi атқарушы органдарда ұйымдастырылады және бюджет қаржысымен жұмыс берушiлердiң қаржысынан тапсырыстары бойынша қаржыландырылады
40
40
6
Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу жеке еңбек шартының негiзiнде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледi және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделiлiгiне байланысты болады, бiрақ Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы бекiтiлген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Қоғамдық жұмыс орындары ұйымдарда орталық және жергiлiктi атқарушы органдарда ұйымдастырылады және бюджет қаржысымен жұмыс берушiлердiң қаржысынан тапсырыстары бойынша қаржыландырылады
40
40
7
Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу жеке еңбек шартының негiзiнде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледi және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделiлiгiне байланысты болады, бiрақ Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы бекiтiлген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Қоғамдық жұмыс орындары ұйымдарда орталық және жергiлiктi атқарушы органдарда ұйымдастырылады және бюджет қаржысымен жұмыс берушiлердiң қаржысынан тапсырыстары бойынша қаржыландырылады
40
40
8
Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу жеке еңбек шартының негiзiнде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледi және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделiлiгiне байланысты болады, бiрақ Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы бекiтiлген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Қоғамдық жұмыс орындары ұйымдарда орталық және жергiлiктi атқарушы органдарда ұйымдастырылады және бюджет қаржысымен жұмыс берушiлердiң қаржысынан тапсырыстары бойынша қаржыландырылады
40
40
9
Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу жеке еңбек шартының негiзiнде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледi және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделiлiгiне байланысты болады, бiрақ Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы бекiтiлген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Қоғамдық жұмыс орындары ұйымдарда орталық және жергiлiктi атқарушы органдарда ұйымдастырылады және бюджет қаржысымен жұмыс берушiлердiң қаржысынан тапсырыстары бойынша қаржыландырылады
30
30
10
Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу жеке еңбек шартының негiзiнде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледi және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделiлiгiне байланысты болады, бiрақ Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы бекiтiлген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Қоғамдық жұмыс орындары ұйымдарда орталық және жергiлiктi атқарушы органдарда ұйымдастырылады және бюджет қаржысымен жұмыс берушiлердiң қаржысынан тапсырыстары бойынша қаржыландырылады
40
40
11
Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу жеке еңбек шартының негiзiнде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледi және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделiлiгiне байланысты болады, бiрақ Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы бекiтiлген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Қоғамдық жұмыс орындары ұйымдарда орталық және жергiлiктi атқарушы органдарда ұйымдастырылады және бюджет қаржысымен жұмыс берушiлердiң қаржысынан тапсырыстары бойынша қаржыландырылады
30
30
12
Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу жеке еңбек шартының негiзiнде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледi және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделiлiгiне байланысты болады, бiрақ Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы бекiтiлген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Қоғамдық жұмыс орындары ұйымдарда орталық және жергiлiктi атқарушы органдарда ұйымдастырылады және бюджет қаржысымен жұмыс берушiлердiң қаржысынан тапсырыстары бойынша қаржыландырылады
9
9
13
Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу жеке еңбек шартының негiзiнде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледi және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделiлiгiне байланысты болады, бiрақ Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы бекiтiлген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Қоғамдық жұмыс орындары ұйымдарда орталық және жергiлiктi атқарушы органдарда ұйымдастырылады және бюджет қаржысымен жұмыс берушiлердiң қаржысынан тапсырыстары бойынша қаржыландырылады
25
25

70 000 квадратных метров
12
Государственное учреждение "Каратобинский районный отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарий"
Оказание помощи в сфере ветери-
нарии
По мере необходи-
мости
Продолжи-
тельность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмот-
ренные трудовым законода-
тельством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
13
Каратобинское районное государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения Акимата Каратобинского района
Оказание помощи в сфере водо-
снабжения
По мере необходи-
мости
Продолжи-
тельность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмот-
ренные трудовым законода-
тельством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
продолжение таблицы
Размеры оплаты труда
Источники их финансирования
Спрос по заявкам
Предложение
1
6
7
8
9
1
Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании индивидуального трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы, но не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Общественные работы организуются центральными и местными исполнительными органами в организациях и финансируются за счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
2
2
2
Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании индивидуального трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы, но не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Общественные работы организуются центральными и местными исполнительными органами в организациях и финансируются за счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
2
2
3
Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании индивидуального трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы, но не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Общественные работы организуются центральными и местными исполнительными органами в организациях и финансируются за счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
60
60
4
Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании индивидуального трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы, но не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Общественные работы организуются центральными и местными исполнительными органами в организациях и финансируются за счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
40
40
5
Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании индивидуального трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы, но не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Общественные работы организуются центральными и местными исполнительными органами в организациях и финансируются за счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
40
40
6
Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании индивидуального трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы, но не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Общественные работы организуются центральными и местными исполнительными органами в организациях и финансируются за счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
40
40
7
Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании индивидуального трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы, но не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Общественные работы организуются центральными и местными исполнительными органами в организациях и финансируются за счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
40
40
8
Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании индивидуального трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы, но не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Общественные работы организуются центральными и местными исполнительными органами в организациях и финансируются за счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
40
40
9
Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании индивидуального трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы, но не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Общественные работы организуются центральными и местными исполнительными органами в организациях и финансируются за счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
30
30
10
Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании индивидуального трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы, но не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Общественные работы организуются центральными и местными исполнительными органами в организациях и финансируются за счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
40
40
11
Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании индивидуального трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы, но не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Общественные работы организуются центральными и местными исполнительными органами в организациях и финансируются за счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
30
30
12
Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании индивидуального трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы, но не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Общественные работы организуются центральными и местными исполнительными органами в организациях и финансируются за счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
9
9
13
Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании индивидуального трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы, но не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Общественные работы организуются центральными и местными исполнительными органами в организациях и финансируются за счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
25
25