Қаратөбе аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 34-2 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2012 жылғы 28 қыркүйектегі № 5-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 17 қазанда № 3098 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2013 жылғы 12 маусымдағы № 12-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 12.06.2013 № 12-4 шешімімен

О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 13 декабря 2011 года № 34-2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно Казахстанской области от 28 сентября 2012 года № 5-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 17 октября 2012 года № 3098. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 июня 2013 года № 12-4
Сноска. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12.06.2013 № 12-4

Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 34-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-9-112 тіркелген, 2012 жылғы 27 қаңтардағы "Қаратөбе өңірі" газетінде № 4-5 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 13 декабря 2011 года № 34-2 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-9-112, опубликованное 27 января 2012 года в газете "Қаратөбе өңірі" № 4-5) следующие изменения:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.

8981
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді-мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8981
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
0
13
Басқалар
23099
9
Басқалар
23099
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2196
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
2196
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7498
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6498
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
1000
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3700
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
3700
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
9705
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы және ветеринарии саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9705
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
14
Борышқа қызмет көрсету
2
1
Борышқа қызмет көрсету
2
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
2
15
Трансферттер
7 496
1
Трансферттер
7 496
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7 496
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
3 137
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғары деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 359
III. Таза бюджеттік несиелендіру
40 285
Бюджеттік несиелер
43 074
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
43 074
1
Ауыл шаруашылығы
43074
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
43074
018
Ауылдық елді-мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер

8981
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8981
015
Капитальные расходы государственного органа
13
Прочие
23099
9
Прочие
23099
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2196
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
2196
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7498
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области ЖКХ, ПТ и АД
6498
065
Формирование или увелечение уставного капитала юридичесмких лиц
1000
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3700
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
3700
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
9705
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности, сельского хозяйства и ветеринарии
9705
003
Капитальные расходы государственного органа
0
14
Обслуживание долга
2
1
Обслуживание долга
2
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
2
15
Трансферты
7 496
1
Трансферты
7 496
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7 496
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
3 137
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
4 359
III. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ
40 285
Бюджетные кредиты
43 074
10
Сельское,водное,лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории,охрана окружающей среды и животного мира,земельные отношения
43 074
1
Сельское хозяйство
43074
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
43074
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов