2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 7-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 қаңтардағы № 3141 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 23-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 30.04.2014 № 23-3 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 5-2 "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3118 тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1 971 974 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 166 194 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 740 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 109 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 798 931 мың теңге;
2) шығындар – 1 972 159 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 47 832 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 52 261 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 429 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -48 017 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 48 017 мың теңге:
қарыздар түсімі – 51 930 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4 429 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 516 мың теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 10.07.2013 № 15-1, 23.11.2013 № 18-1, 20.12.2013 № 19-2 шешімдерімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2013 жылға арналған аудандық бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "2013-2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына және осы шешімнің 4 тармағына сәйкес қалыптастырылады.
3. Қазақстан Республикасының "2013-2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 791112131415161718-баптары қатерге және басшылыққа алынсын.

О районном бюджете на 2013-2015 годы
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 декабря 2012 года № 7-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 11 января 2013 года № 3141. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 апреля 2014 года № 23-3
Сноска. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30.04.2014 № 23-3
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 № 5-2 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3118) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 971 974 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 166 194 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 6 740 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 109 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 798 931 тысяча тенге;
2) затраты – 1 972 159 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 47 832 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 52 261 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 429 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -48 017 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 48 017 тысяча тенге:
поступление займов – 51 930 тысяч тенге;
погашение займов – 4 429 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 516 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10.07.2013 № 15-1, от 23.11.2013 № 18-1, от 20.12.2013 № 19-2 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Поступления в районный бюджет на 2013 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2013-2015 годы" и согласно пункту 4 настоящего решения.
3. Принять к сведению и руководству статьи статьи 791112131415161718 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2013-2015 годы".

4. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 258 903 мың теңге көлемінде қарастырылсын, соның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 4 097 мың теңге;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге – 103 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 44 495 мың теңге;
қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге – 4 169 мың теңге;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға – 16 039 мың теңге;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге – 5 848 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Аққозы ауылдық округінің Қоржын ауылдық мәдениет үйі ғимаратын күрделі жөндеуге – 0 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға – 10 742 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға – 36 944 мың теңге;
эпизоотияға қарсы шаралар жүргізуге – 42 794 мың теңге;
арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге – 2 000 мың теңге;
кадрларды қайта даярлауға және бiлiктiлiгiн арттыруға – 0 мың теңге;
жалақыны ішінара субсидиялауға – 0 мың теңге;
жастар практикасына – 0 мың теңге;
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге – 0 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін – 10 840 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер – 51 930 мың теңге;
"Өңiрлердi дамыту" Бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердiң экономикалық дамуына жәрдемдесу жөнiндегi шараларды iске асыру үшін- 11 966 мың теңге;
"Қаратөбе ауданының Үшағаш ауылындағы әлеуметтік нысандарын газдандыру" жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге - 630 мың теңге;
"Қаратөбе ауданының Соналы ауылындағы әлеуметтік нысандарын газдандыру" жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге - 700 мың теңге;
"Қаратөбе ауданының Қалдығайты ауылындағы әлеуметтік нысандарын газдандыру" құжаттаманы әзірлеуге - 1 750 мың теңге;
"Қаратөбе ауданының Жусандой ауылындағы су құбырын қайта құру" жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге - 2 940 мың теңге;

4. Учесть в районном бюджете на 2013 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме - 258 903 тысячи тенге, в том числе:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования - 4 097 тысяч тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому - 103 тысячи тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования - 44 495 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей - 4 169 тысячи тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования - 16 039 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе - 5 848 тысяч тенге;
капитальный ремонт здания сельского дома культуры в селе Коржын Аккозинского сельского округа Каратобинского района Западно-Казахстанской области – 0 тысяч тенге;
на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры - 10 742 тысячи тенге;
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда - 36 944 тысячи тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий - 42 794 тысячи тенге;
на введение стандартов специальных социальных услуг - 2 000 тысячи тенге;
на повышение квалификации и переподготовку кадров – 0 тысяч тенге;
на частичное субсидирование заработной платы – 0 тысяч тенге;
на молодежную практику - 0 тысяч тенге;
на обеспечение деятельности центров занятости населения - 0 тысяч тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов - 10 840 тысяч тенге;
бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов - 51 930 тысяч тенге;
на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" - 11 966 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации "Газификация социальных объектов села Ушагаш Каратобинского района" - 630 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации "Газификация социальных объектов села Соналы Каратобинского района" - 700 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации "Газификация социальных объектов села Калдыгайты Каратобинского района" - 1 750 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации "Реконструкция водопровода села Жусандой Каратобинского района" - 2 940 тысяч тенге;

