Сырым аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы № 33-1 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 7-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 желтоқсанда № 3131 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 маусымдағы № 12-11
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 28.06.2013 № 12-11
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 5-1 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 36-1 "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3114) шешіміне сәйкес Сырым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы № 33-1 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-10-110 тіркелген, 2012 жылғы 20 қаңтардағы, 2012 жылғы 27 каңтардағы, 2012 жылғы 9 ақпандағы, 2012 жылғы 16 ақпандағы, 2012 жылғы 23 ақпандағы, 2012 жылғы 10 мамырдағы, 2012 жылғы 17 мамырдағы, 2012 жылғы 24 мамырдағы, 2012 жылғы 16 тамыздағы, 2012 жылғы 23 тамыздағы, 2012 жылғы 30 тамыздағы, 2012 жылғы 8 қарашадағы, 2012 жылғы 15 қарашадағы, 2012 жылғы 22 қарашадағы "Сырым елі" газетінің № 4, № 5, № 7, № 8, № 9, № 20, № 21, № 22, № 34, № 35, № 36, № 46, № 47, № 48 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "2 394 920" деген сан "2 389 292" деген санмен ауыстырылсын;
"2 167 934" деген сан "2 162 306" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "2 392 277" деген сан "2 388 649" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "27 539" деген сан "-36" деген санмен ауыстырылсын;
"57 009" деген сан "29 434" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-33 396" деген сан "-5 821" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "33 396" деген сан "5 821" деген санмен ауыстырылсын;
"43 686" деген сан "16 111" деген санмен ауыстырылсын;
3 тармақта "312 982" деген сан "279 779" деген санмен ауыстырылсын;
1) тармақшадағы "269 296" деген сан "263 668" деген санмен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 23 декабря 2011 года № 33-1 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 декабря 2012 года № 7-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 29 декабря 2012 года № 3131. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 июня 2013 года № 12-11
Сноска. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28.06.2013 года № 12-11
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением Западно-Казахстанского областного маслихата № 5-1 от 7 декабря 2012 года "О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 6 декабря 2011 года № 36-1 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3114) Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 23 декабря 2011 года № 33-1, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-10-110, опубликовано 20 января 2012 года, 27 января 2012 года, 9 февраля 2012 года, 16 февраля 2012 года, 23 февраля 2012 года, 10 мая 2012 года, 17 мая 2012 года, 24 мая 2012 года, 16 августа 2012 года, 23 августа 2012 года, 30 августа 2012 года, 8 ноября 2012 года, 15 ноября 2012 года, 22 ноября 2012 года в газете "Сырым елі" за № 4, № 5, № 7, № 8, № 9, № 20, № 21, № 22, № 34, № 35, № 36, № 46, № 46, № 47, № 48) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "2 394 920" заменить цифрами "2 389 292";
цифру "2 167 934" заменить цифрами "2 162 306";
в подпункте 2) цифры "2 392 277" заменить цифрами "2 388 649";
в подпункте 3) цифры "27 539" заменить цифрами "-36";
цифру "57 009" заменить цифрами "29 434";
в подпункте 5) цифру "-33 396" заменить цифрами "-5 821";
в подпункте 6) цифру "33 396" заменить цифрами " 5 821";
цифру "43 686" заменить цифрами "16 111";
в пункте 3 цифру "312 982" заменить цифрами "279 779";
в подпункте 1) цифру "269 296" заменить цифрами "263 668";

екінші абзацтағы "4 097" деген сан "4 094" деген санмен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "9 295" деген сан "8 886" деген санмен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "22 279" деген сан "20 468" деген санмен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы "994" деген сан "544" деген санмен ауыстырылсын;
он бесінші абзацтағы "6 234" деген сан "5 406" деген санмен ауыстырылсын;
он сегізінші абзацтағы "32 553" деген сан "31 490" деген санмен ауыстырылсын;
он тоғызыншы абзацтағы "1 064" деген сан "0" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "43 686" деген сан "16 111" деген санмен ауыстырылсын;

в абзаце втором цифру "4 097" заменить цифрами "4 094";
в абзаце пятом цифру "9 295" заменить цифрами "8 886";
в абзаце шестом цифру "22 279" заменить цифрами "20 468";
в абзаце седьмом цифру "994" заменить цифрами "544";
в абзаце пятнадцатом цифру "6 234" заменить цифрами "5 406";
в абзаце восемнадцатом цифру "32 553" заменить цифрами "31 490";
в абзаце девятнадцатом цифру "1 064" заменить цифрой "0";
в подпункте 2) цифру "43 686" заменить цифрами "16 111";

14644
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
180
02
Қорғаныс
1741
01
Әскери мұқтаждар
1741
122
Аудан әкiмінің аппараты
1741
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1741
04
Бiлiм беру
1482133
01
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
90426
464
Ауданның (облыстық манызы бар қаланың) білім беру бөлімі
90426
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
36948
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту;
457
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
53021
02
Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы орта бiлiм беру
1356319
464
Ауданның (облыстық манызы бар қаланың) білім беру бөлімі
1356319
003
Жалпы бiлiм беру
1275592
006
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
60172
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
544
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
20011
09
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
35388
464
Ауданның (облыстық манызы бар қаланың) білім беру бөлімі
35388
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9908
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
13398
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
296
015
Республикалық бюджеттен берілетін рансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
8886
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2900
05
Денсаулық сақтау
310
09
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
310

14644
015
Капитальные расходы государственного органа
180
02
Оборона
1741
01
Военные нужды
1741
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1741
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1741
04
Образование
1482133
01
Дошкольное воспитание и обучение
90426
464
Отдел образования района (города областного значения)
90426
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
36948
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
457
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
53021
02
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1356319
464
Отдел образования района (города областного значения)
1356319
003
Общеобразовательное обучение
1275592
006
Дополнительное образование для детей
60172
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
544
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
20011
09
Прочие услуги в области образования
35388
464
Отдел образования района (города областного значения)
35388
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
9908
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
13398
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
296
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
8886
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
2900
05
Здравоохранение
310
09
Прочие услуги в области здравоохранения
310