"Қаратөбе ауданының Шөптікөл ауылындағы су құбырын қайта құру" жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге - 1 012 мың теңге;
"Қаратөбе ауданының Сулыкөл ауылындағы су құбырын қайта құру" жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге - 2 114 мың теңге;
"Қаратөбе ауданының Қарақамыс ауылындағы су құбырын қайта құру" жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге - 2 114 мың теңге;
"Қаратөбе ауданының Қоржын ауылындағы су құбырын қайта құру" жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге- 2 114 мың теңге;
аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер - 3 562 мың теңге.
Ескерту. 4 тармаққа өзгерістер енгізілді - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 10.07.2013 № 15-1, 23.11.2013 № 18-1, 20.12.2013 № 19-2 шешімдерімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте бюджеттік кредиттердің өтеуіне - 4 429 мың теңге түсімдер қарастырылсын.
6. Жергілікті бюджеттердің теңгерімділігін қамтамасыз ету үшін 2013 жылдың кірістерін бөлу нормативі төмендегі кіші сыныптар кірістері бойынша белгіленсін:
1) жеке табыс салығы аудандық бюджетте 100 пайызда есепке алынады;
2) әлеуметтік салық аудандық бюджетте 100 пайызда есепке алынады.
7. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
8. Облыстық бюджеттен 2013 жылы аудандық бюджетке берілетін субвенция көлемі 1 591 958 мың теңге болып есептелсін.
Ескерту. 8 тармаққа өзгерістер енгізілді - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 20.12.2013 № 19-2 шешімдмен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. Аудан бюджетінен бюджеттік алымдар облыстық бюджетке қарастырылмайды деп белгіленсін.
10. 2013 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві 2 400 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
11. 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес проценті жоғары айлықақы мен тарифтік ставкалар белгіленсін.

на разработку проектно-сметной документации "Реконструкция водопровода села Шоптикуль Каратобинского района" - 1 012 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации "Реконструкция водопровода села Сулыколь Каратобинского района" - 2 114 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации "Реконструкция водопровода села Каракамыс Каратобинского района" - 2 114 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации "Реконструкция водопровода села Коржын Каратобинского района" - 2 114 тысяч тенге;
целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение штатной численности местных исполнительных органов - 3 562 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10.07.2013 № 15-1, от 23.11.2013 № 18-1, от 20.12.2013 № 19-2 (вводится в действие с 01.01.2013).
5. Учесть в районном бюджете на 2013 год поступление сумм погашения бюджетных кредитов в сумме - 4 429 тысяч тенге.
6. Установить на 2013 год норматив распределения доходов для обеспечения сбалансированности местного бюджета по следующим подклассам доходов:
1) индивидуальный подоходный налог, зачисляется в районный бюджет в размере 100 процентов;
2) социальный налог, зачисляется в районный бюджет в размере 100 процентов.
7. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
8. Учесть на 2013 год размеры субвенции передаваемых из областного бюджета в районный бюджет в сумме - 1 591 958 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решением  Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20.12.2013 № 19-2 (вводится в действие с 01.01.2013).
9. Установить, что бюджетные изъятия из районного бюджета в областной бюджет на 2013 год не предусматриваются.
10. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в размере - 2 400 тысяч тенге.
11. Установить специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельских населенных пунктах, повышение на двадцать пять процентов окладов и тарифных ставок по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, с 1 января 2013 года.

12. 2013 жылға арналған жергілікті бюджеттердің атқару үдірісінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
13. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                  А. Оразова
Аудандық мәслихат хатшысы        Б. Тойшыбаев
Мәслихаттың
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 7-2 шешіміне 1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 20.12.2013 № 19-2 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
АТАУЫ
І. Кірістер

12. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2013 год согласно приложению 4.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии              А. Оразова
Секретарь районного маслихата    Б. Тойшыбаев
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2012 года № 7-2
Районный бюджет на 2013 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20.12.2013 № 19-2 (вводится в действие с 01.01.2013).
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

1000
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
33976
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс істеуі
33976
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
16757
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
8220
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5186
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
3034
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
8537
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8537
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
7185
6
Жер қатынастары
7185
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
7185
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7185
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10048
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10048
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
10048
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді-мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10048
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
0
13
Басқалар
23399
9
Басқалар
23399
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6953
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6953
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3227
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
3227
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
13219
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1000
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
33976
006
Функционирование районных (городских) библиотек
33976
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
16757
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
8220
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
5186
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
3034
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
8537
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
8537
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
7185
1
Сельское хозяйство
0
6
Земельные отношения
7185
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
7185
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7185
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10048
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10048
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
10048
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
10048
015
Капитальные расходы государственного органа
13
Прочие
23399
9
Прочие
23399
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6953
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
6953
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3227
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
3227
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
13219
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности, сельского хозяйства и ветеринарии